за фалита на една банка

  • 45 449
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 523
Там където си може нет-а да е СМИ, но в Бг законно още не е ooooh!...

Не си наясно наистина. Точно за БГ говоря. Даже има и примери точно в България.

Дай ги де!


Не мисля, че съм длъжна да ти давам. Какво ще кажеш? Достатъчно източници дадох, никъде не съм цитирала американски закон или източник.
Ти с какво се обоснова между другото? Доказателства......

# 286
  • Варна
  • Мнения: 2 171
 Stop Мога да си сканирам дипломата на журналист за начало, но усещам, че няма да ти е интересно някак...Спирам със спама.

В България за клюка осъден още няма- от никакво средство за информация...

# 287
  • Мнения: 523
Stop Мога да си сканирам дипломата на журналист за начало, но усещам, че няма да ти е интересно някак...Спирам със спама.

В България за клюка осъден още няма- от никакво средство за информация...

Наистина не ме интересува дипломата ти. Това няма изобщо да е от полза на четящите, най-малко пък е по темата.

# 288
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 405
пишещ във форумите на www.investor.bg беше глобен с 20 000лв за разпространяване на невярна информация от КФН.

# 289
  • София
  • Мнения: 6 360
Stop Мога да си сканирам дипломата на журналист за начало, но усещам, че няма да ти е интересно някак...Спирам със спама.

В България за клюка осъден още няма- от никакво средство за информация...

потърси по-напред в тази тема - Селинджър, мисля, е цитирал за един случай като сегашния. има случаи, но трябва да се информираш за тях. дипломата на журналист още не те прави информиран.

# 290
Не знам за Първа инвестиционна дали ще фалира но аз имам информация от доверен вътрешен човек, че
Си Банк може. Вече си изтеглих парите и не мисля да ги влгам в банка, държа ги в евро във сейф,
защото знам че тръгне ли енда банка, ще я последват и други банки, не поради финанско ви причини,
а поради чисто психологически - създава се масова психоза и доверието в банковата система рухва -
има такива случай в историята, а знаемм че историята се повтаря.
Май някои неща ще се повторят, както при последното управление на комунистите ... инфлацията, банките ...

# 291
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не знам за Първа инвестиционна дали ще фалира но аз имам информация от доверен вътрешен човек, че
Си Банк може. Вече си изтеглих парите и не мисля да ги влгам в банка, държа ги в евро във сейф,
защото знам че тръгне ли енда банка, ще я последват и други банки, не поради финанско ви причини,
а поради чисто психологически - създава се масова психоза и доверието в банковата система рухва -
има такива случай в историята, а знаемм че историята се повтаря.
Май някои неща ще се повторят, както при последното управление на комунистите ... инфлацията, банките ...




 Joy Joy Joy

Проба, грешка нещо...за силата на форума.
И съвсем не е смешно, предлагам ключ на тези две теми. Стига истерии май.

# 292
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
Така е!
Съгласен!
Едно е дискусия, друго е истерия и тенденциозни опити за публикации в стил "Да видим какво ще стане", ако и последните да са с шеговита нотка.
Заключвам и двете теми, а след малко и ще ги помета от тук.
Предоставянето на място и средства за дискусии са хубаво нещо, до момента в който не започне злоупотребата с тях.

# 293
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 536
Повдигам темата, тъй като искам да публикувам писмо, получено от Мая Георгиева, изпълнителен директор на ПИБ.


Цитат на: Мая Георгиева
Уважаема г-жо Кузманова,

С много уважение към Вас, за постигнатото в Интернет пространството в подкрепа на майките и майчинството в България, бих искала да изразя съжалението си за създалата се ситуация.

Недостатъчно прецизната формулировка на думите ми в интервю за вестник Капитал от 17.05.2008 г., моля, да не тълкувате като нападка към вашия Интернет портал. Цитирайки bg-mamma, не целях да посочвам виновници за случващото се, а визирах едно от първите места в Интернет, където активно се дискутираше по темата. Първоизточникът на слуха за Първа инвестиционна банка предстои тепърва да бъде установен.

Изцяло подкрепям свободата на словото и високо ценя Интернет като платформа за свободна изява на личното мнение.

В резултат на създалата се ситуация, Първа инвестиционна банка получи възможността широко да огласи пред българското общество стабилното си финансово състояние и високата си ликвидност. В крайна сметка потърпевши се оказаха онези наши клиенти, които водени от непроверени слухове, изтеглиха средствата си, губейки лихвите по влоговете си, време и нерви. А голяма част от тях са и посетители на вашия Интернет портал.

Случаят е показателен за всички ни и се надявам занапред да ни направи по-мъдри и премерени в думите ни.

Искрено желая успех на bg-mamma и всички Ваши инициативи!

 

                                                                                    Мая Георгиева


Искам да благодаря на г-жа Мая Георгиева за това писмо, както и на всички блогъри, които след начално объркване и публикуване на подвеждаща информация, че слухът е тръгнал именно от нашите форуми, впоследствие редактираха публикациите и се извиниха официално.
Силно се надявам медиите, които си позволиха да спекулират с името на сайта и форумите ни и станаха разпространители на поредния слух, да имат достойнство и да намерят начин да се извинят.

Тенденциозно няма да отключа темата за коментари.

Общи условия

Активация на акаунт