Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Питане относно кани за вода Brita

• 307 200
  • 1 383
  •   1
Отговори
# 1 380
не Можеш. Просто си Запиши колко време си го ползвала и като сложиш отново филтъра, стартирай отново за останалото време. Филтърът ще го извадиш , прибереш в торбичка и в хладилника , Нали?
защо се слага в хладилник?? ползвам и шише с филтър, него го вадя да изсъхне, като не се използва, но не в хладилник, а за канаата не съм се и сещала....

и да попитам за съвет - от новите модели на брита, слим, ми е каната и уж се чисти по-лесно, но отдолу има едно кръгче, което отново ми събра "зеленясало" и няма изчистване, нямам как да стигна до мястото изобщо!, накисване с оцет или ?

и добра новина - др.г. брита щели да пускат стъклена кана, крайно време беше.

# 1 381
Те, някога в началото, преди сигурно 25 години, имаха точно стъклени кани.

# 1 382
Моята кана (MARELLA XL ) я купих от Метро, но беше преди години. Филтри съм купувала от Метро, Лидл и олх. Никакви аксесоари няма- 1 пластмасова кана и 1 филтър. Ползвам я всеки ден.

На 21-ва страница във вестника на Кауфланд има филтри и кана на Аквафор. 6.59лв филтър и 14.99 кана. Тях обаче аз не съм ползвала. Обсъждани ли са назад в темата?
МАКСТРА И МАКСФОР са едни и същи - заменяеми са.

Сигурно ли е

# 1 383
Заменяеми по форма само. По съдържание не.

Общи условия

Активация на акаунт