Мислехте ли че сте бременна преди теста?

  • 9 741
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
С първото знаех със сигурност. С второто се изненадах от резулатата от теста.

# 31
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Надявах се, и все пак искрено се изненадах от резултата. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 611
Да, zнаех, че съм бременна, zащото менzисът ми е точен като часовник, а тогава ми zакъсня "zначително"  Grinning
А и ние си го правихме бебето съвсем съzнателно, така, че нямаше как да не zная.
Бтв въобще не съм правила тест  Grinning

# 33
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Иках да направя теста ведната след като го направихме. Въобще не се осъмних като ми закъсня.

# 34
  • Мнения: 274
Цитат на: Maria_Dr
Бях сигурна, че съм бременна още веднага след бебеправенето.

Цитат
И аз така, разбрах го още в момента,имах чувството че нещо ми влезе в матката!Месец по късно,забравила за случката ,  забелязах , че адски много ми се яде кисело мляко,толкова много , че от обяд до вечеря за това да мисля. Направих само един тест...

# 35
iimah sumnenia dori i sled kato napravih testa Embarassed

# 36
  • Мнения: 274
Цитат на: sonia
Цитат на: Maria_Dr
Бях сигурна, че съм бременна още веднага след бебеправенето.

Цитат
И аз така, разбрах го още в момента,имах чувството че нещо ми влезе в матката!Месец по късно,забравила за случката ,  забелязах , че адски много ми се яде кисело мляко,толкова много , че от обяд до вечеря за това да мисля. Направих само един тест...

  Embarassed Пак съм направила някаква глупост... Абе хора, как цитирате  само част от нечие съобщение, че вижте малко по-нагоре кви ги върша Embarassed

# 37
  • Мнения: 2 529
Знаех си, въпреки че ми закъсняваше само 2-3 дни, което е обичайно за мен Simple Smile Усещах промяна в тялото си, но бях отишла на лекар заради цистит Sad Преди да ми изпише лекарства му споменах, че имам съмнение и той веднага ме прати долу в лабораторията да ми направят тест. После ми каза: "Тестът е положителен. Това добра или лоша новина е?" Laughing  Laughing  Laughing Аз казах, че е добра стига да съм здрава и така...

# 38
  • Мнения: 772
отговорих по третия начин, защото:
опитът ни за бебеправене беше съзнателен, но първи и еднократен, след разни чуденки преди (а и малко след това), затова си направих тест веднага, щом можеше (според упътването на опаковката - на 7-ия ден или нещо подобно), но явно все пак малко съм избързала, беше отрицателен, след това имах разни симптоми, които взех да тълкувам като обратното - че няма да се получи лесно, нещо се вкиснах и за една седмица изпих цяла бутилка вермут сама, но след 2-3 дневно закъснение (всъщност обичайно за мен, преди раждането) не се стърпях и пак взех тест - беше вече положителен

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 790
А аз реших, че съм бременна още в месеца преди забременяването  Grinning  На следващия месец, когато действително забременях, в първите дни мислех, че си въобразявам. Но после си бях сигурна, въпреки трите отрицателни теста. Да добавя само, че нашето бебче не беше планирано, т.е. не съм имала това "очакване" дали е станало или не, просто си знаех.

# 40
  • Мнения: 4 187
Оптределено имах подозрения! Цикълът ми е бил винаги точен и закъснение от 10 дни не беше нормално Wink!

# 41
  • Мнения: 5 255
Никога не съм ползвала тест за бременност.
Бременноста ми я откриха на гинекологичен преглед.
Имах съмнения, защото цикълът ми е като часовник, а закъсняваше този път.
Оказах се права  и резултатът е налице  Flutter  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 368
Бях почти сигурна, защото цикьльт ми винаги е бил точен като "деня и ноща". След двудневно закьснение вече направих тест и той потвьрди шестото ми чувство.

# 43
  • Мнения: 2 784
Бях сигурна и много се изненадах,че първия тест излезе отрицателен.Оказа се,че не аз съм в грешка,а тестът Mr. Green

# 44
  • Варна
  • Мнения: 618
Винаги съм била с редовен и точен като швейцарски часовник цикъл и още на първия ден от закъснението бях сигурна, че съм бременна!

Общи условия

Активация на акаунт