Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 724
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 17 265
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 012
Събудих се в 5 часа, ще си правя кюфтета от тиквички, снощи ги рендосах, и мръзнат в хладилника. Заредих ги във фурната, реших и един таратор да направя. Краставица, беля я, наситнявам скилидка чесън, малко копър, разбих киселото мляко, бъркам и нещо не ми е както трябва, продължавам да бъркам в купата, и забелязвам, че краставицата съм я нарязала на кубчета, вместо да я рендосам и нея...Grinning Чудно ,извадих и чопъра, прецедих парчетата, и хайде там.

# 17 266
  • Мнения: 1 918
Оххх, отварям една витрина, взимам си вода, затварям я... и я заключих с дистанционното на колата.

# 17 267
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Аз днес исках да заключа асансьора.

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 20:31 от esstela

# 17 268
  • Мнения: 14 297
Аз си носих раницата на обущар, да ми зашият едната дръжка.  Разбрахме се какво що, платих, казаха ми кога да отида, взех си бележката и раницата и си тръгнах. Усетих се след 10 крачки и със срам се върнах все пак да я оставя за ремонт...

# 17 269
  • IT
  • Мнения: 3 704
Някак съм си прибрала сутиена в раницата на компютъра без да разбера. През деня съм на един курс, само аз съм жена-тръгвам да си вадя кабела, добре че не го извадих с размах и бях на последния ред, защото на бюрото тупна и сутиена.Щях още по-голям срам да бера.

# 17 270
  • Мнения: 4 611
Някак съм си прибрала сутиена в раницата на компютъра без да разбера. През деня съм на един курс, само аз съм жена-тръгвам да си вадя кабела, добре че не го извадих с размах и бях на последния ред, защото на бюрото тупна и сутиена.Щях още по-голям срам да бера.
На мен подобно нещо ми се е случвало с чорапи и гащи. Никой не ги видя слава богу. Joy

# 17 271
  • София
  • Мнения: 9 532
А аз някъде съм си прибрала твърде прилежно два летни потника, които обожавам. Това лято просто не мога да ги открия. Не се появиха когато вадих летните дрехи и затова щателно прерових и дрехите за другите сезони. Е, няма ги! Помня, че ги изпрах и прибрах от простора миналата есен. После вече нямам спомен, но сега като чета последните два поста се замислям дали в състояние на някакъв мунски унес не съм ги пъхнала на непривично място и да си стоят там. Thinking

# 17 272
  • Мнения: 2 109
  Да не си ги метнала в купчината за изхвърляне? И аз имам такива изчезнали дрехи, които не се появяват никога.

# 17 273
  • София
  • Мнения: 9 532
Дано не е това, но не е изключено.

# 17 274
  • Мнения: 12 665
Вие дрехите си прибирате... а да си приберете някъде само единия чехъл от чифт пробвали ли сте? Grinning
Сума ти време търсих втория, от какъв зор бяха поотделно и на съвсем различни места, не бих могла да кажа...

# 17 275
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Казах ли ви за дънковата рокля, която изгубих преди 2 седмици?

Пълна загадка. Още я няма. Извадих я от гардероба (нова ми е), сложих я пред себе си със закачалка та да си се представя, и в крайна сметка реших да сложа нещо друго. От тогава не съм я виждала - няма толкова места да се скрие, а я и търсих. Пълна мистерия.

Може да ми се е обидила. Дано й мине и се върне, че лятото свърши.

# 17 276
  • Мнения: 2 695
За любителките на кафето - измислих нов вид смес. Сутринта сварих кафето (обичам го турско в джезве), след това добавих малко прясно мляко. Сипах си го в чашата, след което със замах добавих половин лъжичка нес кафе. Защо и поради каква причина отговор нямам!?! Но за сметка на това беше хубаво Yum

# 17 277
  • София
  • Мнения: 8 105
Аз снощи обърках кофичките кисело мляко със заквасена сметана, и се оказа, че пълнените чушки със сметана ми харесват много повече Simple Smile

# 17 278
  • София
  • Мнения: 39 754
Сутринта получавам смс от Еконт за получаване на пратка. Съненият ми мозък регистрира съобщението. Общо две съобщения, чета най-горното... странна сума. Отварям линка за проследяване на пратката - получена в офис на някой си март. Март! "А защо ми го доставят сега?"
Пак чета обстойно съобщението. Набрах куриерът, за да кажа, че няма какво да получавам. Включи ми се гласово съобщение от Еконт и затворих. И в следващият момент фиксирах датата на получаване на съобщението. Март. Тъй е като не си трия съобщенията.

В крайна сметка получих пратка, която съм поръчала на 4ти юни. Joy Мислех да се разхождам до физически магазин и да купя въпросната маска за плуване. Синът ми обаче замина на лагер и отложих пазаруването. За морето ще си има маска Joy

# 17 279
  • София
  • Мнения: 19 230
Аз снощи обърках кофичките кисело мляко със заквасена сметана, и се оказа, че пълнените чушки със сметана ми харесват много повече Simple Smile
От сметана нищо не се е развалило  Joy

Общи условия

Активация на акаунт