Номинации за най-голяма муня

  • 3 510 804
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 16 155
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
Знам,че е гадно...отдавна не го правя Disappointed
В Сингапур знам че са забранени и има големи глоби.

# 16 156
  • Мнения: 66
Пандачайна ние мъжете, можем да се справим с всичко Wink

# 16 157
  • Мнения: 3 542
Знам,че е гадно...отдавна не го правя Disappointed
В Сингапур знам че са забранени и има големи глоби.

Доли, не исках да те виня, може би не си си давала сметка - аз не знаех това за птиците. Продължавам да дъвча дъвки, но хвърлям  на определените места. Revolving Hearts

# 16 158
  • София
  • Мнения: 38 199
Забравих си зъба! Сдухах се...

# 16 159
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
Dizzy Face Къде?

# 16 160
  • European Union
  • Мнения: 1 361
Поне си отговорих на въпроса кой би бил толкова тъп, че да го ползва за други части от тялото, че чак и в листовката има предупреждение да не се ползва за друго освен за нокти.
Нас, муните, никакви предупреждения не могат да ни спрат.
По Коледа се прибирам от парти и ММ още не спи. Говорим си, докато аз се приготвям за лягане. Напоявам едно тампонче с мицеларна вода и му обяснявам нещо много оживено. Тръкнах си едното око - зверско парене. Но аз така съм се засилила да говоря, че някак си през ума ми префуча мисълта, че тампончето трябва да е по-скоро приятно, а не да боли. Да, ама по-важно ми е да говоря. Тръкнах втори път и чак тогава се усетих, че вместо вода съм сложила лакочистител.
Кой ще се сети да сложи на лакочистителя предупреждение да не се ползва за миене на очи?
Само да добавя, че не бях пила никакъв алкохол.

# 16 161
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 761
Аз се засилих с мицеларна вода да си промивам контактните лещи. И двата флакона стоят един до друг, уж са различни, ама това не ми попречи да взема грешния.

# 16 162
  • София
  • Мнения: 9 416
За грешката с лакочистителя не е нужно да си пила алкохол. Grin Аз държа шишенцата с мицеларна вода и с лакочистител едно до друго. Редовно посягам към лакочистителя и всеки път си казвам, че трябва да го преместя на друго място, но някак все отлагам. Сигурно трябва да го объркам и аз някой път, за да хвана да го преместя най-сетне.

# 16 163
  • София
  • Мнения: 38 199
Вкъщи. А се натоках и излязох. Добре че нямаше почти никакви хора в университета.
Там пък друга мунщина. Платила съм си, ама не съм се записала, а чакам програма за втори семестър. Все аз неразбрала! Оправих се де.

# 16 164
  • Германия
  • Мнения: 1 070
Дойде ми музата да ви разкажа като какъв сръчко се проявих миналата седмица. Доставиха ни дългоочаквани шкафчета за банята и аз нетърпеливо се хванах да ги сглобявам. Една от първите стъпки е да се монтират крачетата. Те са от този тип:
Скрит текст:
но са пластмасови и не особено качествени. Монтирането се състои в поставянето им върху бъдещото дъно на шкафа и завиването на винт, преминаващ през дупката в средата.
На теория главата на винта е по-голяма от дупката и за това като завия винта достатъчно ще усетя съпротивление и ще знам, че съм готова. Теорията се потвърди на практика при първото и второто краче. При третото обаче...
Май трябва да спомена, че работя с винтоверт на батерия. Та като стигнах до третото краче, дървото ми се опъна - не ще да влиза пустият му винт и не ще. Реших да напъна "малко" по-силно и... ръката ми потъна. Изведнъж винта явно захапа дървото и не само го проби, ами главата му за секунда стигна почти до другия край на крачето. Всичко щеше да е наполовина толкова зле, ако не вършех тези геройства върху дървения паркет...
Като се опитах да вдигна одеалото, върху което сглобявах всичко, то не помръдна! Врътнах винта обратно и със свито сърце погледнах отдолу... а подът отвърна на погледа ми с една хубава дупчица...Е, не беше голяма, само около милиметър в диаметър, ама... Сърцето ми отиде в петите, а аз реших поне за момента да не казвам на приятеля ми. Още повече, че точно на този ден имахме годишнина.
В крайна сметка не се наложи да му казвам. На следващия ден, като сглобявах другия шкаф, към инструментите имаше приложено и лепило за дърво. Взех от него и с помощта на една безопасна игла запълних дупката. След няколко дни ходене отгоре лепилото вече е зацапано и не стои като бяла точка. Даже преди малко ми трябваха 2-3 минути, за да открия дупката отново, а хем знаех горе-долу къде е.
Та такива ми ти работи. Майстор Тричко може да знае всичко, но пък аз знам поне как от под се прави швейцарско сирене.

# 16 165
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 406
Това ми напомни как едно време сглабях гардероб. Огромни плоскости, тежат, а аз нямам дори отвертка. Обаче имам кухненски нож и смелост за десетима. Понеже не можех да ги държа прави, започнах да го слабям в легнало състояние, като накрая го сглобих около себе си и ми трябваше помощ да изляза от там. Joy

А когато си поставях релсата (по рокличка, качена на перваза и на отворен прозорец ), минувачи отдолу си помислили, че ще скачам и се качили да видят какво става. Предложиха да помогнат с релсата, но аз вече бях готова.

# 16 166
  • София
  • Мнения: 19 969
Забравих си зъба! Сдухах се...
Ейджънт, на какъв принцип е този зъб?
Скрит текст:
Имам едно млечно зъбче и все някога май ще трябва да се сбогувам с него, а не искам и да чувам нито за имплант, нито за мост.

И за да не е спам - и аз го играх преди няколко дни този филм с обърканите продукти, но не с мицеларна вода и лакочистител, а с балсамов оцет и соев сос. Държа шишетата едно до друго в шкафа и всеки път като посягам към това с балсамов оцет, за да овкуся салатата, си мисля кога ли ще ги объркам и ще хвана соевия сос... Е, онзи ден реализирах опасенията си.  Laughing

# 16 167
  • под тепетата
  • Мнения: 9 170
Провери първо дали има друг зъб отдолу. Може и да няма зародиш.

# 16 168
  • София
  • Мнения: 38 199
Протеза е. И аз не исках имплант или мост.

# 16 169
  • Мнения: 18 680
Провери първо дали има друг зъб отдолу. Може и да няма зародиш.

Със сигурност няма зародиш, иначе да е паднал вече. И аз имах 2 млечни зъба без зародиш на постоянни отдолу, единият ми го извади като дете един зъболекар, майка ми се ядоса и не му даде да вади другия такъв. Той ми стоя в устата до лятото, значи едно 20-25 години след другите млечни зъби, когато не знам, нещо по-твърдо ли съм хапнала или му е дошло времето, обаче не само се разклати, но и се премести малко по-напред, чувствах си го като чуждо тяло в устата и само го хванах и се отлепи от венеца. Винаги съм мислела, че този зъб ми е счупен на върха, усещах го с език, че е по-грапав, обаче като падна, се оказа, че просто си е останал малък, какъвто е размерът на млечните зъби при децата, а околните ми постоянни зъби са по-големи, като на възрастен човек, съответно върхът на млечния зъб не се е изтрил от дъвченето и си е останал къдрав. На мен ми предложиха като най-добро имплант, не знам дали е така наистина, скоро след това забременях и не посмях да се занимавам с оправянето му, защото все пак са упойки и чудеса.

Общи условия

Активация на акаунт