За НАН-а?!

  • 3 108
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 6 743
Здравейте мами.Нуждая се от вашия съвет!От 2-3 дни със съжаление забелязвам,че кърмата ми е намляла и ще трябва да започнем с адаптирано мляко!Купили сме една кутия НАН и искам вашите впечатления за различните марки!Благодаря ви и чакам с нетърпение!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 157
Аз лично съм сменила 3 марки адаптирани млека - Фризолак, Аптамил и Нан / и продължаваме с него/.  Фризолак нещо не го харесваше бебка Sad . А Аптамил не хареса на майка й Wink .
Мамите тук много хвалят Аптамил, ама аз най-доволна останах от Нан Grinning ! Особено за храненето в ранните сутрешни часове, когато всяка минута е ценна. Имам предвид, че за приготвянето на Аптамил се изисква водата да е 50 градуса / иначе не се разтваря добре/ и после трябва да се охлажда. А при Нан това не е необходимо - затоплям водата точно до толкова, колкото й харесва на девойката и - готово, не "губя" време за охлаждане и спестявам ревовете от глад:D !
Успех в избора!

# 2
  • Мнения: 3 334
Аптамил Misc Baby Bottle  coolcoolдруго мляко или ни запичаше или не го ядеше!

# 3
Ние сме на НАН1 - никакъв запек, вкусно и никакви странички реакции. Не съм пробвала други  млека.

# 4
  • Мнения: 5 140
И ние бяхме на НАН,доволна съм а и тя го харесваше. coolcool  Misc Baby Bottle

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: petrova
Ние сме на НАН1 - никакъв запек, вкусно и никакви странички реакции. Не съм пробвала други  млека.


 Arrow същото  Sign Exclamation

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
Цитат на: Sunny bunny
... за приготвянето на Аптамил се изисква водата да е 50 градуса / иначе не се разтваря добре/ и после трябва да се охлажда. А при Нан това не е необходимо - затоплям водата точно до толкова, колкото й харесва на девойката и - готово, не "губя" време за охлаждане и спестявам ревовете от глад:D !
Успех в избора!


Това обаче не важи за NAN A.R.(с рефлукс сме и пием сгъстено мляко против повръщане), за наше съжаление Sad

Успех в кърменето (от името на една мама със злополучно кърмене) и ако не става вземи каквото искаш адаптирано мляко. Simple Smile
Ние почнахме с Фризолак, който на мен ми се струвше по-вкусен от настоящия НАН, ама то може би е заради сгъстителя.

# 7
  • Мнения: 5 577
И ние хапваме НАН, опитай с него, ако бебо неодобри- смени го. Имам добри наблюдения за НАН, не сме били никога запечени, не е повръщал бебо. Но това е индивидуално.
Опитай, може да питаш и педиатъра ви.
Успех в папкането.

# 8
  • Мнения: 32
Здравей!
Ние също папкаме Нан и моята принцеса го харесва.Вече сме на Нан 2 и от него също съм доволна.
Целувки и успех с папкането!

# 9
  • Мнения: 1 770
И ние сме на НАН, не само без проблем, но и с кеф.

# 10
  • Мнения: 2 534
На НАН-НА бяхме , доволна съм

# 11
  • Мнения: 1 289
Хубаво си е млякото, нищо му няма. Ради съм я хранила само с НАН, отначало специализирано срещу повръщане, след това с 2-ката, а сега пие Нестлето за след 1 годинка, защото изобщо не иска кисело мляко.

# 12
  • Мнения: 1 427
И ние сме на Нан.Засега,да чукна на дърво, няма проблеми.Хапваме го с апетит Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 6 522
При нас и двете са доволни от Нан-а вече 7 и кусур месеца , хранещите ги мама и тати също, а и двете дупета - тоже Mr. Green  (запек не са имали)

# 14
  • Мнения: 3 153
Минах и през други марки, но НАН най-допадна на бебо и на отделителната му система тоже!:)

# 15
  • Мнения: 1 639
аз сега също съм на НАН и тази тема ми е от полза,виждам само  одобрителни мнения.Всъщност точно сега сме на АЛ110-безлактозно мляко,на nesttle и като се стабилизираме,надявам се скоро пак си продългаваме с Нан

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Както казваше един известен алерголог в МА,да не правя реклама "НАН-а е като Москвича на млеката"

# 17
  • Мнения: 1 800
И ние се спряхме на НАН, след като пробвахме Фризолак и Нутрилон, от НАН-а много съм доволна. Вече сме на НАН 2 - също толкова вкусен, само дето малко повечко се пени.

# 18
Дано и Вие след като опитате да останете доволни от НАН-а. baby_neutral
Ние започнахме с него след като спряхме да се кърмим и нямаме причини да го сменяме.

# 19
  • Мнения: 144
Ние сме на Фризолак1 и до 3 месец имаше запек.След като започнахме пюретата всичко се оправи.
Всеизвестно е ,че Фризолака запича.
Според мен адаптираните млека са еднакви,просто децата реагират на тях различно и строго индивидуално.

# 20
  • Мнения: 3 360
Минах и през други марки, но НАН най-допадна на бебо и на отделителната му система тоже!:)

и ние сме така-доволни сма и двете baby_neutral Hug

# 21
  • Мнения: 39
Не съм опитвала друго мляко, бебка много харесва Нан 1 i 2, не се е запичала, освен веднъж заради антибиотици, но тогава минахме за малко на Нан без лактоза и нямаше особени проблеми.
Лично аз приготвям Нан-а с детска/бебешка  вода( на която пише че преваряване не е необходимо) направо от бутилката, след което слагам самото шише в съд с гореща вода и за минути е готово. Спестява време и е много по бързо от обратната процедура.

# 22
  • София
  • Мнения: 888
И аз съм за НАН-а. НЕ сме пробвали друго мляко. Първо бяхме на НАН 1, а сега на 2:)Никакви проблеми Naughty

Последна редакция: пт, 12 авг 2005, 17:13 от Vivi

# 23
Oпределено НАН и харесва повече от кърмата

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Когато родих, моя приятелка ми даде неотворена кутия НАН, защото нейната щерка беше вече на 6 месеца. Ние сме на смесено хранене от третия месец и понеже имах под ръка НАН-а, започнахме с него. Никакви проблеми и оплаквания нямам от него. Беба не иска да яде топло мляко и ми е удобно, че и с почти студена вода млякото се разтваря чудесно Simple Smile

# 25
Нашата бебка се запече от Нан сега сме на  Нутрилон
но всичко е индивидуално

успех дано да нямате проблеми

# 26
  • sofia
  • Мнения: 4 296
При положение,че сте купили такова мляко,пробвай го,а ще видиш как ще реагира бебето.Зная,че НАН-а е по-`напомпващо` мляко.Ние сме на Милумил,препоръчвам го.Но във вашия случай се пийте НаН-чето ако ви хареса.

# 27
  • Мнения: 1 639
При положение,че сте купили такова мляко,пробвай го,а ще видиш как ще реагира бебето.Зная,че НАН-а е по-`напомпващо` мляко.Ние сме на Милумил,препоръчвам го.Но във вашия случай се пийте НаН-чето ако ви хареса.
Rolling Eyes  хубави съвети , ама темата е стара  newsm78 , никой ли не гледа дати?!

# 28
  • sofia
  • Мнения: 4 296
При положение,че сте купили такова мляко,пробвай го,а ще видиш как ще реагира бебето.Зная,че НАН-а е по-`напомпващо` мляко.Ние сме на Милумил,препоръчвам го.Но във вашия случай се пийте НаН-чето ако ви хареса.
Rolling Eyes  хубави съвети , ама темата е стара  newsm78 , никой ли не гледа дати?!
лелеееее

# 29
  • Мнения: 143
И моята София е на NAN още от родилня дом.Аз дохранвам с него -пие го без проблеми.малко се запече но с лъжичка  Дуфалаг-сироп сутрин нещата се оправиха.Лошото е че НАН-а е скъп иначе го намирам за много добър заместител на кармата.

Последна редакция: пн, 24 окт 2005, 16:39 от Vivi

# 30
  • Мнения: 888
Ние също пробвахме Нан, но Tea повръща понякога от него!Аз смятам че е просто от желязото /Нан 1 е обогатено с желязо/, защото тя повръщаше и когато и давах капки Малтофер за анемията!Но като цяло съм доволна- по-добро е от Фрисолаците!А аптамил не съм пробвала още Stop

Последна редакция: пт, 27 яну 2006, 01:00 от Vivi

# 31
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И ние сме на НАН, не ни е запекъл, не ни е напомпил, понася го супер.
Приготвя се бързо, без значение дали водата ще е със стайна температура или затоплена, няма бучки  Grinning

# 32
Здравейте!!!честно и съвсем искрено бих ви препоръчала Нан-чето,защото с него се храним от четири месеца и нямаме никакви проблеми.Само веднъж съм сменяла храната на малката,защото ни препоръчаха храна с по-малко съдържание на желязо заради коликите,но отново се върнахме на Нан:)))Успех!!

Последна редакция: пт, 27 яну 2006, 01:01 от Vivi

# 33
  • Мнения: 2 754
Започнахме с НАН, но резултатът беше - жестоко запичане, а и не го ядеше много! После минахме на Фризолак.
С детето на сестра ми пък беше точно обратното.

Просто ще трябва да опитате, за да разберете кое е най-подходящо за вас.

# 34
  • Мнения: 82
     Здравейте мамчета!
Моята бебка я хранех с Нутрилон,обаче я мъчат ужасни колики и ми дадоха съвет да и сменя храната,но още не знам с коя  newsm78.
   Определено след като прочетох вашите мнения ще пробвам НАН.
Ако сте имали подобен проблем като моя и сте го решили с друга храна,ще съм ви благодарна ако ми кажете коя е Rolling Eyes
   Целувки на вас и бебоците Laughing

# 35
  • Мнения: 143
Ние сме на НАН1 - никакъв запек, вкусно и никакви странички реакции. Не съм пробвала други  млека.

# 36
  • там край реката
  • Мнения: 153
Ние сме на НАН AR, но Георги не повръща / а на кутията пише,че  е против повръщане/.Да минем ли на НАН 1 след като нямаме проблеми?

# 37
  • Мнения: 680
ние сме на NAN ОТ 20-тия ден имахме в на4алото малко запек но с дупфалак  за няколко дни вси4ко се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт