Номинации за най-голяма муня

  • 3 510 843
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 16 605
  • Мнения: 1 943
Тук, в тази тема преди време ми обясниха, че това редовно удряне в ръбове го дължа на астигматизма си (при мен е доста по-тежък на лявото око и все отляво се "самопоразявам"). Един вид, не е виновна муня, астигматизмът е виновен ("Жоро е виновен")

Еееее, добре че каза!  При мен десния крак го отнася, отделно че в сумрак съм почти сляпа. Преди няколко дни се пребих като куче на два метра (ДВА МЕТРА) от входа на един разбит тротоар, който ако не бързам, заобикалям. Бързах... Чак днес успях да си сгъна коляното, снимаха ме, няма голям  демидж, ама и на ямр ще ходя сигурно да видят да не съм си докарала нещо в повече (имам ядове с колената по принцип)... Ей-така, щото Муня бърза...
С астигматизъм съм на дясното очо.

# 16 606
  • Мнения: 47 902
И аз съм с астигматизъм и в сряда съм на ямр. Мда. Коляно. Ляво. 2 години не минава

# 16 607
  • софия
  • Мнения: 2 463
Преди години с едно бивше гадже почнахме много да се караме накрая , малко преди това си беше купил нова холна маса. Еми ужас беше - всеки пък като му гостувах си забърсвах ъглите по няколко пъти - краката ми бяха константно сини. Приятелките ми си мислеха, че ме бие човекът....върви се обяснявай, че не можеш да вземеш завоя без да се сбиеш с масата ....

# 16 608
  • София
  • Мнения: 16 105
Аз успявам да се насинявам по лицето (чело, бузи, скули...), както казва ММ, добре му поддържам имиджа на боксьор. Нали съм разправяла като пресни гаджета как се треснах в лакътя му при един "пирует" при танц на салса? Е, оттогава не сме ходили на салса...

# 16 609
  • Мнения: 1 918
Ходих веднъжна психотерапевт. Паник атаки, daddy issues, разни такива проблеми. Та жената видя синка на ръката ми, която и аз не знаех откъде е Joy и съответно измънках, че за пръв път я виждам. На тръгване ми даде едно заглавие на книга да чета. Прибрах се, потърсих книгата - оказа се за жени, претърпели домашно насилие.
Е как да и обясня на жената, че не ме бие ММ, сама си го причинявам Joy

# 16 610
  • Мнения: 12 306
Така си е, когато има недостатъци в зрението, страдат други части на тялото. Често и по много.
Отделно че сутрин преди кафе аз и да си сложа очилата, аз просто не гледам къде вървя, как да видя? Grinning Всички ръбове са мои... те не че останаха много де, май ги позаоблих от толкова удари Grinning

# 16 611
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Аз нямам астигматизъм, pure муня съм си. Благодарение на постоянното джасане на кутретата на краката, останах без нокти.Имам само някакви жалки наченъци, широки по милиметър  😀 .Лакирам се в семпли, телесни цветове през лятото. Само в студените месеци се любувам на цвят малина. А синките по ръцете нямам никаква идея от къде се появяват 🤷 Имах и период със синини + шилесто бебе, дето не можеше  да заспи без да те джорне, почти да ти избие зъб или да ти сцепи веждата.
  Нашите по едно време бяха решили, че мъжа ми ме удря 🤦 Той изобщо не е агресивен тип, а аз още повече не съм търпящ тип. Гледаха ни подозрително, оглеждаха ме, а майка ми говореше с недомлъвки 😶 Хем си ме знае що за чудо съм

# 16 612
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 411
В шести клас, една сутрин преди училище припаднах. Строполила съм се на лицето си, слепоочието ми и бузата - синьо-зелени. В училище веднага тръгна слух, че баща ми ме бие. И тъкмо мислех да сложа нещата в ред, понеже ми писна от шушукания...и изведнъж започнах да получавам само отлични оценки(и без това бяха добри) , учителите бяха адски внимателни, мили и снизходителни и даже и за отсъствията никой не ми мрънкаше... Еми, направих се, че слуховете не стигат до мен за известно време. Grinning

# 16 613
  • Мнения: 11 558
Преди две години някъде така се бях подула от зъб, цялата ми дясна буза, а окото полузатворено от оттока. Аз с лявото не виждам, та и ходенето и ориентацията ме затрудняваха. Все едно бях бита. Хората ме гледаха съчувстващо и странно, а за капак точно тогава родителите ми дойдоха на гости. Уж ми повярваха на обяснението, ама и те ме гледаха странно.

# 16 614
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 433
Когато бях ученичка тренирах фехтовка. Бях 11 клас когато тъкмо се бяхме върнали от състезание, юни месец, жега.  Цялото ми дясно бедро, дясна ръка и врат бяха в синини и драскотини от състезанието. Отивам на училище по къси гащи и тениска /не знам с кой акъл/. В час по математика госпожата ме извика при нея, за да ме попита дали има нещо, което искам да и кажа... Аз не разбрах защо ме пита подобно нещо, понеже за мен синините си  бяха част от спорта и не ми правеха впечатление. Чак по-късно се усетих... Confused

# 16 615
  • софия
  • Мнения: 2 463
Аз съм си кльоща, и ако стоя облегната дълго време /повече от 20мин/ на твърда повърхност веднага се получава малка синка на мястото. Но и аз мъкна по горната част на ръцете всякакви синки, без да знам откъде са.
пп: всеки път когато трябва да ми се взима кръв венозно, ходя две седмици като наркоман. Всички лаборанти се събират и ме стискат и въртят само и само да потече някаква кръв от вените. И винаги трябва да е лято.....

# 16 616
  • Мнения: 390
Мунщината май се предава и генетично. Аз винаги съм в синини, щерката също. Само не питайте кога и от къде.... От вчера : малката Муня се лигави с кученцето (на 1г. около 30 кг)на спалнята, тя го гали, то от щастие размята крайници. Казвам и: внимавай маменце да не получиш някои ритник,  почвам и аз да го галя, навеждам се.... И шут със задното краче в в бузата. Тя съвестно "Мами, не се прави така, виж...", навежда се и бам една лапа по веждата.  Идва приятелят и, гледа, гледа, ама нищо не каза -, вече ни познава и знае що за чудо сме. Ако е чужд човек  ходи и обяснявай, че кучето ти те е посинило.

# 16 617
  • Мнения: 1 925
Преди много години имах едно гадже от друг град, който живееше с майка си и нейната котка. Изобщо не харесваше котката и никога не е говорил мило за нея. Един ден си говорим по телефона и по едно време казва "Писанкеее, писанке малкаа.." и аз вече разтопена отвръщам "Даааа Hug , кажи каквоо милоо.." и той- "Ама аз на котката говорих, че дойде да ми се търка". Е много тъпо се почувствах, колко съм тъпа. Години след това отивам за първи път на гости, в един в който години наред бях влюбена в него и дори това беше първата ни среща. Седя си аз в хола, а той се качи за малко до стаята си на горния етаж и изведнъж чувам- "Какво си прайкаш бе котенце" и пак разтопена от милото обръщение, отвръщам "Ами нищо бее, седя си и те чакам" и за моя изненада или пък вече не, получавам познат отговор- "Ааа, на котката ми говоря, май забравих да ти кажа, че си имам". Уффффф Rolling Eyes От тогава избягвам мъжете с котки Grinning

# 16 618
  • Мнения: 6 444
Подсетихте ме.
Девойка, аз. Работех сервитьорка. Но имах ужасния навик да си гризя устните. Съответно все бях с алено червени джуки, щото и се надуваха. Кой да ти знае тогава за хиалурон, ботокси и подобия...Joy Обаче този ми навик допринасяше, да се сдобивам редовно с херпеси. И една сутрин се събуждам и освен с цепнати и напукани устни съм и с огромен херпес на долната устна. Десет кубика, минимум Joy/ хич не му разбирам, да ме извините ако бъркам с кубиците/. Погледнах се в огледалото- ужасТ...Но така ме болеше, че се налагаше да се намажа с нещо, да ме успокои. И кво, кво, то друго навремето нямаше..та крем "Здраве" Stuck Out Tongue Winking Eye Ама така обилно...ами боли ме. И отивам на работа, гледат ме хората в автобуса, ама хич не ми дреме. Мен ме боли, не тях. Почвам смяна...и унесена, че много работа нали... забравям, че приличам на призрак с този крем по устните. Абе оставят хората така бакшиши, абе доста повече от обичайното оставят....ама викам си, бря, днес ми върви на готини клиенти Sunglasses И споделям на колежката, а пък тя- ами да ти кажа, те хората от съжаление сигурно, като те видят такава бледа..с този крем...Ами...отидох и се понамазах още Joy
Бъни и аз като теб. От кльщАвост, дъто ми е все синьо..Head Band

# 16 619
  • София
  • Мнения: 19 143
В петък следобед бърникам из настройките на Експлоръра, щото съм момиченце и нямам с какво да си играя. И промених нещо, с идеята уж да стане по-добре. Внезапно компютърът ми се разбърза, но на каква цена - изхвърли ме от Фейса и вече няма влизане, и не само там - всички сайтове с име и парола не ставаха, вкл. и бг-мамата.
Днес бях на косъм да викам специалистите, сигурно щяха много да ми се смеят, добре че първо проверих какво съм бърникала (забранила съм всякакви кукита, не зная как и защо, но влияе).

Общи условия

Активация на акаунт