търся добра ясновидка

  • 216 419
  • 105
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Здравейте момичета! Не знам дали съм в правилния подфорум, но търся да ми препоръчате добра ясновидка(врачка). В София живея, така че ако може да е от тука. Благодаря предварително! Hug

NB: Разбирам всички скептици относно такива хора. Донякъде имат право, защото на тези "ясновидки", които аз съм била, а те са само 2 - и двете са шарлатанки. Надявам се да ми препоръчате някоя която наистина познава, че и аз да се убедя, че имат способности  Tired

# 1
  • Мнения: 25 441
Маг Сибила е твоят човек!  Peace
О, как щях да забравя - Кеазим Ходжа!  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 70
Стига  Crazy  Grinning
Аз най-сериозно питах  Crossing Arms
И все пак благодаря  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 15 434
Това все ми излиза в малките обяви:
http://kupuvam-prodavam.info/detail.php?id=3643 Grinning

# 4
  • Мнения: 70
За тая Мария Асенова четох от архивите на този форум, че била голяма шарлатанка. Ти ходила ли си при нея? Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 15 434
Казвам само, че ми излиза като обява,защото като се натрупат много обяви и ми се отваря прозорче.Иначе много посочени от Ванга станаха, не се знае кой кой е. А доколкото знам Ванга не е посочвала никой.

# 6
  • Мнения: 70
Казвам само, че ми излиза като обява,защото като се натрупат много обяви и ми се отваря прозорче.Иначе много посочени от Ванга станаха, не се знае кой кой е. А доколкото знам Ванга не е посочвала никой.

Ясно. Все пак ако някои има личен опит и е изключително доволен може да пише!  Hug

# 7
  • Мнения: 70
Как така никой не познава? Странно? Rolling Eyes
В цяла София няма ли някоя наистина добра.  Tired

# 8
  • София
  • Мнения: 15 434
Не вярвам някой да ти каже.По добре пиши "ясновидка" в google-то и чети.

# 9
  • Мнения: 70
Да не става реклама можете да ми пишете на лични! Hug

# 10
  • Мнения: 647
Таня , влез като гост и казвай какво ти тежи.Все ще получиш добър съвет.Не си давай парите на вятъра

# 11
  • Мнения: 70
Silence, споко! Аз не врачувам, не лъжа хората, така че съвестта ми е чиста. А относно това, че се допитвам до такива, да грях е сигурно, но човек в своя живот извършва доста по-големи грехове!  Flutter
Човек прави ли добро, вярва ли в Господ и живее ли в мир в себе си околните, нека това му бъде греха. Whistling (ходенето на една врачка)
Но хората живеят в грях, егоизъм, живеем и в неморален свят  Sick
Съжалявам, че трябва да го кажа но е така.  Tired

# 12
  • Мнения: 3 675
И понеже тук става въпроси за гадателки, искам да попитам за едни книги по окултизъм, които гледах с една моя колежка-някакви книги за призоваване на ангели - Михаил, Гавраил и т.н. Чудя се как може хората да ги пишат тези простотии/авторите де/ и най-вече да се занимават с тях/респективно читателите/.Някои от вас правил ли е описаното в тях, ето това ми е интересно?

# 13
  • Мнения: 3 675
Иначе по темата, същата тази колежка искаше да ходи при този Каезим ходжа, бил много добър, правят му голяма реклама.

# 14
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 659
Недей, момиче, не ходи, от личен опит ти го казвам. Ако имаш чак пък толкова нерешим проблем, по-добре иди при психолог, все пак той затова е учил...Не гледаш ли по БТВ предаването? М. Халваджиян добре го е измислил, не е глупав човека- един вид да ги разобличи прехвалените ясновидци.

Общи условия

Активация на акаунт