Удължаване на косата- 6

  • 26 175
  • 294
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7
здравейте момичета
искам да ви попитам според вас кои щипки за треси са по добри
по-големите или по малките
нямам снимки в момента да покажа но предполагам че се досещате за какво говоря
големите имат накрая едни такива малки главички

# 196
здравейте и от мен.Прочетох всичките ви коментари от 1 до 6 .Вече и аз искам дълга коса...Въпроса ми е за тези които се слагат с шнолите...Кажете ми магазин или салон в Бургас ...И горе долу колко ще ми излезе всичко като пари...Мисля че това със шнолите е много удобно..И не уврежда твоята коса...

# 197
  • София
  • Мнения: 430
Преди 1.5г си сложих коса, първоначално зашита, но не издържах дълго, защото общо взето, за да се сресва като хората трябва все на фризьор да ходиш. Затова моето перфектно решение си останаха щипките. Сега си имам 3 реда, които ги правя каквото си пожелая. Общо взето уикенда съм с коса, делничните дни без  Laughing Но като свикнеш много лесно се слагат. За 5мин.
Най-неприятно беше със зашитата коса като спортувах, много ми идваше топката на главата, тежеше даже.
Иначе удължителите като ги изкъпя ги изправям с пресата и си седят готови за употреба. След това можеш да не ги миеш с месеци ако не се ползват всеки ден.
Някои момичета си зашиват 1 ред примерно и в по-специални случаи слагат още. Въпрос на свободно време.

# 198
  • Мнения: 487
Проблем е ако имаш косопад или е много изтощена косата. Hug

Ааа, за щастие нямам  Praynig - даже ми е естествен цвета и ми е жива и здрава косата, самоче си е тънка и не е кой знае колко  Rolling Eyes. Преди година ми беше много дълга и в момент на умопомрачение си я подстригах до раменете и нещо нямам търпение да дочакам да ми порасне - решила съм, че ще я удължавам - само искам да избера най-добрия начин, затова още се бавя Simple Smile.


И аз така все немога да я пусна дълга и накрая се родих с удължаването! Wink Понеже ми е за пръв път и аз исках най-добрия метод,най-хубавата коса и най-вече да не я свалям,а да си е все едно моя.И така стигнах до този метод,защото си избрах Greath Lengths-косата,тя се слага само на кичури.Славчето е с нея и е супер доволна!
Така че ако искаш като някой момичета да си слагаш косата 1 в седмицата,а в останалото време да ти седи в шкафчето,си сложи на треси,но ако искаш като мен да си стане неразделна част от теб всеки ден, си сложи на кичури!Страшно няма,пък и престижен салон като Магама няма да слагат кичури ако ще се оплешивееш!  Hug

# 199
здравейте на вси4ки мамита....
аз сам с удължена коса от.... 7 години, и от 2 год си иа поддаржам тук в българиа за6тото преди това у4ех наван и , просто се налага6е да да го правя!
та след като си дидох в бг. много се ровех и след като ми се наложи безброи пъти да се карам с разли4ни фризъорки за ло6ото ка4ество на косите които педлагат, най после открих едно малко кипро салон4е в бургас което е собственост на една мацка която е работела далги години в 4ужбина и се е занимавала предимно с удължаване на коси и до сега каквото ми е предложила като ка4ество е било ... просто невероятно, тя сама си подбира косите и работи директно с италия и поради тази при4ина и цените и са доста конкурентни!!! та моя сажет мили мамите е разу4ете добре за какво става вапрос за6тото 80% от косата която се внасиа тук в бг. е 2, 3 и 10 ка4ество!!!
а това салон4е дето ви казвам се намира на патриарх етими 43 мацето се казва ани тел и е 0899964376!!!
касмет!!!!

# 200
# 201
Много ти благодаря Ани Панайотова...Само искам да ми кажеш нещо за цените на тресите... и да ми кажете колко време може да се използва тази коса защото пътувам често в чужбина и тази коса е най доброто решение за мен...и също може ли да се връзва тази коса без да си личи че е сложена с щипки...

# 202
  • Мнения: 422
Нова сьм тук и да питам..ами като си присадя коса и трябва да ходя специално фризьор да ми я мие ли?? Rolling Eyes

# 203
  • София
  • Мнения: 7 793
Нова сьм тук и да питам..ами като си присадя коса и трябва да ходя специално фризьор да ми я мие ли?? Rolling Eyes

Не, няма такова нещо, сами си ги мием.  Peace
Просто косата се нуждае от повече грижи вече , все пак е доста повече от преди.

# 204
  • Мнения: 893
Здравейте, момичета... Hug
Изчетох ви за...няколко дни   bouquet  От някои мацки съм впечатлена, от други не...но пък всички сте хубави!

Така, мисля за удължаване с треси...Спрях се на Екстенд Crazy Незнам доколко ми е добър избора и не прочетох отзиви за месеци след носенето какво се случва с косата на hairaisers..
Мнения?

# 205
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте! 
Всички сте страхотни ! Simple Smile Изчетох всички теми с голямо удоволствие!
От 4 г. съм с удължена коса, сложих си я в Дима стил и там я поддържам,но напоследък имам чувството ,че след всяка профилактика дължината на косата ми се намалява.Забравих да спомена, че съм с ленти. Някоя от Вас  имала този проблем?

# 206
  • Мнения: 226
Здравейте, момичета... Hug
Изчетох ви за...няколко дни   bouquet  От някои мацки съм впечатлена, от други не...но пък всички сте хубави!

Така, мисля за удължаване с треси...Спрях се на Екстенд Crazy Незнам доколко ми е добър избора и не прочетох отзиви за месеци след носенето какво се случва с косата на hairaisers..
Мнения?


Миии май само аз съм с коса на Екстенд  Thinking Иначе ме разпитваха за качеството...ааа май някъде в предните теми имаше и още едно момиче с коса на Екстенд, не съм сигурна. Но аз не знам до колко мога да съм ти полезна, защото моята косичка е на малко повече от месец.За сега си изгледжда перфектно и съм доволна.Прала съм я два пъти,защото не я слагам всеки ден.Но все пак не мога да съм сигурна дали след 6 месеца ще е същата.Надявам се... Praynig Изглежда обещаваща...

# 207
  • Мнения: 4 435
Лелеее,колко нови попълнения.Искаме снимки,искаме снимки. Laughing

# 208
  • София
  • Мнения: 7 793
Искаме снимки,искаме снимки. Laughing

Снимкииии.  newsm18

# 209
  • Мнения: 4 435
Само ние пускаме мило,не е чесно. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт