Процедури след раждане!

  • 1 704
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 877
Бихте ли ми препоръчали някой център за красота със специализирани процедури за след раздане...отслабване, стягане на корема и тн. Някой ползвал ли е такива и доволен ли е?

# 1
  • Мнения: 1 180
Аз утре ще ходя на проучване в High Care Center - на Граф Игнатиев 3. Пакет от около 25 процедури е към 430 лв. - махат целулит, стрии/!/, стягат всичко и т.н. Използват някакви апаратури, нови "космически" технологии ... Абе, ще видя поредната зарибявка каква е, и пак ще пиша! А, бюста също стягат!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 375
Таня, заинтригуващо звучи. Обезателно да пишеш

# 3
Пробвай дермосоник терапията - прави се между 10(200лв пакет) и 20(360лв) процедури. Очакваният резултат е от 3 до 6см намаляване на обиколката на бедрата. Може да се прави също на корем, ръце, прасци.

# 4
Препоръчвам ти KMN beauty center - 9620173, където освен дермосоника предлагат и други интересни антицелулитни и стягащи процедури.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 767
Embarassed
Наистина ли обещават такива чуеса?И то само за около 400лв?Хайде стига бе!Аз бих дала и 1000,ако за тези пари ми махнат стриите и ми стегнат бюста!!!
Иначе обиколката на бедрата сама я сваих до предишните размери,ама стриите и бюста няма начин сама да ги оправя!
Непременно чакаме резултати,за да се юрнем на там!!!Обящай да пишеш веднага! Praynig

# 6
  • Мнения: 1 180
Днес ходих във въпросния център - предлагат 3 пакета за тяло, като средния е 435 лв., за около месец. Процедурите са по час,  час и половина, действа се само с апаратура. Има отделен пакет за гърди и за повдигане на дупе, но е желателно първо да се премахне целулита. Мен ме интересуваше пакета за тяло - обхваща зоната от под гърдите до коленете. Освен това имат програми за лице, както и обикновените козметични процедури - кола маска, маникюр и т.н. Аз бързах и за другите неща не разпитах, обаче самия салон е супер чист, всичко е ново, а на входа ми нахлузиха едни найлончета на краката (!!!). Телефона е 9812748, има и www.high-care.com. Докато бях там, мернах една дама, водеща на сутрешно предаване да се размотава, увита в една хавлия. (е, че съм клюкарка...) Сега се чудя какво да правя...

# 7
  • Мнения: 1 180
А, и за стриите е отделна програма, незнам колко струва. Най-добре питайте по телефона.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 767
Много ти благодаря,а мен ме интересуваше по-скоро стриите и бюста,също може и корема...значи утре ще звънна о телефона,за да се информирам за всичко!Ти започваш ли процедурите?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 375
Цитат на: bubata
Много ти благодаря,а мен ме интересуваше по-скоро стриите и бюста,също може и корема...значи утре ще звънна о телефона,за да се информирам за всичко!Ти започваш ли процедурите?


бубата, пиши на лични да кажеш какво научи да не звъним за едно и също нещо. ако е ок, аз дори мога дасе занеса до там празниците. мерси

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 127
защо на лични да пишете? напишете тук, за да знаем за какво става въпрос и въобще да се прецени дали си заслужава да се ходи до там за повече информация. лошото е, че това е нещо ново и май засега няма никакви отзиви дали е ефикасно. ще трябва време докато се видят първите резултати, а лятото идва.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 767
Момичета,тук ще напиша,ама вчера нямах нет и не съм звъннала,че не си бях извадила телефонният им номер...утре ще се обадя да разпитам и ще докладвам...

# 12
  • Мнения: 877
страшни сте, много мерси за напътствията Hug

# 13
  • Мнения: 1 215
А вие виждали ли сте някой след като е минал през такива процедури? В смисъл има ли наистина ефект, защото аз съм много скептична а пък изглеждам ужасно... smile3511 Даже напоследък се чудя и мъжът ми как ме търпи newsm78 Та трябва и аз да направя нещо защото още съм си като бременна в 8я месец

Общи условия

Активация на акаунт