"Лекари",причинили смърт на деца,поради некомпетентност и невнимание!

  • 287 819
  • 500
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 540
 Rose RoseЕни,моите най-искренни съболезнования!

# 181
  • Мнения: 110
Доктор Цветана Стойчева 7ма поликлиника гр София изписа антибиотик на дъщеря ми без да я прегледа вечерта в Пирогов се установи  че е пневмония но вече беше късно  дъщеря ми почина защото антибиотика я е увредил.

# 182
  • Мнения: 66
милички , моите искрени съболезнования! Cry как живеят тия изроди ? не ги ли е срам да се наричат лекари. при толкова много случаи как няма нито един в затвора ? това са убийства забога ! Cry Cry Cry

# 183
  • Мнения: 193
ПОПОВА  Болница ТОКУДА!!!


Всички са еднакви,това са животни които толкова много са претръпнали,че им е се тая!Дори и да си плащташ и подаръци се тая!

# 184
  • Мнения: 752
ПОПОВА  Болница ТОКУДА!!!


Всички са еднакви,това са животни които толкова много са претръпнали,че им е се тая!Дори и да си плащташ и подаръци се тая!
Какъв специалист е тази Попова, защото имам час за сряда при една Попова.

# 185
  • Мнения: 1 715
Просто съм потресена.Не искам да повярвам,4е има такива доктори. Close
Боли ме за вси4ки,които са минали през този ад. Нека Бог да ги съди!

# 186
  • Мнения: 13
Д-р Дамянов от Многопрофилна Болница за Активно Лечение "Д-р Ст. Илиев" МОНТАНА.Благодарение на него загубих бебето си,и изкара мен виновна.Д-р Илиев от същата болница.Час преди да ме приемат в болницата ме прегледа в личния си кабинет и каза че всичко с бебето е наред/седмица по рано паднах с кучето ми/.Вечерта на същия ден бебето ми се роди мъртво с множество разкъсвания,а в епикризата ми беше написал,че нараняванията са причинени от падането ми.Как става това нали той ме прегледа на видиозон каза че е живо и здраво дори и аз го видях колко е игриво.А за акушерките и санитарките в тази болница да не говорим.Толкова са нагли и вулгарни че 10 дневния ми престой ми се стори цяла вечност.Постоянно ми забравяха да изключат системите/бях ме 2-3 момичета в цялото отделение/,караха се по безобразен начин щом се оплачех че ми е запушен абоката и ме боли.Идва ми да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 187
  • Мнения: 5 228
ПОПОВА  Болница ТОКУДА!!!


Всички са еднакви,това са животни които толкова много са претръпнали,че им е се тая!Дори и да си плащташ и подаръци се тая!

Много съжалявам за загубата ти.  Cry

Моля те, уточни коя точно лекарка имаш предвид, защото в Токуда има няколко с това име - педиатър, анестезиолог и дерматолог.

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 17:22 от Фукла

# 188
  • Мнения: 193
Извинявай ,че не съм уточнила коя, просто съм много бясна, тя е акушерка ,която е и в майчин дом ,а всеки четвъртък в токуда! Всеки път отговора  беше "всичко е ОК"преглед за 5 мин,без изследвания ,без цитонамазки  Twisted Evil докато не дойде момента да отида при нейния колега ПРОСЛОВУТИЯ МАРКОВ !И се чуха по телефона да и каже какво ми е положението МАМКА ВИ! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 189
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
Мили майчета нека подкрепим начинанието с което се е заела "тъжна мама" позволявам си да копна темата и тук за да се види от всички които сме писали  smile3518 равни по съдба с празни ръце и разбити сърца.Дано има успех .

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383454.0

# 190
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Д-Р ЦВЕТКОВ И Д-Р ЩЪРБАНОВА ОТ АГ ОТДЕЛЕНИЕТО НА ВТОРА МБАЛ - СОФИЯ Моите мъки започнаха на 20.11.2008г. Тогава бях на преглед при наблюдаващата бременността ми гинеколожка. В 39г.с. бебето тежеше 3.530кг а околоплодните води бяха малко като количество. Лекарката препоръча да се предприеме възможно най-скоро раждане. Още на другия ден постъпих във Втора МБАЛ - София (Втора градска). Д-р Цветков ме прие обяви, че  лекарката ми нищо не разбира, водите на бебето си били добре, само били малко мътни. Все пак ме приеха в отделението по патологична бременност. Една седмица лежах в болницата "за всеки случай" - както се изразиха те. Наблюдаваше ме д-р Щърбанва, според която всичко ми беше наред. "Не се притеснявай, всичко е наред ако нещо стане ние ще реагираме навреме." - това бяха думите,които ще помня цял живот. На 26.11.2008г започнаха първите контракции. Съответно казах на Щърбанова, но вместо да ме включат на монитор, който записва тоновете на бебето и честотата на контракциите, тя и акушерката, която беше на смяна ми казаха да засичам контракциите на телефона си. Рших че така и така съм тръгнала да раждам и няма смисъл да се карам с тях - беше неделя вечер и посто не им се работеше. На другия ден 27.11.2008г в 9.00ч сутринта контракциите ми бяха през 10 минути и бебето се движеше. Мина визитацията с шефа на отделението и се оказа,че дори в картона ми не е отразено, че имам контракции. В 9.15ч най-после ме включиха на монитор, но моето бебе вече си беше отишло. НЯМА ДУМИ ,КОИТО ДА ОПИШАТ БОЛКАТА И МЪКАТА ОТ ЗАГУБАТА. Първо дете очаквано смного надежди и мечти, и просто в един момент го няма, защото Цветков си е повярвал, че е много голям специалист , Щърбанова и една акушерка ги мързи да гледат. Кошмарът, който последва беше неописуем - оказа се ,че трябва да родя мъртвото си дете по нормален път. Конракциите ми бяха спряли и се наложи да ме включат на системи. Раждах в продължение на 40 часа без никаква упойка и понеже не можах да достигна нужното разкритие смазаха главата на детето ми, пробиха я, закачиха тежести и го издърпаха. През цялото време бях в пълно съзнание и чувах как пукат и хрущят костите на детето ми докато ги натрошават. Когато водите ми изтекоха бяха изключително оскъдно количество и жълто-зелени на цвят. Така на 28.11.2008г родих моето момченце, което се беше задушило. Дори не ми позволиха да видя детето си, нямах право да му дам име и да си го взема и да го погреба. Моето дете беше изхвърлено в контейнер с биологични отпадъци. МЪРТВОРОДЕНОТО ДЕТЕ СЕ ВОДИ БИОЛОГИЧЕН ОТПАДЪК. Никой никога не може да ме накара да стъпя отново във Втора градска болница и никой никога не може да ме накара да родя нормално.

тъжна мама
, миличка, гледам в момента предаването на Милен Цветков. Разказана наживо твоята история е още по-потресаваща! Прегръщам те силно - това, което си преживяла е повече от ужасно! Дано на никоя мама повече не й се случва...  Praynig Възхищавам ти се затова, че даваш гласност - дано има последствия за изродите, дръзнали да се наричат "лекари"!!! #Cussing out

# 191
  • Мнения: 5
Извинявам,че се включвам в тази тема,но....Тъжна мама днес те гледах по Нова телевизия..Нямам думи да опиша какво чувствах през това време...През цялото време знаех,че си ти,защото бях чела написаното от теб тук.На живо историята ти е още по-потресаваща..Незнам каквод а ти кажа...С цялото си сърце се надявам тези ИЗРОДИ да си получат заслуженото!Имаш моята подкрепа!Много,много съжалявам за всичко което си преживяла...Наистина нямам думи,извини ме...

# 192
  • Мнения: 168

Д-Р ЦВЕТКОВ И Д-Р ЩЪРБАНОВА ОТ АГ ОТДЕЛЕНИЕТО НА ВТОРА МБАЛ - СОФИЯ Моите мъки започнаха на 20.11.2008г. Тогава бях на преглед при наблюдаващата бременността ми гинеколожка. В 39г.с. бебето тежеше 3.530кг а околоплодните води бяха малко като количество. Лекарката препоръча да се предприеме възможно най-скоро раждане. Още на другия ден постъпих във Втора МБАЛ - София (Втора градска). Д-р Цветков ме прие обяви, че  лекарката ми нищо не разбира, водите на бебето си били добре, само били малко мътни. Все пак ме приеха в отделението по патологична бременност. Една седмица лежах в болницата "за всеки случай" - както се изразиха те. Наблюдаваше ме д-р Щърбанва, според която всичко ми беше наред. "Не се притеснявай, всичко е наред ако нещо стане ние ще реагираме навреме." - това бяха думите,които ще помня цял живот. На 26.11.2008г започнаха първите контракции. Съответно казах на Щърбанова, но вместо да ме включат на монитор, който записва тоновете на бебето и честотата на контракциите, тя и акушерката, която беше на смяна ми казаха да засичам контракциите на телефона си. Рших че така и така съм тръгнала да раждам и няма смисъл да се карам с тях - беше неделя вечер и посто не им се работеше. На другия ден 27.11.2008г в 9.00ч сутринта контракциите ми бяха през 10 минути и бебето се движеше. Мина визитацията с шефа на отделението и се оказа,че дори в картона ми не е отразено, че имам контракции. В 9.15ч най-после ме включиха на монитор, но моето бебе вече си беше отишло. НЯМА ДУМИ ,КОИТО ДА ОПИШАТ БОЛКАТА И МЪКАТА ОТ ЗАГУБАТА. Първо дете очаквано смного надежди и мечти, и просто в един момент го няма, защото Цветков си е повярвал, че е много голям специалист , Щърбанова и една акушерка ги мързи да гледат. Кошмарът, който последва беше неописуем - оказа се ,че трябва да родя мъртвото си дете по нормален път. Конракциите ми бяха спряли и се наложи да ме включат на системи. Раждах в продължение на 40 часа без никаква упойка и понеже не можах да достигна нужното разкритие смазаха главата на детето ми, пробиха я, закачиха тежести и го издърпаха. През цялото време бях в пълно съзнание и чувах как пукат и хрущят костите на детето ми докато ги натрошават. Когато водите ми изтекоха бяха изключително оскъдно количество и жълто-зелени на цвят. Така на 28.11.2008г родих моето момченце, което се беше задушило. Дори не ми позволиха да видя детето си, нямах право да му дам име и да си го взема и да го погреба. Моето дете беше изхвърлено в контейнер с биологични отпадъци. МЪРТВОРОДЕНОТО ДЕТЕ СЕ ВОДИ БИОЛОГИЧЕН ОТПАДЪК. Никой никога не може да ме накара да стъпя отново във Втора градска болница и никой никога не може да ме накара да родя нормално.

Гледах предаването и наистина на живо звучи още по-страшна, през цялото време плачех и ти бях съпричастна. Hug Надявам се всички подобни същества да бъдат наказани за такива деяния. Това е не човешко, чудя се как живеят такива  #2gunfireхора след такива "смени". Дано на никоя мама повече не й се случва.  Praynig Praynig Praynig

# 193
  • Мнения: 5 228
Тъжна мама, съжалявам за ада, през който си минала и за загубата на детенцето ти. Възхищавам се на куража ти да събереш сили и да разкажеш всичко отново.

# 194
Zdravei mila,iskam da ti kaja kolko sajalqvam za tova koeto si prejivqla i 4e i az rodih pri sa6tite "lekari"na 25.10.08 .Otidoh v taq bolnica zaradi moq lekar dr Stanev,nikoga ne bih se varnala tam,deteto mi se rodi s ogromen hemagiom na slabinite,ne sam lekar no si mislq 4e dori da go imalo ot predi tova pri samoto izvajdane na bebeto sa go naranili i e stanal o6te po golqm!!!
Da ne govorim za otno6enieto i kak kato me videha posle po koridorite se pobutvaha!!
Badi silna i znai 4e vsi4ko na tozi svqt se vra6ta!!

Общи условия

Активация на акаунт