Мислехте ли че сте бременна преди теста?

  • 9 738
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Различно всеки път.Първия път знаех,че теоретично е възможно,но не вярвах,защото беше 3-4 дни преди датата,когато трябваше да ми дойде,пък и пробвахме на майтап и беше само първия опит - ама беше плюс Grinning
Втория път знаех - не ми дойде на датата,значи съм бременна - но бременността не беше успешна Sad  
Третия - след един спонтанен аборт 4 месеца по-рано,объркани цикли и няколко отрицателни теста преди това нямах почти никакви надежди,даже бях тръгнала да го изхвърля,преди да видя бледата чертичка.

# 46
  • Мнения: 1 489
Аз имах съмнения,че съм бремена.На мен мензиса ми е редовен и щом ми закъсня веднага се усъмних.А и гърдите ми бяха толкова напрегнати.Веднага си направих тест и се появиха две черти(втората беше по-бледа).Аз реших,че си втълпявам и от това ми се привижда.Направих още един и съмненията се потвърдиха.

# 47
  • Мнения: 4 358
Първият път имах известни подозрения, но не бях сигурна.
Вторият път изобщо не предполагах, че съм бременна... даже си бях купила тестове за овулация за следващия месец  Laughing

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Първия път въобще не предполагах и до последно изчаквах да ми дойде, но след едноседмично закъснение реших да си направя тест - беше положителен, а и ние положително изненадани, но щастливи.
Втория път решихме съзнателно да правим бебе, но се получи от първия опит и пак не мислех че теста ще е положителен, но пък вече си имах симптоми и бях сигурна че съм бременна.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: Roshalche
Нееееееееееее  Laughing
За мен беше абсолютна изненада  #Shocked направих 8 теста - купени от различни аптеки, защото сметнах, че партидата е дефектна  #Silly и след това посетих и доктор - чак тогава го проумях  Rolling Eyes


Хахаха! И аз така - само че направих 6 различни теста. Всички до един бяха положителни. Не можех да повярвам, въпреки че "правехме опити". Просто се получи още на втория месец, а на всичкото отгоре точно на датата на менструацията ми прокървих - как да повярвам?!

# 50
  • Мнения: 229
Аз първоначално "имах извести съмения"  , но след 2 отрицателни теста бах сигурна че не съм. Е за мое щастие тестовете се оказаха лъжливи Simple Smile  и сега си имам едно мило сладуранчеееееееее People Angel

# 51
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
ДА.

# 52
  • Мнения: 6 206
Не, дойде ми ей така  #Shocked
Все пак не се бяхме пазили само 2 пъти. Мислех си, че спираш да се пазиш и ей на след 3-4 месеца си бременна, а не така хоп троп от първия път.
Изненада ми беше, но приятна.

# 53
  • Мнения: 444
НАДЯВАХ СЕ!!! Wink

# 54
  • Мнения: 217
Да, бях сигурна, за това и не правих тест, а отидох направо на лекар Laughing

# 55
надявах се,много исках да съм бременна.но като по4на да ми закъснява се страхувах да направя тест за да не се разо4аровам ако излезе отрицателен.на 4тия ден,оба4е не издържах и си купих-просто откачих от радост като видях 2те чертички #Milti  #Milti  #Milti

# 56
  • Мнения: 796
Знаех, че съм бременна, защото цикълът ми е много точен, а ми закъсняваше вече с 10 дни.  Първите три теста бяха отрицателни, но аз продължавах да съм сигурна.  Явно при мен правилото да се прави тест с първата сутрешна урина важи, защото първите тестове ги правех на обяд или вечерта.

# 57
  • Мнения: 1 883
ДА защото беше планувано! luvbed

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Изобщо не съм се замислила че може да съм бременна, този меце уж се "пазихме" защото ни предстои пътуване до БГ.
Сега си мисля че съм имала доста симптоми но ... за следващ път ще зная   Embarassed

# 59

Общи условия

Активация на акаунт