Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 756
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 16 140
  • София
  • Мнения: 9 532
Едно бивше гадже се беше изкъпало с интимния ми лосион. Бяхме на почивка и в хотелската баня си наредх козметиките, в това число и интимния гел. Шампоан също имаше, но той налетял на гела. Сторило му се, че не се пени много този шампоан, но е над нещата и не се впечатлил. Даже помислил, че от хотела са оставили козметиката. През ум не му минало, че са мои неща пък те ползвани и им личи. Освен това става въпрос за провинциално хотелче 2 звезди.

Баща ми си е мил зъбите с крем за бръснене. Гадно било.

Аз пък се опитах да измия моите с гел за ставни болежки. Усетих се по миризмата още преди да пъхна четката в устата си.

Опитвала съм и да си сложа на миглите лекарство против гъбички по ноктите. То беше в едно шишенце, което наподобява шишенце за спирала за мигли, а аз бях току-що събудена и все още в чуденка дали съм будна, или сънувам. Добре, че четчицата не е черна и не е като на спиралата. Поне си отговорих на въпроса кой би бил толкова тъп, че да го ползва за други части от тялото, че чак и в листовката има предупреждение да не се ползва за друго освен за нокти.

# 16 141
  • София
  • Мнения: 16 193
А аз в неделя превозвах в багажника на колата риба от Гърция, опакована с стириопорна кутия.Явно малко от разтопения лед с рибена кръвчица са се разляли, и вече втори ден не можем да отмиришем колата от миризма на мърша. Иначе няма нищо видимо залято, в багажника не мирише  на мърша. Давайте идеи как да се отмирише колата.

Няма нужда да казвам, че ММ вече не му се яде никаква риба.

# 16 142
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Сода за хляб, може и смляно кафе. И двете дърпат миризмитие, но не поръсвай директно, а ги сложи в салфетка увити примерно, че да не чистиш после и тях:)

# 16 143
  • софия
  • Мнения: 25 435
Единственото безотказно нещо, с което съм изтръгвала натрапчиви миризми от стая, са индийските пръчици, които се палят и тлеят. Има с различен мирис, не всички са с тежък и неприятен.

# 16 144
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Няма логика багажника да не мирише, а колата - да. Явно не е от тази риба. Пък и рибата не мирише на мърша - по-добре потърси първо какво ти е умряло в колата Grinning

# 16 145
  • Мнения: 5 442
А защо в тази тема е зададен въпросът?

# 16 146
  • София
  • Мнения: 16 193
Защото съвсем по-мунски се олях с моите мераци да готвя в София вкусна риба от Гърция.
...
Ондин, имам съмнение, че нещо е попило във филтъра на климатика на колата.

# 16 147
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
А защо в тази тема е зададен въпросът?
Предполагам, защото темата, без тези строги въпроси, има приятелски тон и цари хубаво настроение. Simple Smile

# 16 148
  • Мнения: 5 442
Въпросите не са строги, ти си ги четеш така. Приятно настроение има в темата, когато се споделят забавни случки. Сега като се изпишат 10 страници със съвети за изчистване на колата, ще настане голяма забава.

# 16 149
  • София
  • Мнения: 9 532
Прясно да се изтипосам. Излезнах в почивка преди малко за 15 минути и отскочих да си купя ябълки. Нося си аз ябълките в наелонова торбичка, говоря по телефона и размахвам ръката с торбичката напред-назад. Естествено, че торбичката се скъса. Но не откъм дръжките, а в долния край, хем не бяха много  тежки ябълките. И не само се скъса, а ябълките се разлетяха наоколо вместо да се търкулнат направо на земята. За малко една ябълка да целне по главата преминаваща покрай мен жена. Жената със завидна пъргавина успя да избегне удара като се наклони в страни и си продължи по пътя. А аз само изпищях в телефона "лелеееее, затварям" и затворих, за да си събера ябълките. След малко звъни телефона и приятеля с когото говорих много притеснено ме пита наред ли е всичко и ако трябва да помага с нещо, защото звучало сякаш се случва страшна беда Като разбра защо така съм извикала в телефона се позасмя и добави, че е трябвало да се досети, че то с мен е нормално да е нещо подобно, но се радвал, че не е беда.
А точно преди тази случка се разминах с един познат, който вървеше и в същото време пишеше на телефона с едната ръка докато с другата държи чаша с кафе и отпива. Позачудих се как го прави този номер и дали аз бих се справила толкова успешно. Май с ябълките получих отговор и няма да опитвам дори.

# 16 150
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
През уикенда сътворих няколко мунски глупотевини....нищо не спореше,чупих,мърлях,все едно за първи път подхващам дом.работа...
Прецаках една част от блендера като заедно с ядките смлях и гуменото уплътнение,но това го разбрах след като изсипах смляното в другите продукти и забърках сместа...
Направих веган луканка и реших,че ще я суша на парното,вечерта я проверявам как е и се удивлявам колко сполучлива е станала и както и се радвах едното парче падна зад радиатора,а той е нисък и плътно до стената,няма вадене...прежалих я,дори ми стана смешно как след години ще я открият мумифицирана😁,но снощи след като беше пуснато парното така замириса на подправки,на печено...не се трае...Мм души от къде е миризмата,аз мълча и също душа с него/как да си призная?!/,проветрявах цяла нощ...сега ръчкам отдолу с една ножица и вадя по малко от "деликатеса"🤣
В миялната съм сложила при измитите съдове и мръсните...пак ще я пускам Angry

Последна редакция: вт, 12 фев 2019, 15:49 от Doli

# 16 151
  • София
  • Мнения: 16 193
Доли, мерси за подкрепата, чувствам се равностойна муня в "максимум бели за минимум време".

# 16 152
  • Мнения: 39 283
Чисти и мръсни съдове и е мой патент.

# 16 153
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Мм беше изсипал преди години прясно мляко в багажника...е,не вярвах че има такава смрад...няколко пъти я ми,парфюмира и т.н.
Не си спомням дали съм споменавала тук,че от малка съм любителка на дъвки,не само да ги дъвча,но и имах лошият навик да ги лепя навсякъде..по чашки,чинийки или където се случи😜Идва един възрастен съсед в къщи,майка ми му сипва вода в чаша и виждам как той отпива ,а на дъното нещо бяло седи и не мърда...Ще пием кафе с приятелка,сипвам в чашката,като преди това съм я проверила,няма дъвка😁,но започва тя да пие и нещо се разтяга отдолу,дъвката била в чинийката😀
Пътуваме лятото с кола,спряхме за почивка,изхвърлям си дъвката на земята,мм не я вижда и я настъпва,тръгваме и започва да му се разтяга по педалите...не си признах,той се ядосва,а с децата се посмяхме...Вече не ги лепя,а и все по-рядко ползвам Blush

# 16 154
  • Мнения: 3 542
Това с дъвките е много неуважително спрямо всички, ужасно поведение, за мен не е мунювско, друга дума искам да употребя, но не искам да обиждам никого.
Но пиша за това не да заклеймя някого, а да обърна внимание на нещо, което и аз доскоро не знаех - хвърлените дъвки не в боклук, а просто така някъде, много често привличат птички и им заприличват на нещо за ядене. Обаче като го клъвнат, дъвката залепва за човката и птичката умира в мъки.
Та не е зле не само вие да хвърляте дъвките в затворени чанти за боклук, ами и да не разрешавате на децата си да ги оставят където им падне.
Наскоро прочетох, че в Швеция дори не разрешават внасянето им през летищата, там не се продавали дори. Аз харесвам дъвки - алтернатива са на миенето на зъби, когато не си вкъщи, но съм си съсипвала дреха от залепена дъвка под плота на бюро и не бих го приччинила на другиго.

Общи условия

Активация на акаунт