Гледах....Харесва ми!...Препоръчвам! -Тема VІ

  • 29 537
  • 580
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 11 607
***Диди69*** идвам да живея у вас.......Пу за мен този ТВ......Съгласна съм да тегля филми, да купувам пуканки, от теб само ТВ......

У нас имаме (за сега) само 1 комп на 5 човека.....Ако има някой излишен, нямам против да ме замери с него!

Починал режисьора Сидни Полак.....

Това с шрифта към го пробвала - не става!

# 571
  • Мнения: 3 770
Мама Цоцоланка , заповядай !  Hug Аз съм си сама по цял ден , та ще се разберем!  Grinning Филми имам много свалени , само да има кой да гледа.А с/у тв-то имам и височка маса да поседнем и да му ударим по едно със салатка , докато гледаме някой хубав филм!  Joy

# 572
  • София
  • Мнения: 6 210
......Не се отказвам и приемам оЩе съвети  bouquet
Ами щом всичко ти е отметнато на Бг в Контрол панела-а пробвай така /ако гледаш филми с програмата с BS Player/:
1. пускаш филма
2. десен бутон върху картината и от контекстното меню отиваш на Субтитри
3. после избираш Настройка на субтитрите
4. после Шрифт
5. ще ти се отвори един диалогов прозорец, в който има едно разделче Script и под него падащо меню - в него трябва да е избрано Cyrilic
6. Apply и ОК

Ако и това не помогне... освен и ти да се изнесеш при Диди 69, а пък на мен ми се прииска да съм на мястото на котарака, но пък в замяна - правя страхотни салати, ей!  Wink

ПС: извинявам се за спама и шегичките Simple Smile! Просто това е често срещан проблем и ми се стори, че ще е по-полезно да отговоря тук, а не на лични.... ъъъъ, за субтитрите става дума, не за уменията ми със салатите hahaha

# 573
  • Мнения: 3 770
Вени***   Hug ! Котарака тренира за фитнес инструктор , та като направиш салатата и изгледаме филмите , ще и потренирате с него!Че то от седене пред компа да гледаме филми се трупат килца!  Joy

# 574
  • София
  • Мнения: 6 210
***Диди 69***, а пък аз съм дипломиран мързел-инструктор  hahaha, та малко движение няма да ми е излишно! О, и ако котарака се казва Рет Бътлър - всичко ще направя за него!  Wink

Момичета, скоро пак гледах Реката на тайните http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=69481! Горещо го препоръчвам на всички, които са го пропуснали или просто са го забравили!

# 575
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Малко ще оспамя темата , но у нас имаме три компа / за всеки по един , че иначе се хващаме за косите! Smile / Аз съм на най-голямата щайга , но за филми става . Ето я и нея , а аз си лежа на това диванче.
ааа, Диди и ние си имаме голям лизус (това е телевизор според малката ми дъщеря)
и диванчето ми е много удобно Laughing, нали виждаш къде ми е лаптопа и колко е удобно да си 'прехвърлям' филмите на тв, мързелива работа.
ние с моя половин двамата си гледаме филмите, сама ми е скучно, а и той се сърди ако гледам нещо без него.

сори за спама, премерихме си ги вече Whistling Mr. Green

# 576
  • Мнения: 2 897
Позволих си да пусна новата тема, тъй като старата съвсем приближи последната си страница и съпътстващото я заключване  Blush

Заповядайте в новата тема Hug

# 577
  • Мнения: 3 770
Вени*** , котаракът наистина се казва Рет Бътлър , защото "Отнесени от вихъра" е любимият ми филм , както и книга.  Peace
В момента се опитвам от 3 часа да изгледам един филм , но се раздвоявам м/у форума и кухнята. Филмът е "Clean Break" и може би ще хареса на любителите на трилъри.За момента кулминацията предстои , а като го изгледам ще пиша.

О'Хара и ние бяхме така с мъжа ,но сега не мога да го чакам цял ден , за да гледаме!

# 578
  • Мнения: 2 617
Сега преминавам към по=съвременни обаче имам един проблем със субтитрите все ми излизат като знаци и с риск да съм тривиална моля помогнете ми Praynig

Здравей Hug
Имах същия проблем в началото извън България. При мен беше проблем в кирилизацията на компютъра, ще ти "пейстна" какво ме посъветва един приятел:

Цитат
Доколкото схващам, целта е Windows да разпознава приложения, които притежават менюта и текстове на кирилица.

За целта е нужно да се направи следното:

Минаваш през Start\Control Panel\Regional and Language Options.

Под заглавния ред "Regional and Language Options" има три менюта за избор: Regional options | Languages | Advanced.

Кликаш върху Advanced.

1. От падащото меню под Language for non-Unicode programs избираш Bulgarian.

2. Скролираш надолу менюто Code page conversion tables и слагаш отметки върху всички редове, съдържащи Cyrillic, например:
1250 (ANSI – Cyrillic)
28595 (ISO 8859-5 Cyrillic)
885 (OEM – Cyrillic)

3. В менюто Default user account setting слагаш отметка върху Apply all settings to the current user account and to the default user profile.

4. Кликаш върху ОК.


Предполагам, че имаш инсталирана кирилица (прави се през менюто Languages), след като тук пишеш на нея. Затова няма да обяснявам как става това.

# 579
  • Мнения: 1 352
За момичето, на което му излизат субтитри на маймуница - провери си настройките в самата програма, с която гледаш филмите. Има настройки за езика, не ги помня наизуст, но ако намериш за какво ти говоря ще се оправиш.

# 580
  • Мнения: 759
аз препоръчвам да се гледа super size me ! то не е точно игрален филм , а нещо като едва ли не научно-популярен newsm78 става въпрос за затлъстяването в сащ. накара ме да се замисля каква храна слагам в устата си, може да е поучителен и за спазващите диети  Flutter Flutter

Общи условия

Активация на акаунт