ОбЕсняване на прЪвописТ - 20 или месТни пИУренца на ВелиГ ден!

  • 37 113
  • 931
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 916
Цитат
на мен ми пращат много рятко емайли

# 17
  • Мнения: 9 865
Темата не е моя, ама имам критика към авторката:
1. В заглавието не става ясно, че това е бисерната тема
2. Не си посочила поредността на темата.
Идеята не е да наблъскаме едно заглавие с грешки, а да си личи от него, че темата е за грешките!
 bowuu

# 18
  • София
  • Мнения: 625
Цитат:

"...залепвам си снимката на монитора натискам бутона" print screen"обаче нищо не става,неще да сканира снимката"
 

Човека иска да си покаже колата във форума, но не знае как....Обяснено му е да я сканира! Натам е видно Party

# 19
  • Мнения: 4 841
Цитат
Не, още не сме "подписали" договор за следващата година, то при тази цена, май няма и да подпише ме

Аман вече от тая нова мода!

# 20
  • Мнения: 2 674
Aйде и от мен.. Hug.


"отцъстваше"

# 21
  • Мнения: 2 674
Цитат:

"...залепвам си снимката на монитора натискам бутона" print screen"обаче нищо не става,неще да сканира снимката"
 

Човека иска да си покаже колата във форума, но не знае как....Обяснено му е да я сканира! Натам е видно Party


това май е за друга тема.не видях правописТни грешки.

# 22
  • Мнения: 7 803
неще не са ли 2 думи newsm78

# 23
  • Мнения: 2 674
 май да,ма да кажат експертите.ако е, то човека е забравил да остави интервал.къде по-тежки случаи е имало..да така като се замисля "ще" ," не ще" трябва да е отделно

# 24
  • София
  • Мнения: 2 348
К'о ши кажите за "ПрЪвопис и оБесняване на месТни пИУренца и ВелиГ ден"
 Шъ гу проминя къкто вии искъте

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 790
етнуси

# 26
  • Мнения: 6 274
К'о ши кажите за "ПрЪвопис и оБесняване на месТни пИУренца и ВелиГ ден"
 Шъ гу проминя къкто вии искъте
По мЪ кефи :
"ОбЕсняване на прЪвописТ - 20 или месТни пИУренца на ВелиГ ден"   Thinking
За да се знае коя по ред е темичката .  Party

# 27
  • Мнения: 3 674
здравейте на вси4ки мамита....
аз сам с удължена коса от.... 7 години, и от 2 год си иа поддаржам тук в българиа за6тото преди това у4ех наван и , просто се налага6е да да го правя!
та след като си дидох в бг. много се ровех и след като ми се наложи безброи пъти да се карам с разли4ни фризъорки за ло6ото ка4ество на косите които педлагат, най после открих едно малко кипро салон4е в бургас което е собственост на една мацка която е работела далги години в 4ужбина и се е занимавала предимно с удължаване на коси и до сега каквото ми е предложила като ка4ество е било ... просто невероятно, тя сама си подбира косите и работи директно с италия и поради тази при4ина и цените и са доста конкурентни!!! та моя сажет мили мамите е разу4ете добре за какво става вапрос за6тото 80% от косата която се внасиа тук в бг. е 2, 3 и 10 ка4ество!!!
а това салон4е дето ви казвам се намира на патриарх етими 43 мацето се казва ани тел и е 0899964376!!!
касмет!!!!



 Whistling Whistling Whistling

# 28
  • София
  • Мнения: 5 828
Заглавието ми харесва така както е, лепни само едно 20 отзад, който иска ще отвори и ще види за какво става въпрос.

# 29
  • Мнения: 3 423
Това сбиртокът на неграмотниците ли е?

Към заглавието ако добавите и едно
"но ще съжЕлява", съвсем ще е секси.

Общи условия

Активация на акаунт