А какви цветове лакове предпочитате?

  • 4 616
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Вкъщи има сигурно 30 шишенца с най-различни цветове лакове, но се усещам, че най-често посягам към червения, вишневия и черния! Rolling Eyes Някакси те ми лежат най-добре./Ето на аватара си пак съм с такъв  ooooh!/ Освен това никак не харесвам рисувани ноктета, нейл арт или както там му викат. Приятелките ми умират за всякакви цветенца , звездички и точици..Аз сигурно съм без въображение... Crossing Arms
При вас как е?

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 574
харесвам неутралните, небиещи на очи цветове. А и ръцете са ми много ама много малки и ако сложа тъмен или ярък лак, изглеждам като детенце с лака на майка си  Mr. Green

Колкото до всякакви там цветенца, линийки и т.н нито мога да ги правя/много съм несръчна/ нито ми харесват.
 

# 2
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Аз също харесвам по-неутралните цветове, защото по ми подхождат. Аз също съм с малки ръце и малки плочки на ноктите. Като съм с тъмен лак, още по-малки ми изглеждат ноктите. А иначе харесвам рисувания маникюр.

# 3
  • Мнения: 3 622
Аз имам само един цвят и това е червения  Grinning
Много, много рядко се лакирвам в други цветове

# 4
  • Мнения: 4 151
Розов.Във всякакви нюанси.

# 5
  • Мнения: 1 424
Харесвам френски маникюр, всякакви нюанси на розово и от време на време червено  Peace

# 6
  • Мнения: 686
Предпочитам ярко червен лак. Неутралните, бледите цветове не ми харесват. Иначе си падам по цветенца и украси.

# 7
  • Мнения: 3 459
Харесват ми светлите нюанси на розовото и лилавото  Wink

# 8
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Харесват ми всички нюанси на розово,синьо и такива все светли цветове Grinning
Червен лак маи не съм слагала,но черното много ми харесва Heart Eyes
Като бях ученичка имах страхотен маникюр и въображението ми беше голямо да си правя различни фигури Rolling Eyes
Сега обаче хич ме няма Crazy

# 9
  • Мнения: 483
Всички нюанси на розово  Heart Eyes И аз не харесвам рисувани нокти, а напоследък и френския маникюр взе да ми дотяга.

# 10
  • Мнения: 7 474
Розов.Във всякакви нюанси.



Това са и моите цветове  Peace

# 11
  • Mонтана
  • Мнения: 413
е аз пък харесвам вси4ки останали цветове,колкото може да са по изкрящи и по цветенца и на 4ерти4ки и голяма шарания да има,любими цветове са ми цикламено,зелено,жълто,слатисто.

# 12
  • Мнения: 5 299
Червеното...класика... Heart Eyes Задължително изчистено!
Малко е тъпо, защото с това се занимавам (маникюристка съм ) и съм най-силна в декорациите, но понякога като се изцепя пред някой клиент, че не ходя с декорации, защото ми е ужасно циркаджийско...ме гледат опулено Mr. Green Blush
В началото като бях начинаеща ужасно много си шарех ноктите, но това беше само първоначална тръпка, а и така ми беше по-лесно, че моите нокти си ми бяха винаги под ръка за опити. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 277
Червен

# 14
  • Мнения: 1 952
Червено, лилаво и оранжево+ френски.

Общи условия

Активация на акаунт