Техника за Емоционална Свобода

  • 134 791
  • 763
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 414
Какво тесаш, ако не е тайна? Може да е друг проблемът. Разкажи.
TEС-ам на синковеца хремата, че не може да спи, милия.
Пробвала съм да си представям, че потупвам неговите точки, ТЕС-вала съм предварително моето убеждение, че на мен проксито не ми работи .... Може би съм твърде ангажирана с резултата. Или пък не мога да намеря точната му емоция. А най-вероятно е всичко накуп.

Благодаря на всички за споделеното  bouquet
Тя хремата май отминава и без мен /пу-пу:)/

# 466
  • Мнения: 1 520
добро утро, момичета! Hug Записвам се да следя темата с един въпрос. Знаете ли къде мога да прочета повече за това, как ТЕС може да помогне на детенце с дислекция. Прочетох за упражнението  Уейн Кук, на Дона Идън, признавам си, че не съм чела достатъчно по темата. Отивам да чета в темичката на eldivine bouquet за енергийната медицина

Позицията на Уейн Кук заедно с Дневния енергиен режим на Дона безотказно противодействат на дислексията.
Знам какво е дислексия, не е болка за умиране, но си е чисто проклятие /за съжаление/, от което се чувстваш безсилен пред всичко и всеки. И с времето нещата не стават по-добре.
Самата Дона също е страдала от дислексия и то до такава степен, че не можела да пише и на компютър.
Мисля, че нейните техники описани в книгата й са по-добри от ТЕС в случаи дислексия.
С ТЕС ударих на камък. За други проблеми ми е помагало, но за това ... тц.
А като си взех Дона Идън и веднага, още на втория-третия ден имаше подобрение.

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 19:58 от krem-karamel

# 467
  • Мнения: 961
Здравейте, имам нужда от помощ, как да прилагам ТЕС за дете на 2г8м с атопичен дерматит.
Само с прокси ли може да се прилага на тази възраст? Той малко ми е неясен и не съм го пробвала. Прилагала съм й ТЕС на нея, но тя едвам издържа и кратката процедура. А и не съм сигурна, че използвам правилните думи.
Това което съм правила е да назовавам симптомите й - сърбежа, обривите.
Пр. Въпреки, че ужасно те сърби кожата(назовавам конкретните места) и искаш да се чешеш, ти си прекрасно и добро дете и аз много те обичам. Същевременно я потупвам по ръчичката.
Не съм сигурна, че има ефект. Понякога съм повтаряла, но само веднъж каза, че я сърби по-малко.
Възможно и е да не действа, защото в момента е на хомеопатично лечение и е в "лечебна риза"?
Ако пробвам с прокси, трябва ли думите, които използвам да са от нейния речник?

Благодаря ви предварително!   bouquet

# 468
  • Мнения: 1 652
почти безобидна, моят син е на хомеопатия повече от 6 години .Има много силни сърбежи по краченцета.  Състоянието му е добро сега, защото се мие със интимен душ гел- по съвет на моя близка, и пера само с прах Роса- дори и от Тео го сърби. Друга причина за сърбежа при вземането на хомеопатичнито лекарство е ако, яде щоколад или мента. И друга причина да я сърби е ако трябва да се смени хомеопатичното лекарство- конституционното.
При това ние не сме с атопичен дерматит
Прощавайте за спама. Praynig
Дано съм ти била полезна.  Grinning.

# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 1 154
pochti_bezobidna, пратих ти ЛС.

# 470
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Почти безобидна, Прокси работи - с тази техника излекувах зайчето. Дори и да не вярваш, че работи това не оказва никакво влияние върху крайния резултат, с Прокси не може да навредиш на никого дори и да я правиш неправилно, не може и да прихванеш неговия проблем.
Определи каква емоция у теб предизвиква проблема на детето и си състави Декларация. Ако искаш да научиш повече - http://www.emozdrave.info/forum/ . Всъщност Агнешка е дала точната информация, а милата Лени, както винаги и за всеки, ти я поднася. Книгата на Иван Петърнишки я има на пл.Славейков.

# 471
  • Мнения: 961
Котьо Тръмп,книжката я имам. Знам, че ТЕС работи (благодарение на ТЕС преживях най-прекрасното и безболезнено раждане!), просто мисля, че нещо не правя правилно и затова няма ефект при малката!  dontknow

darena, може би не съм се изразила правилно, в момента лекуваме атопичния дерматит с хомеопатия и "лечебната криза" се изразява в обостряне на обривите и екземите, които я сърбят безумно, просто има моменти, в които дъх не може да си поеме от сърбеж  и се драпа като краставо магаре. Кошмарна гледка е.  Cry Затова и се чудех, дали това не е причината да няма резултат!
Благодаря на всички за отговорите!

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 10:04 от pochti_bezobidna

# 472
  • Мнения: 90
Записвам се да следя. Преди и аз се занимавах с ТЕС. После ми помина желанието. Оказа се че често тесвам неща, без да съм намерила истинската причина за нещата. При вас за какви проблеми помага най-много ТЕС?

# 473
  • Мнения: 6
Четвъртък, 11 февруари, е денят, в който в цяла България започват протести срещу опитите на правителството да прокара пагубен за България и българския народ закон, допускащ разпространение и пускане на пазара на ГМО.

За Чиста земя! Здрава храна! България свободна от ГМО!


София:
14:00 - 17:00 ч.
Площад "Независимост' (карето между Министерски съвет и Президентството)


Пловдив:
16:30 - 18:30 ч
Площад Стефан Стамболов / на Копчетата (до фонтана пред община Пловдив)


Варна:
16:00 - 18:30 ч
Пред областна управа - Варна (ул.Преслав 26)


Русе:
16:00 ч. - тръгване на шествието
Пред "Вазата"


Велико Търново:
13:00 - 15:00 ч.
пред факултета по изобразителни изкуства (срещу централна поща)

# 474
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Оказа се че често тесвам неща, без да съм намерила истинската причина за нещата.

Обикновено ми е трудно да определя емоцията за Декларацията и Напомнящата фраза, но в процеса на почукване на точките се избистря. По някакъв начин на втория кръг вече имам точната фраза. Продължавай без да се притесняваш, нещата ще се нагласят.

Ще ви предложа едно йогийско упражнение за повишаване на жизнената енергия, на мен много добре ми действа:
- поставете върха на езика върху горното небце - до края на упражнението не се отделя от там
- с дясната ръка хванете лявото ухо и с лявата ръка дясното - важно е да се спази тази последователност
- клякате докъдето можете, при клякане се вдишва и при изправяне издишва
- клякате  14 пъти
- завършвате с кратка молитва

# 475
  • Мнения: 1 568
Запис,съжалявам но имам нужда да ви чета.

# 476
  • Мнения: 1 520
Записвам се да следя. Преди и аз се занимавах с ТЕС. После ми помина желанието. Оказа се че често тесвам неща, без да съм намерила истинската причина за нещата. При вас за какви проблеми помага най-много ТЕС?

Аз доколкото знам, не е задължително да "тесаш" причината. Достатъчно е да започнеш да "тесаш" симтомите, а те ще те отведат до причината, в случай, че се налага и нея да "тесаш" Wink

# 477
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Почистване на чакрите с ТЕС - http://www.vbox7.com/play:7c1a9349

# 478
  • Мнения: 705
Почти безобидна, давай по-упорито. Със сигурност можеш да повлияеш както на сърбежите, така и на самия дерматит.
Прави й прокси. Не е задължително да използваш нейните думи. Но, ако ти идва, ги ползвай.
Когато потупваш върху нея, не я карай нищо да казва. Не я карай и да прави декларация или 9Г. Само потупвай по точките. Внимавай с точките на лицето. На децата не им е много неприятно да им се закрие лицето и една ръка да се движи пред него. Потупвай точките там по-дискретно.
Пиши как е.

Разказваш ли някъде по-подробно как ТЕС ти помогна за раждането? Много ми се иска да науча  Grinning

# 479
  • Пловдив
  • Мнения: 1 154
Мая, дали е възможно да се прави предизвикателство с прокси?

Общи условия

Активация на акаунт