"Лекари",причинили смърт на деца,поради некомпетентност и невнимание!

  • 287 722
  • 500
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 73
Saanita,миличка не се измьчвай.Знам,че това е невьзможно,но аз си мисля,че детенцето ти е вече на по спокойно място и не иска да те гледа така да страдаш.Знам,че те боли до полуда и не можеш място да си намериш,знам,че няма утеха за тази болка,но ми е мьчно като чета постовете ти и виждам каво преживяваш.Как да ти помогна миличка?Всеки пьт когато те чета се врьщам в АДА.Истината е,че трябва да приемеш,че рожбата ти я няма вече и да се научиш да живееш с тази мисьл,иначе ще полудееш.Аз бях на рьба.По цял ден плачех и четях тук ,в този форум.Тези майки ми помогнаха да си стьпя на краката.Някьде тук бях чела,че има няколко фази на тьгата ,когато загубиш любим човек.Не ги помня точно,но беше нещо такова-пьрвата фаза е отричането,не искаш да повярваш ,че го няма.Втората е гнева мисля,т.е. обвиняваш всичко,за загубата му.и накрая идва болката,когато осьзнаеш,че нищо не можеш да промениш.Казват,че колкото по бьрзо стигнеш до болката и я изживееш,толкова е по-добре за теб. Hug






Благодаря за разбирането и подкрепата , но при нас нещата не са така ,може детето и да е живо .. Аз съм реалист човек и при реален отговор , ще приема истината каквато и да е тя , когато разбира се някой все пак ми отговори ... искам да ти кажа , че не изпитвам гняв , искам истината за детето ни , ами ако е живо , защото има и такава версия ? Ти как би го осъзнала? Аз търся истината и пак казвам , че ще я приема каквато е ...

# 466
  • Мнения: 991
Нещата при вас са отвратително сложни! Аз разбирам, че няма как просто да се примириш със случилото се, нямам и думи с които да изкажа подкрепата си, защото това което ви се е случило е меко казано нелепо!

# 467
  • Мнения: 73
Нещата при вас са отвратително сложни! Аз разбирам, че няма как просто да се примириш със случилото се, нямам и думи с които да изкажа подкрепата си, защото това което ви се е случило е меко казано нелепо!





Ще си намеря детето , нямам какво да губя , имам надежда ,че е живо....но ще приема истината какво е , стига да е истината разбира се ...  HugБлагодаря за подкрепата , прегрътки от мен!!

# 468
  • Мнения: 73
Десет месеца след трагичния инцидент, Бургаската окръжна прокуратура започва разследване за изчезването на новороденото бебче на младите бургазлии Нина и Динко от родилното отделение на МБАЛ "Черноморска" в бургаския жк Меден рудник.

След извършена проверка по жалбата от майката Нина Мандраджиева във връзка с починалото дете Мария Динова Хършева днес в Окръжна прокуратура-Бургас е образувано досъдебно производство срещу неизвестен извършител. Разследването е за това, че на 4 февруари 2013 г. в МБАЛ „Черноморска”- гр. Бургас неизвестен е причинил другиму смърт поради немарливо изпълнение на правно регламентирана дейност, представляваща източник на повишена опасност – престъпление по чл. 123, ал.1 НК.

По изрично разпореждане на наблюдаващия прокурор при ОП-Бургас на този етап друга информация във връзка с образуваното досъдебно производство няма да бъде разгласявана.

# 469
  • Мнения: 73
 Praynigдано си намерим детето, само това искам  smile3518 smile3518

# 470
  • Мнения: 73
Днес 04.01.2014г . се навършват 11 месеца от както детенцето ни го няма ... дано си намерим рожбата и нека всички отговорни за случелото се си получат заслуженото! Praynig

# 471
  • Мнения: 73
От доста време за нашето слънчице  Мими гори свещичка всяка вечер , за да намери пътя към вкъщи! Надявам се и вярвам , че ще я намерим! Искам си детето! Никой няма право да се гаври по този начин с рожбата ни и с нас !Тези който участваха в тази гадост рано или късно ще си получат заслуженото , може да се прикриват , да лъжат и мажат , но нашето дете тежи на тяхната съвест и да не забравят , че никой не е по голям , а и няма как да избяга  от Бога  и от собствената си съвест! Очевадно е , че тези хора нямам съвест и всичко е в ръцете на Господ!Видов ден ще дойде!!

# 472
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
Дано Praynig

# 473
  • София
  • Мнения: 597
http://www.youtube.com/watch?v=KtUugYscl8I
Вижте това клипче и се замислете,заслужават ли лекарите такова отношение и така да им се дава оценки без да се има компетентност в съответната област:)

# 474
  • Мнения: 73
http://www.youtube.com/watch?v=KtUugYscl8I
Вижте това клипче и се замислете,заслужават ли лекарите такова отношение и така да им се дава оценки без да се има компетентност в съответната област:)



Хич, не се опитвайте да ни натрапвате клипче, да не взема за да ви давам случай относно това ,че свят ще ви се завие, а що до отнася до това... да, има специалисти , но като защитават некадърните си колеги и към тях ще е такова отрицателно мнението!!

# 475
  • при късмета
  • Мнения: 23 992
Първо Спешна помощ няма нищо общо с болниците. Може много хора да са спасили, но и те както и така наречените специалисти толкова са убили. Къде от закъснение, къде от неадекватна помощ.
За специалистите поболниците,  в тази тема е каментирано достатъчно.
Докторите трябва да си променят отношението към пациентите за да се промени към тях.
Както съм казвала много пъти да се уважават доктора, кмета и даскала по презупция е умряло още по турско време.
Сега за да ти имат уважението, трябва да си го заслужиш. Никой няма да те уважава, защото се водиш "доктор" в нечия ведомост.

# 476
  • Мнения: 73
Днес 04.02.2014г е най- трагичния ден в нашия живот, с много болка и много мъка се навършва 1 година от както детенцето ни изчезна!!Незнам как да опиша болката и мъката в тази трагедия! Дай Боже да си намерим детето! Само това искаме!

# 477
  • Мнения: 73
 Praynig Господи , дай ни сили и ни благослови да си намерим рожбата Мария жива и здрава, Защото Ти, Господи, си с мене, Твоята десница ме успокоява
и тъй моля Ти се, Господи Боже Вседържителю, по молитвите на Твоя смирен раб Киприян,
простри Твоята мощна Десница и милостиво погледни на Твоите раби Мария, Нина и Динко
и ни изпрати мирен и верен ангел пазител от всякакво зло и да си намерим рожбата Мария жива и здрава
за да славят Тебе, Нашия Изкупител и Избавител
сега и винаги и во веки веков. Амин!!

Благодаря на всички който ни подкрепят и се молят с нас за да си намерим детето!!!

# 478
  • Мнения: 73
http://www.youtube.com/watch?v=KtUugYscl8I
Вижте това клипче и се замислете,заслужават ли лекарите такова отношение и така да им се дава оценки без да се има компетентност в съответната област:)



Хич, не се опитвайте да ни натрапвате клипче, да не взема аз да ви давам случай относно това ,че свят ще ви се завие, а що до отнася до това... да, има специалисти , но като защитават некадърните си колеги и към тях ще е такова отрицателно мнението!!

# 479
  • Мнения: 73
Днес се навършват 1г и 1 м от както детенцето ни изчезна! Все още нищо не знаем от това което се е случило и никой нищо не ни уведомява!! Незнам до кога ще продължи тази гавра!! Незнам до кога ще мълчат всички институции! За нас това е подигравка както с детенцето , така и с нас!!Само едно единствено нещо искаме ,ДА СИ НАМЕРИМ ДЕТЕТО!!!

Общи условия

Активация на акаунт