Пъпчета?

  • 1 750
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 006
Ами ние го хвърлихме в двора на Еразмус университет в Ротердам .

# 16
  • Мнения: 10 256
нашето го метнахме в двора на един университет, ама като гледам как пращят от мозък тука хлапетата и нащо няма да отиде кой знае колио надалеч от тях. но здраве да е.

# 17
  • Мнения: 436
Нашето е още в къщи. Сложила съм го в една кутийка за бижута. Свиди ми се някак си да го хвърля някъде, въпреки че искам да спазя традицията.

# 18
i az go pazia o6te no mi se iska da go hvurlia niakade, kazaha mi 4e vuv reka bilo nai dobre ( damu vurvi po voda) taka i sum re6ila da pravia litoto v okeana smile3503

# 19
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Не ме оплЮвайте #Splat  ама аз сега нау4авам 4е има такъв оби4ай и не знам къде е пъп4ето на детето.Знам само,4е падна в болницата и го оставихме там ( дали пък не зна4и ,4е малката Ще стане доктор:и без това в семейството ми има много лекари Thinking )

# 20
  • Мнения: 4 244
Цитат на: mcdirock
Знам само,4е падна в болницата и го оставихме там ( дали пък не зна4и ,4е малката Ще стане доктор:и без това в семейството ми има много лекари Thinking )

И при мен с щерката така.
На сина е в една специална кутийка и още не сме измислили къде да го хвърлим Thinking

# 21
  • Мнения: 3 880
Цитат на: mcdirock
Не ме оплЮвайте #Splat  ама аз сега нау4авам 4е има такъв оби4ай и не знам къде е пъп4ето на детето.Знам само,4е падна в болницата и го оставихме там ( дали пък не зна4и ,4е малката Ще стане доктор:и без това в семейството ми има много лекари Thinking )


Е, чак пък да те оплюваме Laughing . Не си ли чувала лафа " на него/нея пъпа му е хвърлен там" zа някой който много обича да ходи на определно място.  Laughing

# 22
На мойте мушмурочки ги хвърлих на каката в рецепцията на стоматологичен кабинет с наричането да стане зъболекар (щото мойто мечта беше такава ама Embarassed  Grinning ), а на малкото в Съдебната палата в Глазгоу с наричането да стане адвокат  Mr. Green , ама какви ще станат съдбата ще покаже. И аз знам, че това се прави преди детето да проходи. Абе суеверийца. Не знам колко са верни, но моят мама го е хвърлила, докато е учила в Свищов в Дунав. Та хем завърших Академията там, хем и в "чужбинско" забегнах (пък нито едното не бях планувала Grinning )

ПП: Бях планувала за вторта щерка да й го хвърля в Бъкингамският дворец ама се отказах. Бях решила кралска особа да я правя Laughing  Laughing  Laughing

# 23
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Honda
ПП: Бях планувала за вторта щерка да й го хвърля в Бъкингамският дворец ама се отказах. Бях решила кралска особа да я правя Laughing  Laughing  Laughing

Направо ме закопа!
А защо се отказа? Я си кажи! Laughing

# 24
Цитат на: debelanata
..А защо се отказа? Я си кажи! Laughing

Не е за простосмъртни бе Деби  Wink . Нали знаеш, че там (кралствата) си имат разни традицийки. Можеше най-много я за някоя прислужница да се уреди (сега като се замисля, то и това сигурно не е лошо Rolling Eyes  Grinning )

# 25
  • Мнения: 177
ние нашето го пазим като отидем в Манчестър да го хвърлим на Олд Трафорд Embarassed  Embarassed  татето ни просто е луд фен на Ман юнайтед та няма как да му троша хатъра

# 26
  • Мнения: 317
малиииии, ма ний на Пешко го хвърлихме в боклука, бре булки
 Sick
е, ми те ваште кат се изучат, станат лекари, адвокати, банкери, кой ще събира боклука Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 390
Седи си в на Велина кутията.
Не знам какво ще правя с него, в смисъл, дали ще го хвърлям някъде.

# 28
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Нинчето1
малиииии, ма ний на Пешко го хвърлихме в боклука, бре булки
 Sick
е, ми те ваште кат се изучат, станат лекари, адвокати, банкери, кой ще събира боклука Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Нинче тоя път уби коча с лопатата, ама честно!
Обаче си права - кой ще събира боклука, че ако е и в Немция, хем няма много да се цапа, хем добри пари ще взема Wink

Общи условия

Активация на акаунт