хомеопат в Стара Загора

  • 69 942
  • 154
  •   1
Отговори
  • Казанлък
  • Мнения: 44
Много ви моля да ми изпратите координати на някои хомеопати в града.Намерих на Мариана Рай4ева,но никои познат не е ходил при нея и не  знам нищо за нея.Предварително благодаря на вси4ки.

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Много ви моля да ми изпратите координати на някои хомеопати в града.Намерих на Мариана Рай4ева,но никои познат не е ходил при нея и не  знам нищо за нея.Предварително благодаря на вси4ки.

 За щастие, имате истински хомеопат в Ст. Загора - на "Лични" Ви изпратих координатите и.  Peace

# 2
  • Мнения: 48
много се извенявам, но бихте ли писали как се казва този хомеопат. Благодаря предварително  bouquet

# 3
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
много се извенявам, но бихте ли писали как се казва този хомеопат. Благодаря предварително  bouquet

 Имена, телефони, адреси и др. под - само на "Лични"  Peace /... из Условията на форум БГ МАММА.../

# 4
  • Мнения: 109
д-р Цонка Казийска е най-добрия специалист при който можеш да попаднеш тел.042/600706

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Искам и аз име и телефон на хомеопат в Стара Загора.
Детето ми боледува за първи път сега и толкова неща изпи, че чак не искам да си помислям. За това искам да се свържа с хомеопат.

# 6
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Хера, за щастие имаме класически хомеопат в Стара Загора- д-р Райчева.Аз съм очарована от нея( за момента) Ако искаш мога да ти пратя координати на лични...

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Благодаря ти Нефи  Hug

# 8
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Искам и аз име и телефон на хомеопат в Стара Загора.
Детето ми боледува за първи път сега и толкова неща изпи, че чак не искам да си помислям. За това искам да се свържа с хомеопат.

 Пратих ти координатите на истински хомеопат в Стара Загора.  Peace

# 9
  • Мнения: 284
И аз искам координати на хомеопат в Ст.З. Ходихме при д-р Казийска (много мила жена) но нещо май не съм доволна... newsm78

# 10
  • Мнения: 38
 
И аз искам координати на хомеопат в Ст.З. Ходихме при д-р Казийска (много мила жена) но нещо май не съм доволна... newsm78
Подкрепям мнението ти. Моля Ви за бърз отговор, защото състоянието на детето ми се влошава.

# 11
  • Мнения: 119
Д-р Казийска е "боаронски " хомеопат !!!!
Много пъти е обсъждана темата за разликата между "боаронската " и класическата школа !
Д-р Казийска  няма да може да помогне да се излекува качествено което и да е заболяване , защото не практикува истинска хомеопатия. Получава се т. нар. замаскиране на сипмтомите и хората си мислят , 4е като са избегнали антибиотика и това е добре , но до след няколко седмици , когато всичко започне наново и така ...... Е , някои майката разбират, че нещо не е наред и търсят друг лекар ( ако все още й е останала вяра в способностите на хомеопатията ) !!!
За съжаление не мога да те насоча към истински хомеопат в Стара Загора , вече от 1 год. ходим в София (преди това повече от 2 г. се занимавахме с псевдо хомеопати т. е . споменатите ) ! Дано Александър ти каже !
Само ще добавя , че и д-р Райчева не е истински хомеопат ! Не желая да влизам в спор с никой ( защото и двете сигурно имат доволни клиенти ) , но ако всички те си направят труда да изчетат всичката информация относно правилата на хомеопатията , ще разберат , че и двете грубо ги нарушават!!!!

# 12
  • Мнения: 17
Може ли да ми изпратиш координатите на този истински хомеопат?Ще ти бъда много благодарна.

# 13
  • Мнения: 284
Александър дали няма да се включи  newsm78 ?

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
д-р Цонка Казийска е най-добрия специалист при който можеш да попаднеш тел.042/600706
Много съм доволна от нея  Peace

Общи условия

Активация на акаунт