Тайната на дългата и здрава коса-28

  • 24 975
  • 424
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Anelia сега ще си правя маската и ще си полея косата с лайка а може и да си е кисна малко ведно легенче

# 16
  • Мнения: X
Tinka, ще те помоля да пишеш всичко в един пост, а не в три поста по едно изречение.

# 17
  • Мнения: 52
момичета сега си направих маската но забравих да добавя мас има ли проблем ако трябва да добавя малко от витамините и малко мас за да се намажа пак докато не е минало още време

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 13:41 от tinka

# 18
  • Мнения: 3 050
Зизи, току-що гледах албума със снимките Ви-имаш страхотна коса!За такава си мечтая и аз-гъста и чуплива. Е, второто няма как да стане, но на гъстота да я докарам-много ще съм доволна.
Аз смятам този път да не правя почивка от маската-ще карам , докато не сметна , че трябва да я спра. Малко ме е шубе, да не си скапя косата, но ще рискувам. Лошото е ,че когато косата вече ми покаже, че е време да прекратя с маските, ще е необратимо и последиците ще са трайни Tired. Ще видим, почвам пък в движение ще решавам как да действам.
И аз това не мога да разбера, защо трябва да се стигне до косопад за да разбереш че трябва да си почива косата newsm78 Чак такава нужда няма, ама всеки си решава. Peace
краси, нямаме за жалост продукти на лореал за коса; ако някой нещо иска си го поръчваме, така направи една моя колежка.
А относно Вигантол, Деавит ... да, съдържат подобни витамини-първият съдържа вит. Д; а второто съдържа А и Д но в определено пъти по-малки количества и липсва вит. А и при двете лекарства, а той е основен витамин при растеж не само на коса Peace Така че смисъл не виждам, само АДЗЕ -то си е с такива проценти и витамини, няма заместител според мен Peace
зизи Hug за това че ни изтърпяваш  bouquet
тинка има бутон редактирай в дясно  Peace с него.

# 19
  • Мнения: 965
Разбрах какво е, благодаря!

Тинка, преди няколко поста ти бях обяснила как да редактираш - не е сложно. Както ти е казала Игуанка с бутон "редактирай", правиш си нужните корекции и после натискаш "запази". Това е  Peace

Сега, следобед ще си правя маска. Ако имам време, ще си полея косата и с лайка.  Flutter

# 20
  • Мнения: 1 282
Аз вместо запис ще покажа снимки за сравнение.  Joy

13.02.2008 Нямам блясък, но предполагам е от това, че се снимах вечерта на лампа.
14.12.2007
17.10.2007

# 21
  • Мнения: 3 695
чета в едно списание, че лайката я дават за суха коса дали има такова нещо newsm78
бих си сложила за изсветляване, но това за сухата коса ме притеснява / моят скалп е мазен / Laughing

# 22
  • Мнения: 1 282
чета в едно списание, че лайката я дават за суха коса дали има такова нещо newsm78
бих си сложила за изсветляване, но това за сухата коса ме притеснява / моят скалп е мазен / Laughing
Само, ако пробваш ще разбереш как ще се отрази на косата ти.  Peace

# 23
  • Мнения: 185
дано съм качила нещо този път.
sorry, ако не се получи, но съм с бебе на ръце smile3541

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5191163

# 24
  • Мнения: 1 282
Вижда се началната страница на снимка.бг.

# 25
  • Мнения: 148
Аз вместо запис ще покажа снимки за сравнение.  Joy

13.02.2008 Нямам блясък, но предполагам е от това, че се снимах вечерта на лампа.
14.12.2007
17.10.2007

на мен ми се вижда със страхотен блясък и най-ранната снимка, обаче по - гъста ми се струва косата

# 26
  • Мнения: 151
кога направихте нова тема та и две страници изписахте , немога да ви смогна Laughing #Crazy anastangelche  много ти е хубава косата   bouquet Какво ще стане ако сложа две супени лъжици тривитаминол следв път?Може ли да ми стане нещо от предозиране???

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 13:20 от The_light_2008

# 27
  • Мнения: 2 631
чета в едно списание, че лайката я дават за суха коса дали има такова нещо newsm78
бих си сложила за изсветляване, но това за сухата коса ме притеснява / моят скалп е мазен / Laughing

Сега чета в нета за лайката.
Освен, че я дават за изсветляване на косата, пише, че е и за укрепване и срещу косопад.
Смятам да взема да се захвана!
Ама пуст му мързел!  ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 802
Въпрос към Фрау Зазин  Simple Smile
Днес се видях със една позната. Косата и беше във отвратително състояние - нямаше нецъфнал косъм, суха като слама, ама типична слама, без блясък и без някакъв определен цвят (за първи път виждам такова нещо) и я попитах защо не се подстриже, а тя ми демонстрира късайки един косъм през средата, че той пак се раслоява на 100 ката (ужас!) и нямало смисъл и от подстрижка... защото и със ножица да го направи пак става така. Не знам дали ме разбра какво обясних, ама то такова чудо няма обяснение...  Shocked  Shocked  Shocked ей така я гледах като тази емотиконка. Казва, че не се е боядисвала, не се е къдрила, никакви преси и т.н. третирания не е правила със косата си. Знам че факторите са много, но от какво може да се е получило това нещо с косата й? Обещах й, че ще попитам една мадама (в случая визирах теб   bouquet) дето си разбира от работата и ще и кажа някакъв съвет за справяне със този проблем. Ама според мен тя направо вече си е загубила косата. Какво ще кажеш по въпроса, има ли спасение за косата й?  Simple Smile Или мисията е вече изгубена?

П.П. И между другото често виждам това Честита нова тема някой ще ме светне ли какво значи и защо го пишете  newsm78  newsm78  Sunglasses

# 29
  • Мнения: X
Елеонора, вероятно причината е вътрешна и е сериозна. Липса на витамини, силна анемия, употреба на лекарства, много слаба имунна система, небалансирано хранене и т.н. Наистина няма резултат и да се отреже - просто белтъкът от който е изграден косъма е некачествен още от корена. Трябва да си направи изследвания и да започне външно подхранване на косата и вътрешно подсилване на организма. Друго не мога да ти кажа.

Общи условия

Активация на акаунт