Боядисвате ли косата си по време на бременност?

  • 2 319
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 460
Цитат на: sladka hapka
Като забременях, спрях да се къпя, да си режа ноктите и да си мия зъбите. Освен това слушам всички съседки и приятелки на свекърва ми.
newsm10 Много яко!Пак успя да ми вдигнеш настроението!

# 31
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Vivi
Боядисвах се, подстригвах се- изобщо не съм се притеснявала.

аз също, така че давай смело!

# 32
  • Мнения: 218
Аз също се боядисвах няколко пъти

# 33
  • Мнения: 1 383
Вчера ходих да си правя кичури. Само че не стоях на климазон, а на терасата на салона, за да не ми стане лошо от топлината и миризмата. Е, по-бавно става, но по-сигурно.

# 34
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
боядисвам се и още как Wink .....питах преди време вредно ли е, но момичетата от форума каzаха да не се притеснявам....аz и беz това се боядисвам с беzамонячна, тъй че.......да сме хубави Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation ..... Wink

# 35
  • Мнения: 3 200
Всичко си правех и боядисване, и лакиране. Няма да замязам на плашило  Confused

# 36
  • Мнения: 426
давай смело.
и на мен ми промиваха мозъка с подобни глупости.но въпреки всичко не можех да се гледам. боядисах се в 4 месец ,на Максим нищо му няма Stuck Out Tongue

# 37
  • Мнения: 1 613
Аз не съм се поядисвала по време на бременността  Neutral Face

# 38
  • Мнения: 4 212
Ми как няма да се боядисвам, няма да ходя като изтървана от гората. Требе сме красиви, няма се излагаме я.Не стига, 4е съм дебела, ами и и косата си да изоставя, а не.
Боядисвай смело Flutter

# 39
  • Мнения: 411
Не съм се боядисвала, просто защото никога не съм слагала боя в/у косата си.
Но изпълнявах друго суеверие - да не я подстригвам.

# 40
  • Мнения: 2 978
Цитат на: Vivi
Боядисвах се, подстригвах се- изобщо не съм се притеснявала.


И аз така..макар че какво ли не се опитваха да ми наговорят!!!!

# 41
  • Мнения: 1 976
Имаше опити да ми се втълпяват някакви теории за вредата от боядисването, но след третия месец вече изперках и се боядисах. И се подстригах... Сега вече ми се иска отново да се боядисам, но този път ще е с безамонячна, заради миризмата,която ме дразни.

# 42
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Hipo
. Сега вече ми се иска отново да се боядисам, но този път ще е с безамонячна, заради миризмата,която ме дразни.


И аз така мислех, и се боядисах с безамонячната на Гарние Натеа, и трябва да ти кажа, че си миришеше. После измислих да се къносвам.

# 43
  • Мнения: 2 407
Аз си правих кичури 2 пъти и нямам проблеми! Боядисвай си се , не е вредно, това са отживелици..и си се подстригвам.....

# 44
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: Vivi
Боядисвах се, подстригвах се- изобщо не съм се притеснявала.


И аз!Даже два дни преди да вляза в болницата се боядисах.

Общи условия

Активация на акаунт