Не иска мляко от биберон

  • 3 644
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 040
Ей тая тема ми дойде като по покана. Имам същия проблем. Неиска адапт. мляко, сменях шишета, биберони, но без резултат. Снощи дадох кис. мляко, но не го пожела и заспа гладна, а аз откачих направо. Сутринта омаа попарата като невиждала. Тая вечер същата процедура, кис. мляко - не, стиснах вътре малко сок от пресни череши, дръпна и пак не. Тогава го сипах в паничката, сложих 3 лъж. каша и си изяде цялата паничка.
Ако това му е цаката добре, ама сега се притеснявам, че каша следобяд, каша (макар няколко лъж.) за вечеря - няма ли да й дойде в повечко? Да търся ли други варианти? Ше се  #2gunfire вече.

# 16
  • Мнения: 5 250
Irena80 ние вече неискаме адаптирано мляко дори и с лъжичка  Wink Давай каша,няма от какво да се притесняваш,поне според мен  Thinking А какво друго ядете през деня?Пробвай с плодовото киселото мляко на Виталакт.Аз бях много против да дам на детето си такова преди да е направило 1 година,но не предвидих това,че ще откаже адаптираното.Обикновенното кисело мляко го отказва,ако няма в него някакъв плод(банан,череши,..) или бисквити.Сега купувам готовите млечни каши на Нестле(с бисквити,ябълки) за разнообразие,като добавям в тях бисквити,за да мога да ги дам с лъжичка.Вече свикнах и не се притеснявам толкова,пък и така ми е по лесно  Laughing
 

# 17
  • Мнения: 2 040
През деня ядем попара (сутрин), пюре или супа (обяд), каша (следобяд) и вечерта беше млякото, ама сега .... спим гладни, що да яде да се зори  Laughing Laughing Laughing Ей сега ходих да купя ново адапт., дано довечера няма проблем, щото ще иде новата кутия напразно, ако ми я откаже, ще слагам по- малко в пюретата на обяд и така. ще пробвам и други начини, но поне знам че кис. мляко с каша яде, колкото и странно да изглежда. Абе и печени киселици ще й дам, само да яде  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт