Iskam da pomogna(za vsi4ki koito iskat bebe)

  • 10 159
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4 068
Zdraveite momi4eta.Mnogo bih iskala da pomogna na vsi4ki koito iskat da si imat bebe, no po niakakva pri4ina ne stava.Nie s maja mi se ma4ihme 4etiri godini.Hvarlihme ludi pari po lecari i izsledvania.Imam i edin spontanen abort.Da ne govorim za emocionalnia sriv.Ve4e se biah ot4aqla,i slu4aino razbrah za edna lekarka v Plovdiv-dr.Radka Kir4eva.Tq e irisodiagnostik i fitoterapevt.Re6ih da probvam.Da znaete ,4e tazi  jena pravi 4udesa.Zapisah si 4as i otidoh na pregled.I taka zapo4nah da pia bilkite prez oktomvri 2003g.,a tq mi kaza ,4e 6te zabremeneq nai-kasno do mart 2004g.Sega e mai 2004g. i az sam bremenna v tretia mesec.Momi4eta savetvam vi da otidete pri neq.Ako re6ite tova e tel.:032/823222.Na pregleda triabva da ste dvamata sas sapruga vi.Bilkite se piat i ot dvamata.4as se zapisva pone edna sedmica po-rano,za6toto e palno s hora.Cenata na dozata za edin 4ovek e 15 lv.i stiga za 1-1,5 meseca.Badete uporiti!Tova e.Pojelavam na vsi4ki mnogo 6tastie i mnogo gotini beboci!

# 1
naistina li yspq
4estito
tazi lekarka zne6to po to4en adres moje li za tezi koito ne sa ot plv

# 2
  • Мнения: 4 068
Adresa e : Plovdiv , jk.Izgrev , ul.Landos 21 (za nomera ne sam sigurna no kato se obadi6 za 4as te ti obiasniavat vsi4ko).Iskreno jelaia uspeh!

# 3
Честито , мила !
Лека и безпроблемна бременност ти желая и здраво бебче накрая ! Grinning

# 4
  • Мнения: 1 497
Не знам какво помага тази лекарка, но аз от моя приятелка, която е живяла с нея в един блок зная, че дава отвара от картофени обелки. Радвам се много, че си забременяла, но аз лично мисля, че е било на психологическа основа(тя ди е дала такава увереност, че чак и датата е посочила и това те е успокоило). Аз лично не и вярвам. Но ако пък това помогне на други момичета нека опитат.

# 5
  • Мнения: 4 068
Moiata otvara opredeleno ne miri6e na kartofi. Osven tova saprugat i saprugata piat savsem razli4ni otvari(i na vkus i na miris i na cviat).A dali e na osnova psihika-garantiram ti 4e ne e samo tova za6toto predi tezi bilki az izob6to nimah ovolacia(a sam pila i Clostilbegit).Slrd kato zapo4nah bilkite zapo4nah da imam ovolacia redovno. Majat mi sa6to ne viarva6e no 6tom mu izlekuva prostatita poviarva.Mislia 4e e mnogo dobra a osven tova tia ima doktorska titla(koeto zna4i 4e ne e neveja).Ne znam drugo no tazi jena mi spesti dosta pari koito biah gotova da dam za invitro.

# 6
  • Мнения: 1 497
Mnogo se radvam za teb, za sypruga ti i za bydeshtoto beb4e!!
Shtom ti e pomognala, bravo!

# 7
Теодора моля те за втори път, пратсанете с тия картофени обелки - нито му е мястото нито времето тук да се пише по този начин за жена, която наистина помага! Приятелка на сестра ми има бебе след 7 години безрезултатни опити, защото пи от тези билки. Съпругът ми му се подобри спермограмата от пълна липса на сперматозиди до сравнително добри параметри, макар че все още не може да стане по естествен път. Но когато нямаше нищо дълго време нито един доктор не можа да помогне. Тази жена ни даде шанс да продължим пътя си за бебе!
Не са картофени обелки със сигурност - билките си миришат на билки - питай твоята приятелка дали е белила картофи за да знае как миришат ! Ей ама много ме е яд на такива хора честно!!!
Спирам да пиша, защото съм бясна! Нека някои като не могат да помогнат поне да не пречат на другите! И без това никак не ни е лесно да ви четем глупостите. Ама защо ли влизам тук се чудя  Cry  Да си губя времето и хабя нервите.

# 8
Извинявам се, че така избухнах, но тази тема ми е болна. Още повече лечението при нас продължава и аз вярвам в неговия успех ...

# 9
  • Мнения: 1 497
Това е свободен форум и всеки има право да пише каквото поиска. Както и всеки има свободата да избира какво да прави.
Щом наистина смяташ че пишем глупости, наистина недей да влизаш. Аз ако например бях токова сигурна в успеха на даден метод, не бих се ядосвала въобще. Но ако очакваш всички да подкрепят въпросната лекарка, както и твоето решение, просто за да те накарат да се чувстваш добре, не зная дали си попаднала на правилното място. Ако ти помогне само ще се радваме , но ако тя помагаше 100 % на всички, мисля, че този форум нямаше да съществува. Позволи ми да се съмнявам в нейните отвари, било то билкови или от картофени обелки.

# 10
В интерес на истината точно това и смятам да направя спрямо този форум. Аз никога не бих си позволила да плюя по някого без да имам проверена информация независимо къде и как. Но явно е въпрос на манталитет.
Успех ти желая от сърце!

# 11
Определено е въпрос на манталитет ! Както и това да зачиташ мнението на другите !
Както ти, така и Теди споменавате за свои приятелки, които имат впечтатления(противоположни) за тази лекарка. С какво твоята информация е по-проверена от нейната (на Теди де ) ?!?
И после Теди само исказва своето си недоверие , а не плюе никого и не пречи на този , който иска да вярва.
Така аз виждам нещата ! Grinning
И този форум е най-лишения от грозни спорове ! Grinning
Така че не ни забравяй ! И ти пожелавам най- великото чудо за една жена от все сърце, мила !

# 12
Ама като е свободен форума защо отричате другите мнения?
Че има хора на които Кирчева е помогнала, е факт, картофените обелки не ми се коментират!
На Сигнус въпросната жена помогна, доказано!!!

# 13
Цитат на: Cygnus
В интерес на истината точно това и смятам да направя спрямо този форум. Аз никога не бих си позволила да плюя по някого без да имам проверена информация независимо къде и как. Но явно е въпрос на манталитет.
Успех ти желая от сърце!




И наистина ти се чудя защо пишеш тук! Явно няма разбиране!
Целувам те!

# 14
Да изкажеш положително мнение за някой който ти е помогнал и да оплескаш някого без да си проверил достоверността на информацията си!
Е може би не всеки я усеща тази тънка разлика!
Бери, наистина нямам място тук. Права си!
Успех на всички!

# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Момичета недейте така, не превръщайте форума в арена на битки.
никой не може да каже на някой не пиши тук или не изказвай своето мнение.
Cygnus има преки наблюдения за билките и аз и вярвам, защото няма да тръгне да говори празни приказки и да ви убеждава в нещо, което може да се окаже опасно за здравето на някой или да с еподиграва с надеждата на някой.
Теди твоята приятелка също може да има право, просто не се нахвърляйте така.
като всяко нещо винаги ще има доволни и недоволни, всички сме тук само с една идея- да станем майки и да помогнем на другите да станат майки.
много ми е болно като чета тези нападки, недейте така. какво ли ще си помисли някое ново момиче? че сме се хванали за гушите едва ли не???
моля ви спазвайте добрия тон на клуба, ако искате нещо да си кажете, правете го на лични!!!!!!

Cygnus, дано наистина не се откажеш да пишеш и тук!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Цитат на: wa_wa
Момичета недейте така, не превръщайте форума в арена на битки.
никой не може да каже на някой не пиши тук или не изказвай своето мнение.
Cygnus има преки наблюдения за билките и аз и вярвам, защото няма да тръгне да говори празни приказки и да ви убеждава в нещо, което може да се окаже опасно за здравето на някой или да с еподиграва с надеждата на някой.
Теди твоята приятелка също може да има право, просто не се нахвърляйте така.
като всяко нещо винаги ще има доволни и недоволни, всички сме тук само с една идея- да станем майки и да помогнем на другите да станат майки.
много ми е болно като чета тези нападки, недейте така. какво ли ще си помисли някое ново момиче? че сме се хванали за гушите едва ли не???
моля ви спазвайте добрия тон на клуба, ако искате нещо да си кажете, правете го на лични!!!!!!

Cygnus, дано наистина не се откажеш да пишеш и тук!



  202uu   202uu

Momi4eta, Wa_wa e prava. Dosega zapazvahme dobriq ton v tozi forum, neka prodyljim da go prawim i zanapred.

Izvinqvam se za latinicata, ama sym v klub i tuk ne namerih kirilica

# 17
  • Мнения: 1 497
Тук не е мястото да показваме чувството си за превъзходство над останалите. (Не ми е на нивото да пиша/чета тук).

Cygnus, пожелавам ти в най-скоро време да се сдобиеш с дете.

Аз лично не вярвам на лечители, билкари, екстрансенси, ирисодиагностици, псевдохомеопати, криопрактици, хранителни добавки, крем Милениум и прочие.

Това в което вярвам са Бог,медицината и най-вече в бебепревенето! Wink

# 18
Чувство за превъзходство???
Винаги ми е било много непознато  Neutral Face  Жалко, че си останала с такова впечатление. По-скоро беше възмущение и гняв.
Исках да защитя лекарката и всеки на мое място би го направил.
Бях си казала да не влизам, но не искам да оставя това ти мнение без отговор, защото мисля, че е важно. Основно заради отношението ти към билките:
Всички най-добри лекарства в момента са на основата на билкови екстракти. Особено най-скъпите и качествени продукти и съм сигурна, че го знаеш това! С фитотрапия хората се лекували хилядолетия, с антибиотици едва век. Да се обърне гръб на природното лечение е голяма грешка. Вярно е -то е много продължително, но затова пък в повечето случаи резултатно и не оказва негативно влияние на други органи и системи, напротив.  Повечето билки, които се използват са със силно антиоксидантно и противовъзпалително действие. Изобщо няма база за сравнение на фитотерапевтите с екстрасенсите и т.н шарлатани - може би това е голяма дупка в нашето здравеопазване о обществени нагласи, че билколечителите се сравняват именно с тези врачки, гледачки и т.н. Има огромна разлика.
Извинявай ако по някакъв начин си се засегнала лично - емоциите ми бяха отнесени основно спрямо приятелката ти, но за съжаление си ги приела лично ти. Не зная на какъв етап си в момента, но и аз от цялото си сърце ти пожелавам успех!
Не бъди толкова скептична - наистина много хора намират решение на проблема си по невероятни начини, а билколечението е най-малко будещото съмнение от всички тях.

# 19
Да допълня само, че преди да видя резултата от първата доза билки, бях доста по-скептик и от теб! И Бери ми може да потвърди, защото беше през цялото време с мен.

# 20
Momi4eta az pusnah tazi tema za da pomogna na niakoi taka kakto na men mi pomognaha,a vie se izpokarahte.Ne tova be6e celta mi. Na Teodora oba4e iskam da kaja 4e naistina ne e pravilno da pi6e tezi ne6ta o6te pove4e kogato i lipsva dostoverna informacia.Teodora tvoiata priatelka za koiato govori6 nikoga ne e pila otvarata i mnenieto ti se bazira samo na sluhove.Az oba4e kam momenta v koito otvorih tozi forum ve4e sam bremenna v 3 mesec blagodarenie na dr.Kir4eva.Niama da sporia koe mnenie e po merodavno.Na Cyngus iskam da kaja da ne izostavia tozi forum,i da e sigurna 4e ako e zalojila na dr.Kir4eva zna4i e zalojila na pe4eliv6a karta.Jelaia uspeh na vsi4ki koito iskat da si imat bebe.Dano na vsi4ki se usmihne tova nai-goliamo 6tastie v jivota.

# 21
  • Мнения: 4 068
Izviniavam se 4e vleznah kato gost.Moia gre6ka.Tova gornoto mnenie e moe.Iskah prosto da e iasno za6to otvorih tozi forum.Osven tova iskam da kaja 4e dokolkoto az sam zapoznata dr.Kir4eva ima doktorska stepen po humanitarna medicina.Tova e za sega.

# 22
  • Мнения: 1 497
Аз имам право да изказвам каквото мнение си искам. За достоверността на информацията е задължение на всеки да си провери сам. Аз не защитавам "моята приятелка", а изказвам мнение. Ок, ти си бременна. Ако се появи жена, която е пила "отварата" и не е забременяла или ако се окаже, че има повече такива жени, тогава означава ли, че аз съм била права? Не, разбира се. Всичко е строго индивидиално, затова изхвърлянията на тази лекарка ми приличат повече на изявленията на екстрасенс, отколкото на сериозен медик. ("Еди кой си месец ще забременееш"). Доктор Кирчева със сигурност няма 100% постижения. Това, че ти си забременяла, не означава, че всички останали ще забременеят. Не съм аз тази, която защитава "своята приятелка', а ти си тази, която се опитваш да ни убеждаваш, че Др. Кирчева ще помогне на всички независимо от причините.

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 201
renci, не се чувствай виновна. всяка една помощ и идея е добре дошла тук. друг е въпросът дали някой ще я приеме някой  и дали  ще я следва. тук опираме до личен избор. спорът за билките на д-р Кирчева е старичък, не се притеснявай!

# 24
  • Мнения: 1 497
Това е линк от Дира с достоверна информация.

http://clubs.dir.bg/showflat2.php?Cat=159&Board=probzab& … mp;sb=5&part=

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Теди, хайде да спрем до тук. всеки може да си направи изводите дали да вярва или не.

# 26
  • Мнения: 4 068
Teodora linka deto si go dala sas sa6tata tema ne e nikak ubeditelen.Parvo tazi Miroslava deto e otvorila temata iavno e absoliutno bolen mozak.Tia sigurno i na kafe s priatelki da ide 6te si vzeme diktofona(ha-ha).Sigurno i voda ot 4e6mata na kom6iata ne smee da pie bez da ia zanese za probi v HEI.Osven tova smiatam 4e 4ernogledstvoto opredeleno ne e polojitelno ka4estvo na haraktera.Optimizma i viarata v dobria izhod ni pravi 6taslivci.Osven tova Miroslava taka i ne poblikuva rezultatite ot proslovutoto i tolkova obe6tavano izsledvane ot HEI.Otnovo 6te ostavia poslednia fakt bez komentar.Az sam optimist 4ovek i priemam sebe si kato 6tastlivka.Napravo ne mi se misli kakvo predstavliava jivot palen s diktofoni...Vse pak jelaia na vsi4ki(bez zna4enie ot na4ina) da imat mnogo gotini bebeta.I 6tastie-mnogo 6tastie.

# 27
  • Мнения: 1 497
ОК Wa-wa.
Аз нямам какво повече да кажа.

# 28
  • Мнения: 920
Е хайде стига вече!

На две страници сте се разпростряли а чесно казано нищо смислено не сте изписали.

Теди никой не те спира да пишеш каквото искаш...или да вярваш на какъвто си искаш метод за лечение. От друга страна съм напълно съгласна със Cygnus, че всеки е много скептичен и недоверчив към такъв тип лечение преди да го е пробвал.  Също е вярно че билките са лечението на века - всеки гледа да създаде цяр напълно или до колкото може от природата.

renci - би ли прочела отново последното си мнение задавайки си въпроса "спазих ли добрия тон?" - сега ако искаш и ти се разпростри на две страници да ми обясняваш как съм ти забранила да пишеш...и за правата си.

Не мога да ви разбера - уж всяка ако я попиташ ще каже че тук във форума търси и най-вече намира подкрепа...пък какво правите - лепвате етикети, правите изводи и констатации за хора, които дори не познавате ... или иначе казано - отблъсквате се една друга.

И накрая, понеже все сме интелигентни хора - толкова ли ви е трудно да си кажете "извинявай"....

Извинявам се ако на някой нещо...или ако някой ме прочете с по-рязък тон от колкото съм писала.

# 29
на мен Мирослава ми каза, че не е достатъчно отчаяна все още за да прибегне до тези билки. Е - аз бях на дъното. Какво щеше да стане ако и ние ги бяхме излели в мивката. Не ми се мисли ...  Sad
Аз лично благодаря на съдбата, че научих за тази лекарка.
Според мен по темата може да се дъвче до безкрайност, колкото хора толкова и мнения ...
Успех на всички!

# 30
  • Мнения: 1 497
Тиа, сега ще кажа нещо смислено.
Който от нашата дружина забременее, без значение от метода, да черпи по една виртуална бира!

# 31
Хайде на:morning: и food002 ! Чувствайте се почерпени ! Grinning
Теди тука е студенко за  beer , а при теб как е времето ?

# 32
  • Мнения: 1 497
Абе тук за голяма моя изненада вече няколко дни е слънчево и е много гот. Затова предложих бирите.....ама не си е като в Бг - горещо лято, приятели по кафенетата, бири, цаца, градинки, кучета по улиците.....Трябва да си намеря причина да си дойда по-скоро, че ме е стегнала шапката.
Колкото до почерпката -Наздраве де!

# 33
  • Мнения: 4 068
Tia,mai vsi4ki izliazohme ot dobria ton.Kakto ve4e pisah kogato otvorih tozi forum celta mi be6e da pomogna,a ne da sazdavam konfrontacii.Razbira se vseki ima pravo na mnenie a moeto mnenie savpada s tova na Cyngus.Az naistina blagodaria na sadbata 4e me sre6tna s tazi doktorka.No izvinenieto si e izvinenie.Zatova se izviniavam na vsi4ki koito sa se po4uvstvali zasegnati ot moite dumi.Tova ne ozna4ava 4e sam si promenila mnenieto razbira se.Prosto ne iskam da ima lo6i 4uvstva mejdu nas.Viarno e 4e vseki tarsi nikakva podkrepa vav foruma a ne karanici.I tai kato pri men ve4e ima polojitelen rezultat priemam predlojenieto na Teodora i vi 4erpia vsi4ki s virtualni biri-na koi po kolkoto mu se pie.Haide nazdrave i neka da zarovime ve4e tomahavkata.Stana dosta dalgo taka 4e blagodaria vi za vnimanieto i ne spiraite da pi6ete.Ot vse sarce jelaia na vsi4ki da nameriat uspe6en na4in za re6avane na problema.I se nadiavam da imame pove4e povodi za virtualni biri. Grinning  Grinning  Grinning

# 34
  • Мнения: 1 497
Ренци, я разкажи колко време ходи по мъките преди да те оправи Кирчева? Wink  Имаше ли някакви гинеколкогични проблеми? Просто ми е любопитно. (Няма да коментирам Кирчева)

# 35
  • Мнения: 920
Ето това вече е приказка...... Laughing

Ама.....викам да не чакаме забременяването на някоя от нас за да пием бирите....

# 36
  • Мнения: 4 068
Predi da stigna do Kir4eva s maja mi pravihme opiti 4 godini.Imam edin spontanen abort.Prejiviah go mnogo tejko.Lekuvala sam se po po5ti vsi4ki sa6testvuva6ti na4ini no bez nikakav rezultad.Prosto niamah ovulacia.Predi da se omaja sam operirana ot kista na desnia iai4nik goliama kolkoto trimese4na bremennost.Za 6tastie uspiaha da mi spasiat iai4nika.Sega na tova miasto imam srastvane koeto postoianno predizvikva poiava na kisti.Oba4e se svikva kakvo da se pravi.Sled svatbata otnovo 6tiaha da me operirat no mai mi se usmihna niakakvo 6tastie i mi se razmina.Tova e.Ne e mnogo veselo no pak iavno taka mi e pisano.Kakto ve4e vi pisah az sam optimist.Ina4e sam na 25 godini.Viarvam 4e vsiako ne6to v jivota si ima to4no opredelena pri4ina za da se slu4va.I 4e vsiako prepiadstvie ni u4i kak da se radvame i na malkite pobedi.Dano ne vi prozvu4a mnogo filosovski.I mersi za biri4kata.Za6to ne razkajete i vie kakav e problema i kak se spraviate dosega s nego?

# 37
  • Мнения: 1 497
Ренци, наистина си изпатила. Приеми моите съболезнования и честито за бебето! Да повториш и потретиш.
За мен - опитваме от около 7-8 месеца- без резултат. Аз съм на 33 г. Първоначалните изследвания са ОК. Хормони, овулация, спермограма. След около 2-3 месеца ми предстои преглед на тръбите и това е. Като цяло колкото повече чета повече ми се вижда трудно (за самото раждане да не говорим, въобще не издържам на болка), ама какво да се прави. Мъжа ми също иска да си имаме наследник. Даже сме измислили имената. Страхотни са. И двете яко български! Снощи даже си говорихме и аз му викам: "Ще ме зарежеш ли ако нямаме наши деца"? И той за пореден път отговори "не". Даже си мисля да станем приемно семесйтво....но не е като твое дете. За осиновяване пък също като, че ли не ми се иска, защото имам впечатления, че децата се променят спрямо осиновителите и винаги искат да намерят родните си майка и баща. Та, така де...аз малко се отклоних, ама какво да правя- днес ми е интернетски ден;)

Общи условия

Активация на акаунт