Cashmere Mafia

  • 6 094
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 8 769
Еее, и какво сега? След днешната серия друга няма ли? И в нета за теглене ли няма? Confused

# 47
  • Мнения: 3 988
Nope! Това е всичко (за сега?).  Confused

# 48
  • Мнения: 134
Само 7 серии са наистина Confused АВС са отказали да подновят снимките за втори сезон Sad

Вярно е! Изгледах епизодите по ABC като стартира сериала и още тогава имаше спойлери, че няма да има друг сезон.

Добре де - няма да има втори сезон, ама не беше ли редно за завършат поне първи? newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 191
Някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля последната серия, че не успях да я гледам?
Благодаря предварително Simple Smile.

# 50
  • С-я
  • Мнения: 37
може ли някой да ми разкаже последната серия, защото ме пребори умората и не можах да го гледам.
благодаря предварително.

# 51
  • София
  • Мнения: 346
Лелеее,и аз я проспах Embarassed

# 52
  • Мнения: 2 908
Хайде още един запален фен на сериала PeaceГледам го всяка вечер-не изпускам,добър е колкото Сексът и градът.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 828
Някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля последната серия, че не успях да я гледам?
Благодаря предварително Simple Smile.

Заповядай  http://www.mininova.org/tor/1189013

# 54
  • София
  • Мнения: 191
Някой може ли да ми каже от къде мога да си изтегля последната серия, че не успях да я гледам?
Благодаря предварително Simple Smile.

Заповядай  http://www.mininova.org/tor/1189013
Мерси Hug.

# 55
  • Мнения: 342
Еее, как свърши..
Поне от следващата седмица ще гледаме последният 6-ти сезон на Сексът и градът.. Почти достоен заместник Simple Smile
Сюжета на Кашмирена мафия ми хареса повече, може би защото е по-скоро сниман..

# 56
  • Мнения: 2 149
Намерих гръцки субтитри и сядам да гледам. Laughing

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ееее,много сладко сериалче,ама много кратко бе. Rolling Eyes
Дали няма да има още? newsm78 newsm78

# 58
  • Мнения: 4 513
Има ли къде да гледам следващите серии? Има ли още серии изобщо?

# 59
  • Мнения: 776
Аз даже не разбрах, че свърши ooooh!. Мислех си, че в сряда ще има последна серия Blush и чакам ли, чакам, а те повтарят Хорейшио. Харесваше ми сериалчето Peace, ама така прекалено незавършено остана Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт