Д-р Желязков фитотерапевт

  • 103 471
  • 172
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, МНОГО моля за актуален телефон, адрес и работно време.
Предварително много благодаря на всички, които ще отговорят! Спешно е, моля!!!!!

# 136
  • Мнения: 10 570
Толкова Ви е спешно, че дори не си правите труда да прочетете две страници назад... На 8 стр. му е адреса, а на 9 - работно време и телефон.

# 137
  • Мнения: 993
Здравейте!

Темата не е коментирана скоро, но реших да пиша, тъй като посетихме "доктора". С моя приятелка отидохме и на двете ни каза абсолютно едно и също. Даже по-скоро изрецитира. Всичко беше научено като стихотворение. И двете сме умни, но  имаме травми след раждането, проблеми с бъбреците, синусите и "инфекцията". При въпроса ми каква е тази инфекция, започна да обяснява, че това са хламидии, но и да сме си правила изследване е отицателно, защото били 106 вида, а пък изследванията са за 3 вида... Приятелката ми отиде при него заради Базедова болест - проблем който е очевиден и дори малко попрочел човек без да е доктор ще забележи. Това обаче не направи никакво впечатление на фитотерапевта и дори след като му каза, пак твърдеше че всичо е от "инфекцията". Без да сме го питали ни разказа историята за пожара и г-жа Живкова и въпреки, че уж не ни вижда си преброи парите до последното левче. Билките може и да са оказали някакво благоприятно действие при хора с минимални хормонални отклонения, но този човек е чист шарлатанин. Дано по-малко хора се подвеждат , за да не губят излишно време и пари.

Станахме поне 3, значи, с идентични проблеми. Smiling Imp Изслушах абсолютно същата история (в допълнение с "възбудения център в мозъка поради травма при раждането"), направи ми впечатление колко добре, като за незрящ, вижда докторът и само заради големите хвалби тук се реших да му пия билките. Голяма грешка! Започнах да задържам вода, оцелулитих се страховито, ясно беше, че нещо не е наред, ама аз упорито си варя и пия въпросните "смески" 1 и 4 + невен и дяволска уста... И както се чудих какво се случва с тялото ми, в един момент ми просветна, че сигурно билките са ми объркали хормоните. Спрях ги и нещата постепенно се нормализираха.
Моето мнение е, че докторът си халтурства, пробутвайки смески 1 и 4 на млади жени в репродуктивна възраст, а другата комбинация - на жени в/след критическата възраст, а резултатът е на случаен принцип. При някои вероятно се получава подобрение, защото са им се паднали подходящите за състоянието им билки, при други нещата стават по-зле. За мене този лекар е шарлатанин и повече не бих стъпила при него.

# 138
  • Мнения: 2
Здравейте!

Темата не е коментирана скоро, но реших да пиша, тъй като посетихме "доктора". С моя приятелка отидохме и на двете ни каза абсолютно едно и също. Даже по-скоро изрецитира. Всичко беше научено като стихотворение. И двете сме умни, но  имаме травми след раждането, проблеми с бъбреците, синусите и "инфекцията". При въпроса ми каква е тази инфекция, започна да обяснява, че това са хламидии, но и да сме си правила изследване е отицателно, защото били 106 вида, а пък изследванията са за 3 вида... Приятелката ми отиде при него заради Базедова болест - проблем който е очевиден и дори малко попрочел човек без да е доктор ще забележи. Това обаче не направи никакво впечатление на фитотерапевта и дори след като му каза, пак твърдеше че всичо е от "инфекцията". Без да сме го питали ни разказа историята за пожара и г-жа Живкова и въпреки, че уж не ни вижда си преброи парите до последното левче. Билките може и да са оказали някакво благоприятно действие при хора с минимални хормонални отклонения, но този човек е чист шарлатанин. Дано по-малко хора се подвеждат , за да не губят излишно време и пари.


Глупости. Доктор Желязков е вълшебник и помага за зачеване при хормонален дисбаланс и при различни видове рак и миома - има 2 вида билки и теория за хламидиите. Лично аз имам дете благодарение на лечението при него.

# 139
  • Мнения: 3
Здравейте някой скоро да е ходил при доктор Желязков. Мнения да е помогнал на някой Simple Smile

# 140
  • Мнения: 6
Здравейте на всички!
Имам молба, надявам се някой да ми съдейства.
Бяхме с мъжа ми при г-н Желязков началото на август, като и двамата имаме репродуктивни проблеми.
Даде ни няколко плика билки.
Мъжът ми е с един вид, а аз с 2 - състав 1 и състав 4.
Листчето, което ни даде за това как се приготвят незнайно как и къде изчезна, а Желязков явно има проблем с телефона, тъй като, след като приеме обаждане започва да се чува страхотно шумене и прекъсва връзката. Невъзможно ми е да го посетя, та... някой би ли ми казал по какъв начин се сваряват билките? И също така, след като моите са 2 състава, те отделно ли се варят или заедно и какво количество се използва?

Много благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile

# 141
  • София
  • Мнения: 3 672
Аз си варя всичко заедно
Правя ги така
Завира водата слагам билките и изключвам, оставям на топлия котлон за час и прецеждам
Слагам в хладилника и пия на другия ден
Аз си ги варя предната вечер

# 142
  • Мнения: 6
Благодаря за бързия отговор Simple Smile
А какво количество слагаш? Върти ми се в главата по спомен 2 супени лъжици, но дали е така...?
Аз си варя всичко заедно
Правя ги така
Завира водата слагам билките и изключвам, оставям на топлия котлон за час и прецеждам
Слагам в хладилника и пия на другия ден
Аз си ги варя предната вечер

# 143
  • София
  • Мнения: 3 672
Да повлияе месец по две от вид. После по една от вид

# 144
  • Мнения: 5 059
Здравейте!
Може ли актуален телефон на доктор Желязков ?
И все още ли кабинетът му е до зала Универсиада? 😊

# 145
  • Мнения: 1
Vervam, в събота бях при него, там си се намира, но за събота си работи с предварителна уговорка, иначе тел. му номер е същия - 02/929 07 05.

# 146
  • гр. София
  • Мнения: 18
И за мен д-р Желязков е вълшебник.
Да бъде жив и здрав!

Аз сварявам билките по следния начин:
В 800 мл. вряща вода слагам по 2 с.л. от всеки състав.
Варят се 3 мин.
Отварата кисне 1 час, след което се прецежда и се изпива за един ден.

# 147
  • Мнения: 11
Аз  днес бях при него. Човека е помогнал на мои близки, реших и аз да опитам. С-в 1 и с-в 4 + дяволска уста + невен, универсалния лек за хормони, жлези, базед, хипер и хипо, поликистози и  полова система.
Аз избирам лекарите си по интуиция и този определено ще го послушам. Попитах за съдържанието на тези състави и човека нямаше нищо против да ми разкаже за тях. От доста време билките си ги бера сама и така ще направя и с тези. Все пак си взех един пакет от него, защото напоследък с моята хиперфункция сърцето ми не е за дълги разходки. Та, мислълта ми беше, че в този състав има просто билки-грозде, глог, бъз, и т.н. Еднаквите билки, които изписва на всеки помагат донякъде, но за съвсем друго нещо - за вярата.Всички, които са повярали са се излекували. Това е моето мнение, ще си пия билките, ще си вярвам и така.

Последна редакция: ср, 03 мар 2021, 00:00 от Mariyaa.L

# 148
  • Мнения: 1
Здравейте! Около седмица се опитвам да се свържа по телефона с доктор Желязков на 02/9290705, но без успех. Ходих и до кабинета му в описаното работно време, но беше затворено. Дали някой скоро е ходил при него и има ли и други контакти на доктора? Много ще съм благодарна ако ми съдействате! На скоро ми откриха две "шоколадови кисти" в левия яйчник, с диагноза Ендометриоза и бих искала да пробвам всичко възможно преди да реша да се подложа на операция. Не съм раждала и съм силно притеснена, а и от скоро правим опити за бебе. Вярвам, че билките и доктора  могат да ми помогнат, препоръчаха ми го близки хора, но е неоткриваем. Благодаря предварително Simple Smile))

# 149
  • Мнения: 6
Аз  днес бях при него. Човека е помогнал на мои близки, реших и аз да опитам. С-в 1 и с-в 4 + дяволска уста + невен, универсалния лек за хормони, жлези, базед, хипер и хипо, поликистози и  полова система.
Аз избирам лекарите си по интуиция и този определено ще го послушам. Попитах за съдържанието на тези състави и човека нямаше нищо против да ми разкаже за тях. От доста време билките си ги бера сама и така ще направя и с тези. Все пак си взех един пакет от него, защото напоследък с моята хиперфункция сърцето ми не е за дълги разходки. Та, мислълта ми беше, че в този състав има просто билки-грозде, глог, бъз, и т.н. Еднаквите билки, които изписва на всеки помагат донякъде, но за съвсем друго нещо - за вярата.Всички, които са повярали са се излекували. Това е моето мнение, ще си пия билките, ще си вярвам и така.

Здравейте, бихте ли споделили какви са съставките на двата състава I и IV, тъй като от известно време се опитвам да се свържа с д-Р Желязков, но безуспешно. Ще опитам сама да си набавя съставките. Заедно към тях ми даваше и невен и дяволска уста, но в малки пликове? Наясно ли сте с грамажа на съставките?
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт