Месо от кокошка вместо от пиле?

  • 731
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Момичета, някоя от вас захранвала ли е с месо от кокошка вместо с месо от пиле?
 Не мога да намеря домашно пилешко или пуешко месо, а мога да намеря само кокоше и се чудя дали да започна с такова месо захранването  Thinking Не ми се иска да захранвам с купено от магазина месо или с готово пюре /преди малко купих едно пюре на Семпер 'Пиле с картофи' - в него има всичко друго, но не и месо - на 100гр. пюре само 18гр. месо!/
Вие какво мислите?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
От опит мога да кажа, че кокошето месо е много жилаво, аз лично не го предпочитам, но сигурно си зависи от възрастта на кокошката.
Селските кокошки които ми пращат почти всяка седмица се чудя какво да ги правя, едва се дъвчат. Мисля, че не са подходящи за дете, но това си е мое, лаишко мнение.
Ако наистина не искаш да купуваш пюрета, по-добре се разтърси за домашно пилешко.
Успех Grinning

# 2
  • Мнения: 581
Проблемът е, че домашните пилета сега се излюпват, а излюпените преди година едва ли вече могат да се нарекат пилета  newsm57

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе и аз съм чувала, че е по-жилаво кокошето.....обаче ти нали ще го свариш много добре и все пак после ще го пасираш - бебо няма да го дъвче Wink Така че...аз бих дала Grinning

# 4
  • Мнения: 224
naistina koko6eto meso e po-jilavo,svekarva mi gotvi i kolkoto i dobre da se svari si ostava takova..az li4no predpo4itam pile6ko,no nisto ne ti pre4i da probva6,ako se pasira dobre si go dobaviai kam purentzata.

# 5
  • Мнения: 581
Момичета, благодаря Ви за мненията! Ще пробвам с малко добре сварено и пасирано месце и се надявам на бебо да му хареса  feeding

Общи условия

Активация на акаунт