Тризнаци

  • 51 077
  • 82
  •   1
Отговори
Майка съм на тризнаци. Търся връзка с подобни родители. Не ни е е лесно, а и малко са хората, които ни разбират наистина какво и как преживяваме, затова нека се съберем тук. Поздрави!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 414
Добре дошла възхищавм ти се  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
Колко са големи дечицата?Съпругът ми има приятел с три.Едното е момченце,а другите две са момиченца.Те са на седем.Семейството има и още едно по голямо детенце.
Във  Варна се запознах с майка също с тризначета.
Аз имам близнаци.Моите са на девет.

# 3
  • Мнения: 431
Здравей! Разкажи ни малко повече за твоите тризнаци, колко са големи, как се казват?
Ти си силна жена, свалям ти шапка!  bouquet

# 4
  • Мнения: 623
 triplets,честито!  bouquet
Да са ти живи и здрави  baby_neutral baby_neutral baby_neutral!
Разкажи и за тях и за себе си.Родителите ми имат съседка,която очаква тризнаци през май.........

И ......... КУРАЖ! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 711
Добре дошла  Hug Имаш нашата подкрепа, с каквото можем ще помагаме Simple Smile
Разкажи пожече за вас, как се казват малките, колко сте големи?

# 6
  • Мнения: 212
triplets  ти си герой...   bouquet да сте живи и здрави всичките Simple Smile възхищавам ти се
 
 

# 7
  • Мнения: 389
Имам позната,която чака тризнаци.Ще ѝ кажа де се регистрира във форума

# 8
  • Мнения: 22
Майка съм на тризнаци. Търся връзка с подобни родители. Не ни е е лесно, а и малко са хората, които ни разбират наистина какво и как преживяваме, затова нека се съберем тук. Поздрави!  bouquet  bouquet  bouquet
Здравей!
Изключително много се радвам, че задочно мога да се запозная с мама на тризнаци. Аз самата съм бременна с тризнаци. При нас това щастие дойде след 4-ри опита ИКСИ. Сега съм в 10 г.с.
И наред с огромната ни радост сме и малко притеснени за това, което предстои. Бих ти била много благодарна, ако разкажеш как протече бременността ти, имаше ли някакви проблеми, къде и кога се родиха бебетата.
Ще се радвам, ако и други мами споделят впечатления по темата.
Желая ти много щастие с трите съкровища! Hug

# 9
  • Мнения: 770
triplets браво! Предполагам не ти е лесно... Успех и сподели повечко, ако имаш време  Joy
mam08 лека бременност и здрави бебенца!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 711
mam08 честита тройна радост! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!   bouquet

# 11
  • Мнения: 983
Triplets, наистина ако имаш време разкажи повече. Винаги съм се чудила дали ако бяха 3, сама щях да се оправя. Ти имаш ли помощ? Да са ти живи и здрави.

mam08, лека бременност и да ни държиш в течение.

# 12
Здравейте!Аз съм майка на тризнаци Simple SmileМойте деца са в 8-ми клас.

# 13
  • Мнения: 541
mam08 лека бременност и здрави бебенца!

Здравейте!Аз съм майка на тризнаци Simple SmileМойте деца са в 8-ми клас.

Момичета моля ви  разкажете повечко за вас, ако имате време.
Ние с близнаците сме атракция , а с тризнаци проста само си представям какво ще е.

Аз имам близнаци и едно малко по голямо момче, почти като тризнаци са трудничко ми е , но това ми е най трудната радост  Grinning

# 14
  • Мнения: 3 634
Има ли бг-организация, която се занимава с проблемите на тризнаци, четиризнаци? Търся от известно време, но не откривам.
Моля, авторката да се свърже с мен на лични, имам нещо предвид.  Peace

# 15
  • Мнения: 7 803
Dante, говорил ли е някой с нестле ? в германия те доста подпомагат многознаците

# 16
  • Мнения: 3 634
Dante, говорил ли е някой с нестле ? в германия те доста подпомагат многознаците

Проекта е факт от 2-3 дни. Все още обмисляме много неща и набираме инфо. За съжаление имам и други проекти и трудно обхващам всичко. Ако някой иска да помогне с писмо или друго, нека пише в закованата тема.  Hug

# 17
  • Мнения: 7 803
давам го като идея, че в германия поемат за 2 години изхранването на децата, може да се пита и за бг, ако намеря линка, че не съм си на моя комп

# 18
  • Мнения: 18
Здравейте момичета и аз съм бременна с тризнаци след инвитро оплождане.Трябва да ви кажа, че страшно много съм притеснена дали ще мога да ги износя и даже се чудя дали да не направим рудукция на едното.Сега съм в втория месец.Моля някоя мама с тризнаци за съвет.Трябва ли да се лежи през цялата бременост.Аз тежа около 57 кг. и не съм много висока мислете ли че ще мога да ги износя.Страхувам се от спонтанен аборт в по големите месеци

# 19
  • Мнения: 3 634
Писах ти ЛС.
Многоплодната бременност не е лека. Какво казват лекарите при теб?

# 20
  • Мнения: 18
Никой лекар не се наема да даде прогноза дали ще мога да ги износя.Още е твърде рано да се каже

# 21
  • Мнения: 3 634
Никой лекар не се наема да даде прогноза дали ще мога да ги износя.Още е твърде рано да се каже

Така е! Какво е твоето вътрешно усещане? Ясно е, че се колебаеш, но какво ти диктува сърцето? Само страхът за здравето ви ли те притеснява или те плаши мисълта, че са 3? Защото, ако аз трябва да реша и съм минала през целия ад на ин-витро ще се тревожа само и единствено за общото здраве.  Peace

# 22
  • Мнения: 22
Здравейте, майчета!
Включвам се и аз като бъдеща майка на тризнаци! При нас бебетата се получиха след ИКСИ и сега съм в 13 г.с.
Засега бебетата се развиват добре, а и аз съм изключително спокойна за бъдещето.
Пожелавам спокойствие и успех на всички настоящи и бъдещи мулти-майки!

# 23
  • Мнения: 18
Единствената мисъл, която ме плаши е от спонтанен аборт и то най вече в по напреднала бременност.Имам две приятелки който са загубили близнаци към 5-6 месец.Знам че ако се родят по ранно от 7 месец няма как да се спасят.

# 24
  • Мнения: 22
Трейси, мила, моля те, успокой се и се опитай да не мислиш за най-лошото! Рискове винаги има и то не само с 2 или 3 бебета, а дори и само с едно.
Когато аз се замисля за рисковете, свързани с триплодната ми бременност, предпочитам да мисля за всички родени тризначета /напоследък все повече!/, които са живи и здрави за радост на родителите си!
Опитвай се да не мислиш за патологиите, защото съм сигурна, че Бог ще ни изпрати прекрасни малки човечета! Негативните мисли могат само да навредят.
Стискам ти палци всичко да е наред до края!

# 25
  • Мнения: 3 634
Момичета, гледам че сте нови, знаете ли как да изпращате/получавате лични съобщения? Искате ли да се запишете за мулти-мама?

# 26
  • Мнения: 22
Здравей, Данте!
Много бих  се радвала да бъда вписана в проекта мулти-мама. Ако има нужда от допълнителна информация, моля те, дай знак.

Наясно съм с изпращането и получаването на лични съобщения.

# 27
  • Мнения: 770
Бъдещи майчета, успокойте се! Не си мислете лоши неща за аборти и други. Ще ви е трудно към края, но се преживява Hug
Стискам палци за безпроблемни бременностти на всички вас Praynig

# 28
  • Мнения: 355
Единствената мисъл, която ме плаши е от спонтанен аборт и то най вече в по напреднала бременност.Имам две приятелки който са загубили близнаци към 5-6 месец.Знам че ако се родят по ранно от 7 месец няма как да се спасят.

Здравей Трейси и добре дошла сред нас! Пожелавам ти много спокойствие и кураж при износването на малките бебчета. В болницата лежах за задържане с мама с тризнаци, дребно и крехко момиче, с огрооомен корем накрая, която роди три сладки бебчета,почти по 2 кг. всяко. Беше със серклаж (не знам дали така се пише) и главно с лежане и много пазене роди в 33 г.с. Нямам опит с тризнаци, само с близнаци  Grinning и на мен са ми минавали какви ли не мисли докато бременеех, но се опитвах да мисля позитивно, да се пазя и да изпълнявам препоръките на лекарите. Пожелавам ти след време да споделяш с нас във форума за радостите и изпитанията с отглеждането на тризнаци.

# 29
Здравей Трейси!Моя приятелка беше бременна с тризнаци и пожела едното да го редукцират и толкова много съжалява след това.Роди две прекрасни момиченца но винаги си мисли за третото детенце.За това моя съвет е ако няма опасност за дечицата недей да извършваш редукция остави се в ръцете на господ и нека той те пази да си родиш живи и здрави дечицата.Горещо те поздравявам и ти пожелавам безпроблемна бременност с финал три прекрасни слънчица.

# 30
  • Мнения: 18
Благодаря на всички момичета за подкрепата.От сега нататък ще гледам да мисля по позитивно и да се радвам на трите мъничета вътре в мен.Пожелавам на всички късмет и дано да се похвалите с вашите малки дребосъци

# 31
  • Мнения: 3 336
Трейси, аз също се включвам да ти кажа да мислиш позитивно, вярно е, че като чуе народа тризнаци и дори близнаци веднага започват да ти вадят разни прашасали идиотски истории, които могат да те побъркват през цялата бременност. На мен също ми пълниха главата с какви ли не идиотски истории, та знам какво е, не обръщай внимание, много от нас са имали безпроблемни бременности, вярно повечето от нас с близнаци, но ето аз до края на 7-мия месец си шофирах съвсем сама, до  средата на 8-мия си ходех сама на пазар и се връщах с по 4 пълни торби от Била, сега си се чудя на акъла как съм мъкнела тези неща с този корем, ама ей ме на - родих си ги в началото на 9-тия месец без проблеми. Не мисли отсега за последните месеци, настрой се позитивно и се радвай на първите месеци, когато още нищо не ти тежи Hug

И на двете бременни с тризнаци пожелавам лека бременност и да успеят да износят бебетата си колкото е възможно по-дълго време и да се родят здравички всичките и да ви носят само радост и щастие Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 3 336
И аз се включвам към въпросите към майката на тризнаците в 8-ми клас, моля те те майче, разкажи повече, с близнашки истории е пълен форума, но за тризнашкото ежедневие сме в пълно неведение Praynig

# 33
Здравейте момичета. Аз също съм бременна с тризнаци  Simple Smile това ми е втора такава бременност, но първата за съжаление беше неуспешна  Cry.  С голямо удоволствие бих прочела нещо за тризнаците от някоя мама.

# 34
  • Мнения: 3 634
Регистрирай се, мила и използвай после линка от долу, за да се свържеш с нас, ако желаеш.  Flutter

# 35
  • Мнения: 22
Ех, момичета, изключително щастлива съм, че попаднах в компанията на толкова много "тройни" майки и съмишленици!  Party
Наистина, би било полезно да обменяме информация за това как се развиват бебетата, какви изследвания правите, имате ли някакви проблеми и т.н.

За протокола отбелязвам за себе си:
Аз съм на 35 г., от София, тризнаците ни са вече в 13 г.с. Бебетата ни са "произведение" на прекрасния доктор Александров от АГ-Варна.
Вчера бяхме на фетална морфология при д-р Марков. За щастие, докторът не откри никакви проблеми при бебетата, засега всичко изглежда наред. Видяхме едно момченце и едно момиченце, а третото нещо се беше прикрило  Wink
Засега нямам проблеми, чувствам се много добре и съм изключително спокойна и оптимистична за финала на нашето "приключение" Heart Eyes.

Желая успех на всички!

# 36
  • Мнения: 4
Аз съм на 25. И не живея в Бългярия. Нито с първата нито с втората бременност децата са дело на инвитро абсолутно естествено са заченати. Оххх толкова много въпро си имам.

# 37
  • Мнения: 30
 Аз ще съм леля на тризнаци (иначе съм мама на 2 палави дечица), моята смела сестричка ги очаква след 1 месец.
 В момента е в Шейново- София, че малко има не до стик на белтък и краката доста и се подуват.
 Милата ми , до миналата седмица бе на работа, но и не се спираше.
 Очакваме 2 момичета и едно момченце.
 Като я изпишат тази седмица, тя лично ще се запознае с вас.
 Радвам се, че някой прави нещо за да помогне на такива многодетни майки.
 
 

# 38
  • Мнения: 266
  Mom08,тризнаците ти еднакво ли се развиват?Аз също съм бременна с тризнаци от инвитро и ходя при доктор Александров.В 6-та г.с. съм и като ги гледаме на видеозон едното е по голямо от другите две,при теб така  ли беше в тези седмици?И кога чухте сърцата?

# 39
  • Мнения: 22
Здравей!
Доктор Александров "сътвори" и нашите тризнаци и ще му бъдем признателни винаги. Simple Smile
Сърдечната дейност чухме в 6 г.с. При нас също едното бебе също беше малко по-малко от другите. Това продължава и досега, но разликата не е толкова голяма - всъщност в началото май беше най-осезаема, след това намаля.
При нас и до днес едното бебе е най-голямо и най-пъргаво.  Grinning
Не се притеснявай, все пак това са три отделни човечета и е нормално те да се различават като размери. Утре ще ходим пак на преглед и ще пиша как се развиват нещата.
Желая ти успех до края!

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 19:54 от mam08

# 40
  • Мнения: 4
И аз чакам тризнаци след месец. Не се решихме на редукция, въпреки, че бях 50 кг и всички лекари ми казваха, че износването ще е тежко. Но нямах наистина никакви проблеми, чак сега в 8 месец, краката ми оттекоха доста и хемоглобина ми е много нисък. Но иначе се чувствам добре и нищо не ме боли. Надявам се, така да се задържа още месец. Наистина е индивидуално, но аз до миналата седмица си ходех на работа и не ми тежеше. Просто реших, че един месец преди раждането, ще е добре да си почина.

# 41
  • Мнения: 1 174
Браво мамчета,възхищавам ви се и на всички стискам палци да износите бебоците колкото си може повече Hug

# 42
  • Мнения: 266
  Браво,Mihail74!Като чета такива постове и се обнадеждавам!Аз също съм 50 кг и много ме е страх от износването и не само.Пиши по често да даваш надежда!

# 43
  • Мнения: 22
И аз чакам тризнаци след месец. Не се решихме на редукция, въпреки, че бях 50 кг и всички лекари ми казваха, че износването ще е тежко. Но нямах наистина никакви проблеми, чак сега в 8 месец, краката ми оттекоха доста и хемоглобина ми е много нисък. Но иначе се чувствам добре и нищо не ме боли. Надявам се, така да се задържа още месец. Наистина е индивидуално, но аз до миналата седмица си ходех на работа и не ми тежеше. Просто реших, че един месец преди раждането, ще е добре да си почина.
Страшно се радвам за теб! Това, че вече си в 8-ми месец, е прекрасно. Мен все ме плашат, че с тризнаци най-много мога да стигна до 32-33 г.с. Много ме обнадежди, че и при мен нещата могат да се развиват нормално до края. Аз се чувствам много добре, нямам оплаквания и се моля така да бъда до 9-тия месец.
Стискам ти палци и моля те, пиши как се развиват нещата при теб! 

# 44
  • Мнения: 4
Искам да попитам току-що родилите тризнаци мами, дали са платили за лекар и екип при раждането, което според мен не е редно? Чела съм, че плановото секцио, при което е и секциото за многоплодна бременост се поема от Здравната каса, но поне в София това не е така. Чакам тризнаци след месец и тази тема доста ме вълнува, парите не са малко.

# 45
  • Мнения: 1 165
Браво на всички вас! Бъдете здрави вие и вашите дечица! С всичко друго ще се справите. Където две, там и три Wink

# 46
  • Мнения: 770
Сутринта по новините на бТВ дадоха репортаж за родени тризнаци в Шумен, май и трите са момиченца, не успях да разбера точно.

# 47
  • Мнения: 3 634
Сутринта по новините на бТВ дадоха репортаж за родени тризнаци в Шумен, май и трите са момиченца, не успях да разбера точно.

Те щесе включат в Мулти-мама, но ги чакахме след 2м.  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 770
Няма нищо, живи и здрави да са и бързо да наддават и да растат! Hug

# 49
  • Мнения: 7 640
аз пък четох във в-к Шок(!) за 35г стоматоложка, родила тризнаци в Ст. Загора Heart Eyes

# 50
# 51
  • Мнения: 3 634

Нито линк-а се отваря, нито има такъв скайп-абонат.  Thinking

# 52
Здравейте! Аз нямам близнаци, нито тризнаци, всъщност- все още нямам деца! Simple Smile Пиша тук , защото работя в телевизия и правя разширен репортаж за метода Ин- витро. Искам да покажа проблемите на родителите, които се мъчат да създадат деца и да поставя въпроса- защо държавата не помага на тези хора (както знаем- Ин-витрото е изключително скъп метод). Ако някой от вас е минал през това и има смелостта да разкаже историята си пред камера, нека да ми отговори! В крайна сметка и след благополучно забременяване, не е никак лесно, особено ако щастието е двойно, тройно, дори четворно! Wink

# 53
  • Мнения: 3 634
Направете репортаж за мулти-мама. За ин-витро са правени много. Може да акцентирате върху жени станали мулти-мами и отказали редукция.  Wink

# 54
имам тризнаци които вече са на 7 месеца. родих на 36 год. и преди да забременея бях 48 кг. за предложената ми редукция мислих 10 мин. и я отхвърлих като вариянт.

# 55
  • Мнения: 22
имам тризнаци които вече са на 7 месеца. родих на 36 год. и преди да забременея бях 48 кг. за предложената ми редукция мислих 10 мин. и я отхвърлих като вариянт.
Ехее, ти си герой! Да са живи и здрави дечицата и вие с тях!
Моля те, разкажи в коя седмица се родиха, имаше ли някакви проблеми през бременността, взе ли някакви по-специални мерки.
Аз съм в 23 г.с. с моите тризначета и като цяло сме добре. Притесни ме само това, че на едното бебе водата му е намаляла, но ми казаха, че положението не е критично. Аз вече почти изцяло лежа вкъщи по съвет на докторите и се моля да стигнем успешно до финала! Praynig

# 56
Родих в 31 г.с. Момчетата по 1600г., момичето 1400г. Аз съм ниска и корема ми беше над метър и 20. И аз лежах първите 4 мес. и след 6-я месец, защото шийката на матката беше почнала да се скъсява от тежестта. Като цяло бременността си прекарах добре като изключим че имах адски сърбеж по цялото тяло (обясниха ми че се натоварвали бъбреците) и едното бебе ми притискаше белия дроб и последните 20 дена едвам дишах. Много е важно да си спокойна и да мислиш позитивно, защото бебетата го усещат. Ако те интересува нещо конкретно ... питай. УСПЕХ.

# 57
mam08 и моите тризнаци са инвитро, което правих в АГ болницата във Варна. Пропуснах да ти пиша, че ми биха инжекция за развиване на дробчетата на бебетата и изглежда това помогна, защото единия беше 11 дена в кувьоз, др.19 и 20 дена. Можеш да питаш дали тука има такива, защото аз родих в Германия и ако те интерисува мога да видя как се казват.

# 58
  • Мнения: 3 634
Искам да успокоя всички бъдещи тризнашки майки, че откакато стартирахме "Мулти-мама" се родиха много тризнаци и всичките са живи и здрави! Майките също! Praynig  Praynig Praynig
Някои са родени в големи болници в Сф, други в малки градчета, но определено никъде не са "изненада" за лекарския екип. Стискаме палци на всички, ако имате нужда знаете къде сме.  Wink

# 59
  • Мнения: 22
mam08 и моите тризнаци са инвитро, което правих в АГ болницата във Варна. Пропуснах да ти пиша, че ми биха инжекция за развиване на дробчетата на бебетата и изглежда това помогна, защото единия беше 11 дена в кувьоз, др.19 и 20 дена. Можеш да питаш дали тука има такива, защото аз родих в Германия и ако те интерисува мога да видя как се казват.
Много благодаря за отговорите на всички! Да са живи и здрави всички бебоци!
Слава Богу, моите три бебета се развиват добре, аз също се чувствам ОК, но с превантивна цел ми казаха да лежа и да не мърдам.
Ние сме се насочили към Майчин дом за раждането, като там също се пратикува вливане на кортикостероиди, за да се развият дробчетата на бебетата.
Аз, общо-взето, съм изключително спокойна и оптимистично настроена, въпреки принудителния домашен арест напоследък...
И аз съм много обнадеждена от многото родени в последно време тризначета, които се справят чудесно и растат!

# 60
  • Мнения: 212
Михалко   за каква редукция става въпрос? май нещо съм изтървала ама на последък времето ми е мн ого кът. кажи моля те и извинявай ако тер карам да се повтаряш  Hug

# 61
  • Мнения: 3 634
"...При индукция на овулацията честотата нараства много като най-висок показател се наблюдава при асистираната репродукция. Днес при използването на специална техника под ехографски контрол може да се направи селективна редукция на ектопичната (най-често тубарна) бременност, чрез инсталирането на определени субстанции в ектопичния плоден сак, които са безвредни за развиващия се в матката плод.

Не минава дълго време от първите успешни опити с методиката IVF et ET до появата на първата многоплодна бременност, постигната чрез тази техника. Мотивировката за трансферирането на повече ембриони е напълно разбираема. Известно е, че съществуват реални възможности за загиването на трансферирания ембрион, въз основа на което ефективността на методиката се изчислява в проценти. При поставянето на повече от един ембрион, вероятността за развитието на една или две бременности има по-големи шансове. Проблемът възниква, когато оцелеят повече от три бременности, или когато семейството не желае повече от едно (рядко) или две деца. Възниква дилемата, особено при семейства, провели продължително и скъпоструващо лечение за инфертилитет, дали да загубят единствения трансфериран ембрион (реално възможно), или да допуснат развитието на повече от три ембриона, където резултатите могат да бъдат същите, особено при 5, 6 и т. н. бременности...."

Проф. Борислав Стамболов, дмн
Акушерогинекологична клиника при Втора обединена районна болница – София

Отстраняването на тези нежелани от семейството ембриони се нарича редукция.

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 19:53 от Михалко

# 62
  • Мнения: 55
Здравейте момичета! След почти 5.5 годишно чакане забременях след инсе при д-р Персенска, но новината че бебета са три ме хвана неподготвена! Вече се настроихме на тази вълна, но все още не смеем да се зарадваме, защото за сега са потвърдили само близнаците със сигурност, но имат съмнения, че едното бебе са еднояйчни близнаци и така стават три! Сега съм в средата на втория месец и засега всичко е наред, но когато започнах да търся колички, се оказа , че изборът никак не е голям и даже е много трудно! Моля мамаите на тризнаци да ми дадът малко от своя опит, защото наистина не знам от къде да го подхвана! Ще съм ви благодарна, ако ми кажете нещо повече за самата бременност, в кой месец се родиха вашите бебчета и къде ще ме посъветвате да се насоча за консултации и раждане в Пловдив.

# 63
  • Мнения: 55
Ето ме отново, Simple Smile Бебчета са две, вече е потвърдено! Ще си имаме близнаци!

# 64
  • Мнения: 3 634
Аз пък да предложа на мамите на тризнаци да разгледат блог-а на Мулти-мама: http://blogs.mamita-bg.com/multymama/. Предстои скоро да има полезна библиотека, снимки на нашите мулти-семейства и весели истории, свързани с отглеждането на тризнаци.  Wink

# 65
Майка съм на тризнаци. Търся връзка с подобни родители. Не ни е е лесно, а и малко са хората, които ни разбират наистина какво и как преживяваме, затова нека се съберем тук. Поздрави!  bouquet  bouquet  bouquet
Zdarwei i 4estito za triznacite  bouquet  bouquet  :bouquet:Az 6te stavam lelq na triznaci i bix iskala ako moje da dadete skype,isq ili e-mail na koito da vi potyrsim s byde6tata maika ili q namerete napravo na skype:Ralitzageo

# 66
  • Мнения: 18
Здравейте момичета аз вече съм 22г.с.  На 30 септември ме взимат в Майчин дом и трите бебета са добре, засега се развиват нормално. Засега пола им е две момчета и едно момиче. Започна доста вече да ми натежава корема сега съм в 6 месец, а все едно че съм в деветия. Гледам повече да си лежа и по малко да се движа. Аз съм от Бургас, но ще раждам в София. Ако някой има отзиви за Майчин дом нека да пише. Май ще се наложи доста време да изкарам там

# 67
  • Мнения: 3 634
Фирма Експрес'С ООД дарява на бременните и кърмещи мулти-мами хранителна добавка Вега Пренатал Формула. Всяка мулти-мама, която желае да приема добавката може да се свърже с мен на мейл r.oronova@detskigrad.org. С опаковката ще получи и следните копия на документи: сертификат за регистрация на продукта, сертификат за анализ (преведен на български) и писмо от управителя на фирма Експрес'С ООД до мен. Ето и части от това писмо:

"   Фирма Експрес ‘С ООД официално предлага на българския пазар хранителната добавка Вега Пренатал Формула – Фолиева киселина плюс витамини и минерали за бременни и кърмачки...В тази връзка се обръщам с молба към Вас да посочите мястото, на което да доставим дарението от общо 234 броя Вега Пренатал Формула...

   ...Държа да подчертая, че предложените от нас хранителни добавки са в срок на годност, произведени единствено и само на територията на Великобритания, под контрола на местните медицински власти и отговарящи на стандартите за т.нар. Добра производствена практика (GMP standard). В потвърдение на горното, приложено Ви изпращам оригинал и превод от заклет преводач на „Сертификат за анализ”...

   ...Не на последно място бих искала да отбележа желанието ни да допринесем, макар и с малко, за подобряване на хранителните навици на дамите в това изключително деликатно и прекрасно състояние..."

Повече за продукта можете да прочетете в блога на Мулти-мама http://blogs.mamita-bg.com/multymama/

 

# 68
  • Мнения: 3
Здравейте,мили дами   bouquet ! Много ме зарадва и трогна темата за тризнаците! Изчетох я на един дъх. Браво, български момичета за човещината и духа, който проявявате Peace! Аз съм леля на три тригодишни прекрасни принцески: Александра, Зафира и Димитрия. Родени са на 24.08.2005г. Тяхната мама забременя по нормален начин на 30 години. Беше първа бременност. Девет месеца минаха леко и без никакви усложнения. Даже коремчето й беше доста елегантно до последния момент.Нашите моми се родиха във Франция и всъщност там е техния дом. Идват си всяко лято за около два месеца. Ако някоя от вас има координати на български майки във Франция с тризнаци или близнаци нека ми пише. Ще съм много благодарна. А на всички вас пожелавам много здраве и попътен вятър през океана, наречен живот! С уважение, Анжела от Бургас Hug Hug

# 69
  • Мнения: 1 069
Здравейте и от мен, въпреки че не съм мама на тризнаци искам да ви се похваля с тризначките на моя приятелка. Родиха се на 8 юли 2008 и се казват Диана, Крисия и Силвия. Всички са си в къщи и се чувстват добре (като изключим коликите).

Ето и една снимка на трите куклички:

# 70
  • Мнения: 1 895
Здрави и весели да растат  bouquet  bouquet  bouquet Ех, че мила гледка - три бебока накуп Laughing

# 71
  • Мнения: 7 803
малееее, страхотни са  Heart Eyes благородно ти завиждам, че си нагушкала и трите

# 72
  • Мнения: 3 634
Фирма „Макаве” ЕООД дарява на всяко мулти-бебе по 6 опаковки капки против колики „Colief”. Това количество е достатъчно за първите три месеца след раждането. „Colief - капки за бебетата” са напълно естествен продукт, хранителна добавка и могат да бъдат използвани веднага след раждането. Активната съставка е лактаза, безвреден ензим, който съществува естествено в тънките черва. Те се предлагат в аптеките без рецепта. Всяка мулти-мама, която желае да получи капки може да пише на мейл r.oronova@detskigrad.org

# 73
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета. Като гледам тройните мами нямат много време за писане Simple Smile
аз съм още в началото, 11та седмица, ако има други момичета с триплодна бременност моля да пишат как са и до къде Grinning
Поздрави и късмет на всички!

# 74
  • Мнения: 1 069
bisana, лека и безпроблемна бременност ти желая. Тъй като триплодната бременност е доста по-рядка бих те поканила в темата за очакващите близнаци - мисля, че ще ти хареса. Все пак там има една мама, която също чака трички. Ето ти линк: Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 8

# 75
  • Мнения: 38
Благодаря ти, NellyDi. Приемам поканата  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 5
i az schte stavam tatko na bliznaci za sega vsi4ko e nared no dosta sme pritisneni edni doktori ni davat kuraj drugi ni pritesniavat dano vsi4ko e nared te ve4e sa v 16s

# 77
  • Мнения: 5
obarkah se ve4e na triznaci ne na bliznaci

# 78
  • Мнения: 1 069
мимцим, честито тате. Пожелавам лека и безпроблемна бременност на мама и три прекрасни бебчета на финала!

# 79
  • Мнения: 5
mersi ve4e sa v 6 mesec v maikata i se razvivat dobre

# 80
  • Мнения: 5
i trite sa s pischonki Tada

# 81
  • Мнения: 1 069
мимцим, честито! Трябва да има кукли за нас  Hug Hug Hug Важното е всичко да е наред! Пиши по-често как сте...  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 1
Здравейте, във връзка с реклама търсим семейство с тризнаци. Доста е трудно да се намери такова семейство и затова пиша тук. Ако някой проявява интерес, моля да ми пише тук или да ми звънне на 0884-120-775. Снимките са другата седмица за един ден, заплаща се.

Общи условия

Активация на акаунт