Питане относно кани за вода Brita

  • 315 588
  • 1 393
  •   1
Отговори
# 1 275
  • София
  • Мнения: 5 883
EU версия, не разбрах точно каква е разликата, уж едните били произведени в ЕС и по-хубави... Така ли е ?

# 1 276
  • Мнения: 16
Според това, което четох UK са специфични за водата в региона, т.е. набора от смоли и активни вещества са съобразени за примесите на водата им. Докато EU версията са универсални, т.е. в твоя случай по - добре. Wink

# 1 277
  • Мнения: 44
Някакви особености при монтиране на Макстра+?

Гледам някакви смешни картинки, нещо се изсипва, някакви 5 секунди...?

# 1 278
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 789
Информативно - филтри за вода Максфор В25 - 3 бр. цена 14,99 лв. в Кауфланд от понеделник.

# 1 279
  • Мнения: 61
да попитам нещо за филтър аквафор. ползвам отдавна, но за първи път ми се случи при първото филтриране да изтече вода почти черна. бях пропуснала да го оставя за десет минути във вода, така че то направих. после пуснах няколко  обема да се филтрират и водата стана чиста наглед. но се чудя на какво се дължи това първоначално
почерняване и може ли да е опасно.

# 1 280
  • Мнения: 11 572
Това е активен въглен, не се притеснявайте.

# 1 281
  • Мнения: 61
много благодаря.

# 1 282
  • Мнения: 16
Информативно: от днес в Кауфланд - Макстра филтри 4бр за 35лв.

# 1 283
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
А в Била 3 броя Аквафор за 15 лв.

# 1 284
  • Мнения: 1 117
В Метро- 6 бр. за 60 лв

# 1 285
  • Мнения: 1 400
Някой да е засичал оферти за брита макстра филтри под 8 лв Simple Smile

# 1 286
  • Мнения: 6 202
Здравейте. Хубав ли е този модел,който ще бъде от понеделник в кауфланд и на колко време горе долу се сменят филтрите,да взимам ли и кана и филтри?Също така имам едногодишно момченце,което в момента пие като нас бутилирана изворна вода,но честно казано ми писва от шишета и преливане,пресипване, помпи.Благодаря за насоките.

# 1 287
  • Мнения: 9 107
бутилираната вода  е мъртва, незнайно кога затворена в тези бутилки. Филтъра се сменя на 4 до 6 седмици, принципно е за определено количество вода. Като се "изхабят"смолите си се доближава към чешмяната вода, виждам, че си чела назад коментарите. Когато бяхме 5 човека си сменях филтъра на 4 седмици, сега сме основно двама /и то непостоянно в къщи/ и сменям на 6 седмици.
Каната не играе роля в пречистването Simple Smile но този модел е единствения останал тук на пазара, на който се маха целия капак отгоре, за да се пълни с вода всеки път. На другите се отваря малко капаче само.

# 1 288
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Вземете си Брита Марела.Много по лесно е с една ръка да си напълниш каната за пречистване.

# 1 289
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 789
Нашата кана е Акваефект:
При положение, че пием вода от язовир без пречиствателна станция, мисля че се справя перфектно. Когато вкусът се промени веднага сменям филтъра. Това става на около 2 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт