Пролет идва вече - време е за МАЙското човече!(22 тема)

  • 10 775
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
Ето ни и в новата темичка:)

Мерси за новата  темичка  Hug

Ехх  купих си  дънкова рокличка:)  абе сладка е  , пък да видим колко ще я нося:)

И тук да попитам , че някой може да не види в старата тема... Някакви отзиви за МБАЛ "Вита"? Мерси предварително

Поздрави на всичко  и до утре:)

# 16
  • Мнения: 1 492
estellitta, добре дошла при нас    bouquet Леко бременеене ти пожелавам  bouquet

Мушмороче, мерси  bouquet

# 17
  • Мнения: 961
Alabala,
Много се зарадвах, че ще излизате на квартира. Напълно те разбирам как се чувстваш и как жадуваш за свобода и спокойствие, за да се насладиш напълно на миговете с бебчо. Пожелавам ви да намерите хубава и прилична като пари квартира.  Peace

Добре дошла на новата мама estellitta!   bouquet Безпроблемно раждане и хубаво бебче през май ти желая.

# 18
  • София
  • Мнения: 448
Добре дошла на estellitta!Леко бременеене и безпроблемно раждане!  bouquet
Алабала,много се радвам за вас!Поставям се на твое място и не бих си представила да живея под един покрив със съкровището Confused То мъжът ми,хем и е син не може да я понася...Само положителни емоции в новия дом ви желая, в любов и разбирателство да отгледате вашите рожби!  bouquet
Мушмороче,отново благодарности за темичката! newsm51

# 19
  • Варна
  • Мнения: 43
ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИЧКА! БРАВО НА МУШМУРОЧЕТО! БЛАГОДАРНОСТИ!   bouquet
Добре дошла на Еstellitta!!! Hug Ние не хапем. При нас няма страшно. Само хубави неща и се подкрепяме за всичко. Леко бременеене с нас  Wink
Alabala Честито!!! Искрено се радвам за теб. Много хубава новина за начало на темата  Grinning

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 20:32 от nuncheto

# 20
  • Мнения: 1 792
ейй аз днес в нас уж щях повече да ви следя ама от спане нямах време да седна на компа.ама макар и малко късно и аз да се запиша. Hug

# 21
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Привет,  Simple Smile
Insatiable, ЧРД!!! Пожелавам ти мнооого семейно щастие, успехи и късмет във всичко и най-сладкия бебок през май!!!

Добре дошла, estellitta! Леко бременеене и здраво и спокойно бебе!

Радвам се, че утре н а лекцията ще се видим с някои. Някой питаше къде се намира - зад "Плиска", на "Коста Лулчев" 13 - http://bgmaps.com/map.asp?sid=c84a48c64be298f6d5f13bd9e2f893b6&a … =11&start.y=9. Лекцията е от 9,30 ч.
Сиси, за "Вита" съм чела само хубави мнения. Цените обаче не ги знам. Май и там имаше Дни на отворените врати  newsm78.
Иначе аз днес пак ходих на плуване, това ми е третия път и определено ми харесва много. В групата имаше и една бивша АГ, много симпатична жена. Поговорихме си малко.
Също си купих превръзки за родилки - 30 броя за 4,60 лв. И миналия път бях доволна от тях.

Приятна вечер!  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 332
Мушмороче, мерси за хубавата тема   bouquet
Insatiable, ЧРД,  много да си здрава, обичана жена, обожавана майка, и много леко раждане май месец!
estellitta добре дошла!
Алабала успех и много удобна и хубава квартира да си намерите!

Ей, ама вие за един ден 5-6 страници сте изписали, пръстите ви сърбят а Wink само така продължавайте  Hug
Нунчето, за бибероните казват, че каучуковите се ползват повече за бебе без зъби, а силиконовите за озъбило се бебнце. Защото каучука много по-лесно може да се отхапе, а от там и да се задави. Иначе аз мисля, че по-скоро формата е важна, а не вида материал. При наш дребчо е така, сменихме каучукувата със силиконова без проблем, но със същата форма. Не искаше друга.
А за столчетата за кола, в комбинация с количка - еми те продавачките печелят от това, все пак тези колички са по скъпи. Тук не съм виждала да возят бебе в количка със столче, в коминация със портбебе - да. Верно, всеки сам си решава, но все пак, в напите кореми бебетата като са свити, тежестта не им е долу в кръста, или само гръбчето, а е подпряно отвсякъде. То и затова не се препоръчва  новородено да седи в столчето за кола повече от 20 минути наведнъж, до около края на първият месец, по изключение, макс 2 часа, но с почивки за по 20-30 мин. после постепенно се увеличава престоя. От личен опит, не мисля, че за лятно бебе е подходящ стол за кола, вместо количка с легнало положение - столчето запарва много, независимо от плата на тапицерията му.

Днес умряхме от студ, слънчево време, а 1 градус, то зимата беше по-топло и меко тук.
Лале, е сега утре баница ще правя.....лигите ми потекоха като спомена вашата закуска и с какъв апетит сте си хапнали Mr. Green Ммммммммм, ями!

Сладки и дълбоки сънища на всички тумбачета и техните мами!

# 23
Запис и от мен, браво на вас преди обяд ви оставих на старата тема, а сега вече сме на нова. То лошо няма, напротив нека да ни е честита и да си я изпишем и нея на един дъх !!! Laughing Laughing Laughing
Днес беше ужасна жега във Варна, направо лято ама като ви слушам,че при вас вали работата е ясна утре да чакам дъжда и при нас. Аз си направих много хубава разходка със сестрами, купих си едни дънки за бременни, че направо нямам вече с какво да ходя, а корема ми расте с дни  Joy
Добре дошла на новата мама и нека всичко да е наред и скоро да се радвате на хубав бебок.
Ами хайде толкова от мен, сладки сънища ви желая!

# 24
  • Мнения: 517
Запис и от мен, браво на вас преди обяд ви оставих на старата тема, а сега вече сме на нова. То лошо няма, напротив нека да ни е честита и да си я изпишем и нея на един дъх !!!

Преди малко влизах информативно в темата на априлките, те вече имат 6 бебока, може пък скоро и в нашата тема да се появят, но Засега явно всички държим положението и износваме старателно...  Party
Тия киселини много ме мъчат, преди не съм Знаела какво е това... Имах и предписано лекарство (Малоксан) и го пиех като станеше нетърпимо ама сега свърши. Установих, че помага и прясно мляко. Вие За какво се сестате в тази връзка?

Лека   

# 25
  • Мнения: 27
Здравей Лале32 мен също много взеха да ме мъчат киселините само Газирана вода ме оправя и то като изпия един литър не съм пробвала с мляко но тъй като тази вечер нямам газирана вода май и аз ще пробвам с мляко дано да има ефект.Оффф хич не ми се спи вечер като някоя куковица съм и после цял ден вървя като ранен самолет.Между другото люлката страшно много ми хареса толкова е сладка да ти е честита и със здраве да си я ползвате.

# 26
  • Мнения: 16
поне като няма да се спи тази нощ и аз да се запиша.
много ме мъчи безсънието,а пък и през деня не ми се спи откъде тази енергия незнам

# 27
  • Мнения: 121
Добро утро

Ето едно кафенце от мен.. за първи път да  не се събудя гладна. Вчера таткото отиде за няколко дни в чужбина и явно подсъзнателно  се притеснявам , защото само се въртя и не съмс спала много. А бебчо е добричък:)

Мерси за  кошарката... определено ще си взема такава , за да си имаме . Практична е Simple Smile

За кисилините Талцид, обаче Lale32, не знам кое е аналог при вас на  него. Надявам се да минават скоро, избягвай подправките и по- мазните храни.

Лек и усмихнат ден на всички и целувки

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 07:50 от sisity

# 28
  • Перник
  • Мнения: 211
Добро утро и от мен! И аз тази сутрин като ранобудна  smile3503да ви поднеса кафенце  food010
mu6muro4e,   bouquet за темичката!
А на новите мами в нашия форум - ДОБРЕ ДОШЛИ! - по-добр късно отколкото никога newsm10

# 29
  • Мнения: 19
Здравейте, мамита,
Искам да ви попитам колко плащате за стандартните лабораторни изследвания /пълна кръвна и урина/. Днес ми взеха 4 лв. за това и малко се озадачих.  То .... по-добре да си бях отишла в частна лаборатория, поне нямаше да ми се развикат на регистратурата ....  Rolling Eyes и да ме питат за консултация ли съм или съм бременна  Shocked все едно не си личи!!! И все едно не се вижда по кодовете в направлението, че съм за лабораторни изследвания  newsm78 ?

Общи условия

Активация на акаунт