Боядисвате ли косата си по време на бременност?

  • 2 315
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
През цялата бременност се боядисвах и нямах никакви проблеми.Бебенцето ми се роди на 15.04 също без проблеми-така,че давай смело!

# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Да, боядисвах се. Ако не те дразни силната миризма на амоняка не виждам какво може да пречи.

# 17
  • Мнения: 948
Подстригвах се и кичури съм си правила по време на бремеността. Wink

# 18
  • Мнения: X
Боядисвах се, не се подстригвах, но косата ми беше къса, та нямаше и какво. Grinning

# 19
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И аз си правих кичури докато бях бременна. Хич не му мисли, боядисвай се смело. #Milti

# 20
  • Мнения: 144
О, аз като разбрах, че съм бременна и като се втурнах са се разкрасявам, не ти е работа. От черно  (ноември месец) вече съм почти с пепелно руса коса. То кичури, то процедури, то подскригване. Не се спрях. Нищо ми няма от миризмите, ходя на фризьор спокойно. Пък ще видим. Няма да ходя като Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 5 577
И аз се боядисвах, трябва да изглеждам добре.
Бабините деветини че не хващало изобщо не се оказаха правилни.

# 22
  • Мнения: 317
Аз всеки месец се изрусявах , косата ми е дълга и руса , ако я бях оставила , незнам как щях да изглеждам.

# 23
  • Мнения: 7 186
Абе като гледам темата,то май всички се боядисваме и се киприм по време на бременност. Grinning

# 24
ne i az Sad boiadisah se vuv 2 mesec i mi kazaha 4e e opasno i az spria da go pravia, ne se postrigvah i kum 7,8 i9 mesec- lele ugas #Silly ama kakvo da pravia kato me biaha napla6ili #Puppy dog

# 25
  • Мнения: 444
Аз се пазех по принцип, но към края на бременноста не можех да се гледам и си направих малко кичури!
Успех в разкрасяването! Joy

# 26
  • Мнения: 3 663
не, не се боядисвах
не е много ясно дали вреди или не, затова не рискувах
но аз като цяло не се боядисвам често...
даже доса рядко сега като се замисля....

# 27
  • Мнения: 93
Аз се боядисвах, но по на рядко, през месец.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 003
И аз се боядисвах. Отначало, за да се щадя - с безамонячна, но не хващаше по бели коси  Close и си карах с амонячната.
За последно сестра ми ми беше на гости и ми боядисваше косата, а аз се свивах че ме боли корема ...  Laughing оказа се, че съм с контракции и след няколко часа раждах... ехх да... ама бях хубава  родилка Mr. Green

# 29
  • Мнения: 10 758
През цялата бременност се боядисвах, постригвах и какво ли още не. Това, че съм бременна не ме е спирало да се правя красива Mr. Green  #Silly

Общи условия

Активация на акаунт