Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 720
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 16 920
  • Мнения: 39 279
По повод историята която разказа Добри за момиченцето в Балчик.
Лани отивам да взема шерката от детска. Обаче баща и каза предишният ден, че той я взима и остава при него. Да, ама му изниква ангажимент и аз отивам. За зла участ е в някаква сборна група. Отивам на площадката, викам я по име- тая се прави, че не ме вижда и блее в облаците. Госпожата ме пита- вие коя сте, не ви познавам. Пита детето- тя вика - аааа, не я познавам. Майкоо, така ми идеше да я ошамаря. Трябваше да вадя лична карта и накрая дребосъка призна коя съм

# 16 921
  • София
  • Мнения: 9 850
Тея хлапетии наистина могат такива бели да направят за забавление...
После няма да им е смешно, ама изобщо не мислят за последствията. Не че в такава възраст има и как да мислят за това де.

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 22:33 от bubanka

# 16 922
  • София
  • Мнения: 10 825
Оф, хора още ли бистрите това? Било квот' било, и ако дойде някой модератор да позабърше няма да е зле.

Аз пък да си разкажа за днес:
Ще водя малкия на зъболекар. Тръгваме, в гаража се сетих, че не съм му взела здравната книжка, върнахме се. Пак тръгнахме. Пътьом спираме до банката да свършd нещо, а вътре опашка. Изчакахме опашката, дойде и моя ред, тъкмо сядам и ха, да си извадя портмонето за да се лигитимирам (вътре си нося личната карта)... И него го нямааа. Обикновено в такава ситуация изпадам в страшна паника, защото веднага решавам, че някой някъде някак е успял да ми го открадне, но днес се сетих, че сутринта дойде доставчик и аз след като му платих пратката, си оставих портмонето на един рафт вкъщи. Хайде пак обратно се върнахме и за по-интесено го направихме пеша - банката е близо до нас, но улиците са еднопосочни и/или забранени и да стигнем от вкъщи до банката е супер лесно и бързо, но да се върнем с автомобил трябва да обиколим целия квартал. Така благодарение на моята разсеяност стигнахме до зъболекаря на кътни зъби Wink а дребният през цялото време се молеше: "дано да закъснеем, дано да закъснеем, дано да закъснеем"

# 16 923
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Тея хлапетии наистина могат такива бели да направят за забавление...
После няма да им е смешно, ама изобщо не мислят за последствията. Не че в такава възраст има и как да мислят за това де.


Как съм се чЕрвила и аз. Работя в един м-н /ТК Макс/. Имам карта, с която, ако пазарувам в друг от същата верига, ползвам отстъпка. Та наредили сме се в един такъв на касата, идва време да плащам, давам картата /тя е без снимка/ и малката се изцепи - Ама мамо, ти не работиш в ТК Макс, ти работиш в Теско! И се хили. Мале, умрях от срам.

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 00:29 от demmy.

# 16 924
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
да сменя малко темата. Simple Smile
днес е последния  учебен ден на номер 3, прибрали си тетрадки, помагала, бележници и отпочват ваканцията.
знаете, че това е времето за преглед на бележниците, нали?
препитвам аз хубосника къде е заврял бележника, намирам го, слагам очилата и започвам преглед на страница 12, Раздел "Срочни и годишни оценки".
и какво мислите виждат очите ми?
в третата колона са нанесени оценките за първия срок - тях съм ги виждала разбира се -  в колоната вдясно от тях, отгоре до долу - моят подпис.
точно в колонката "оценки за 2-ри срок".
празен ред не съм оставила. Simple Smile
моето чудо е може би единственото дете в света с оценки от първия срок и направо годишна.

# 16 925
  • Мнения: 8 519
Развеселила си учителката.😂

# 16 926
  • София
  • Мнения: 16 189
След снощния "линч" направо не посмях да се изтипосам себе си с почти аналогична случка, от вчера сутринта, само че моето "изпълнение" беше без думи (а ла "няма кино"). Предистория: с ММ работим заедно, в един офис, колата паркираме в гаража и по вътрешни стълби, 2 етажа по нагоре, стигаме до врата на офиса ни. Обикновено аз се стоварвам преди ММ да вкара колата в паркомястото и тръгвам нагоре, защото съм доста по-мудна от него. Пак обикновено го правя "като победител", без да нося нищо, даже и ключове, и съответно го чакам да ме настигне на вратата на офиса. Вчера се бях изтипосала с широка дълга рокля, с ластици на бюста, и когато чакайки пред врата на офиса чух стъпките нагоре по стълбите, без да погледна кой идва, разлюлях всичкото си "отпред" наляво-надясно, така, че да се разлюлее роклята, а и не само. Е, не беше ММ, беше някакъв майстор, очевидно от ремонта от етажа над нашия офис, а ММ се движеше безшумно на три стъпала след него. Майсторчето се направи, че си гледа телефона...а мен хем ме е срам, хем изчервена, хем не мога да се изсмея на глас.

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 21:02 от Sharky*

# 16 927
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
Развеселила си учителката.😂

класен си имаме Wink
но все тая - кой знае колко са ми се смели.

# 16 928
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
След снощния "линч" направо не посмях да се изтипосам себе си с почти аналогична случка, от вчера сутринта, само че моето "изпълнение" беше без думи (а ла "няма кино"). Предистория: с ММ работим заедно, в един офис, колата паркираме в гаража и по вътрешни стълби, 2 етажа по нагоре, стигаме до врата на офиса ни. Обикновено аз се стоварвам преди ММ да вкара колата в паркомястото и тръгвам нагоре, защото съм доста по-мудна от него. Пак обикновено го правя "като победител", без да нося нищо, даже и ключове, и съответно го чакам да ме настигне на вратата на офиса. Вчера се бях изтипосала с широка дълга рокля, с ластици на бюста, и когато чакайки пред врата на офиса чух стъпките нагоре по стълбите, без да погледна кой идва, разлюлях всичкото си "отпред" наляво-надясно, така, че да се разлюлее роклята, а и не само. Е, не беше ММ, беше някакъв майстор, очевидно от ремонта от етажа над нашия офис, а ММ се движеше безшумно на три стъпала след него. Майсторчето се направи, че си гледа телефона...а мен хем ме е срам, хем изчервена, хем не мога да се изсмея на глас.
Хахаха, Шарки, какъв е тоя майстор да подмине такава заигравка, да засуче мустак и да оцени с междуметие твоя чар. Представям си физиономиите ви Mr. Green

Това ме подсети, че преди време имах много странна случка: разминавам се с видимо нормален човек и след като се разминахме онзи ме шляпна по дупето и замина. А аз бях като тресната с мокър парцал. Не можах да реагирам грам. А трябваше да му плесна един зад врата...

Добри, не се коси, важното е подписи да има Mr. Green

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 04:16 от Сиренце

# 16 929
  • Мнения: X
Шарки,  hahaha You can leave your hat on.  hahaha

# 16 930
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
сандалите, в нейния случай. Simple Smile Simple Smile

ей... и майсторите не са каквото бяха!
навремето не можеше да минеш покрай строеж и да не чуеш вой на койоти - без значение клатиш ли комбалките или не.
то и възрастта май нямаше значение, че отгоре трудно се виждат бръчките...

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 17:35 от st. Dobri

# 16 931
  • София
  • Мнения: 16 189
St. Dobri,  верно бях по сандали...ти да не работиш в нашия офис?

# 16 932
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 035
хахахаха, не.
но щеше да си чудна картинка, ако беше с лятна рокля без презрамки и ботуши. Wink

# 16 933
  • София
  • Мнения: 16 189
хахахаха, не.
но щеше да си чудна картинка, ако беше с лятна рокля без презрамки и ботуши. Wink
Е,те това ще да е моркия съм на ММ - истинска каубойка.

Имам летни "балеринки" Simple Smile.

Едно време, когато бях слаба и плоска, нямаше какво да разлюлявам. А сега...

# 16 934
  • Мнения: X
Докато чакам да измия балсама от косата си малко поизтърках тук там в банята, къпах се още и хоп ще излизам.. без да измия балсама. 😃

Общи условия

Активация на акаунт