Спешно питане, влизат ли количките ни в градския транспорт?

  • 2 824
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Небесна
просто може на една от вратите да се маха металната дръжка по средата, това ще е напълно достатъчно!!!

Наистина - добра идея...
Аз до сега с количка не съм влизала в гр. транспорт и ми се ощява като зная, какво ме чака, но на някои майки се налага, наистина.
Как да постигнем това с дръжката?

# 16
  • Мнения: 844
Небесна, аз нали преди бях писла в дира за този проблем. Никакви комбинирани колички не влизат. Открих обаче че тролеите нямат пръчка на последната врата и така се придвижвам.

# 17
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Автобусите, които имат дръжка на вратата за колички - количките не влизат. Специално си купихме лятна, защото ми се налага много да пътувам, но и с лятната е зор, задължително някой трябва да ти помогне, сама не става  Imp .
Гледам вече да пътувам с трамваи или по линии с нови автобуси, иначе е ужас...

# 18
  • Мнения: 1 512
Aз сега се сещам- на Икарусите предпоследната врата не беше ли с изместена встрани пръчка, точно за майки с колички?  Thinking
Трябва да се помисли и за удобството на пътниците, а не само за разни системи за наблюдение, контрол и глоби #Sniper  Twisted Evil Как мислите, ще можем ли да направим нещо по въпроса?

# 19
  • София
  • Мнения: 8 280
Цитат на: ale_x_andra
Aз сега се сещам- на Икарусите предпоследната врата не беше ли с изместена встрани пръчка, точно за майки с колички?  Thinking
Трябва да се помисли и за удобството на пътниците, а не само за разни системи за наблюдение, контрол и глоби #Sniper  Twisted Evil Как мислите, ще можем ли да направим нещо по въпроса?


Единствения ефект от това е, че хората могат да слизат и се качва само през широката част (естествено става по бавно всичко), т.к. повечето врати нее отварят съвсем докрай и ако се опиташ да минеш през тясното място трябва да посръгаш вратата.

# 20
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Би трябвало на всички автобуси да има врата без пръчка посредата и лепенка коя е тази врата!Ама ми прави впечатление,че някои от жълтите (линия 76 примерно) имат такава лепенка,а пък на вратата пак има пръчка!Сигурно по български са я сложили допълнително при реновирането им Imp
Обаче аз пътувам в транспорта независимо от всичките трудности!Няма да си седя все в квартала,я Crossing Arms И като ми се наложи да влизам с количката в автобуса(рядко- обикновено със слинг и в маршрутка пътувам),хич и не чакам някой да се сети да ми помага,а директно нареждам авторитетно - може ли някой да ми помогне с количката Grinning Че то ако чакам да се сетят... #Silly

Общи условия

Активация на акаунт