Покажете детските си стаи -2

  • 62 362
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 891
mira2002, това на Карло даниели или на Чилек са мебели? Здрави ли са?

# 31
  • Мнения: 59
mira2002, това на Карло даниели или на Чилек са мебели? Здрави ли са?

Ами не знам точно признавам си Embarassed , по късно ще потърся документите и ще пиша. Купихме ги от АИКО - Детска стая "Аби" мисля , че беше. Засега ми се виждат здрави(почти година вече). И то след като сина ми постоянно се катери по тях Peace и не пази защото е малък (1 и 10 м.) и му е интересна, защото каката не го пуска да влиза в нейната стая. 

# 32
  • София
  • Мнения: 4 033
Запис да следя темата.  Hug

# 33
  • Мнения: 46 508
mira2002, това на Карло даниели или на Чилек са мебели? Здрави ли са?

Ами не знам точно признавам си Embarassed ... 

Карло Даниели e Simple Smile

# 34
  • Мнения: 786
elin_a Ние имахме такава подложка към 0,80м/0,50м, беше с картата на света и имаше дунапрен във вътрешността...Идея е, ако не намериш такива подложки за бюро да използваш от подложките за хранене, защото има по -голямо разнообразие от картинки  Peace

Ами търся такива в магазините по левче, но засега намирам само на плодове и цветя, а мойто е мъж  Flutter Laughing

# 35
  • Мнения: 970
elin_a Ние имахме такава подложка към 0,80м/0,50м, беше с картата на света и имаше дунапрен във вътрешността...Идея е, ако не намериш такива подложки за бюро да използваш от подложките за хранене, защото има по -голямо разнообразие от картинки  Peace

Ами търся такива в магазините по левче, но засега намирам само на плодове и цветя, а мойто е мъж  Flutter Laughing


Вчера видях на една книжарница от серията на Мечо пух но беше мисля с тигъра в жълто на 11 лева.Като отида мога да питам за Нинджи. Hug

# 36
# 37
  • Мнения: 786
Вчера видях на една книжарница от серията на Мечо пух но беше мисля с тигъра в жълто на 11 лева.Като отида мога да питам за Нинджи. Hug
[/quote]

Мерси, но Бургас ми е далечко  Hug

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Абе я покажете някоя стая за момче  Simple Smile Сега ще правя стая на сина ми...и разбира се искам да е хубава Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 362
Аз да попитам - някой направил ли е детска стая, издържана в зелено??? 
Аз много исках стая в зелено и сега определено - вече половин година се чудя как да я обзаведа и декорирам   ooooh!
Още повече, че е и 9 кв.м.   Rolling Eyes
Моля, помогнете със съвети...

# 40
  • Мнения: 811
Аз да попитам - някой направил ли е детска стая, издържана в зелено??? 
Аз много исках стая в зелено и сега определено - вече половин година се чудя как да я обзаведа и декорирам   ooooh!
Още повече, че е и 9 кв.м.   Rolling Eyes
Моля, помогнете със съвети...

Можеш да боядисаш стените в различни зелени нюанси Simple Smile Най-дългата стена примерно може да е в светло зелено, до нея стената в ляво или в дясно да е 1-2 тона по-светла, следващата също по-светла ...  На такова резедаво зелено добре стоят светли мебели - дъб например. Също добре се съчетава с жълт цвят и бяло. Това се сещам аз  Grinning Дано съм била полезна

# 41
  • Мнения: 1 006
Това е стаята на дъщеря ми. Качеството на снимките е лошо за което се извинявам предварително.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=241961

стените са в цвят люляк, а пердетата преливат от розово до лилаво .

Много е хубава стаята! Супер е!  Peace
Хубава е , и аз харесах нещ оподобно като идея в сайта на Явор, но там ме притеснява качеството..не знам дали ням да е по добре( по-качествена) изработката, ако ги поръчаме на някой майстор.........

Мира, сподели, моля те, дали са купувани от Явор и ако да - колко време ги ползвате вече?

Благодаря!

# 42
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Фанита, Хера...ето това ще е в суров вид нашата детска стая..за момчета 2 броя на 2 и 12 г
http://deata.multiply.com/photos/album/2/Home#9

# 43
  • Мнения: 302
Аз да попитам - някой направил ли е детска стая, издържана в зелено??? 
Аз много исках стая в зелено и сега определено - вече половин година се чудя как да я обзаведа и декорирам   ooooh!
Още повече, че е и 9 кв.м.   Rolling Eyes
Моля, помогнете със съвети...
Нашата детска стая е в резидаво,със зелен килим,зелени щори.Постелката на леглото е жълта,ще сложа жълти пердета,гардероба е тъмно кафяв.Като цяло стаята е много слънчева и приятна.Смятам че на резидавото най му подхожда комбинация с жълто. Peace

# 44
  • Мнения: 878
аз имам нужда от помощ обаче....трябва да направя детска за момче и момиче,момичето е на 9 ,а момчето на 2 годинки.Голямо умуване пада....спряла съм се на вариант с две легла едно върху друго,но с разминаване...Какво е вашето мнение?
Въпреки това ще слагам и мои неща като декорация по легла,гардероби и стени,за да стане по приключенска и приказна стаята им.

Общи условия

Активация на акаунт