Съдбата ми изигра лоша шега

  • 5 220
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 716
Значи на мене теста ми беше положителен и то следобяд. Имплантацията става на 7-8 ден след оплождането, но ако оплодената яйцеклетка не е наред женският организъм е по-силен и я абсорбира. Просто природата си казва думата. И повярвай ми така е по-добре /в рамките на месечния цикъл/, защото продължаваш следващия месец без проблеми с бебеправенето, а след спонтанен аборт например - трябва да се изчака известно време. Така ми каза лекаря.  Сигурна съм, вярвам, че при теб всичко ще е успешно и наред. Просто ти давам обяснение. При първата ми бременост имах леко кървене три месеца около датата на М. И после разбрах, че това се случвало понякога. И всичко приключи успешно, но това не  намалява безкрайното ми желание да имам бебе сега от човека, който толкова обичам.

# 16
  • Мнения: 1 071
Стефи,независимо дали си бременна или не ти трябва да отидеш на лекар.Не се отчайвай,дори и да не е станало,следващият път ще стане.Ако пък е станало лекарят трябва да е осведомен че имаш кървене.
Успех и ти стискаме палци!

# 17
  • Мнения: 920
Стефи - спокойно. Не приемай каузата за загубена. Наистина е много важно да те види лекар...недей да чакаш. (ти самата си мед. работник - и ако не беше объркана от емоции...сама би си препоръчала веднага да посетиш лекар).

Стискам много всичките си 4 палци!

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Стефи как си? ходи ли на лекар? дано всичко да е наред

# 19
  • Мнения: 1 497
Абе щом не се обажда още, може и е кацнал щъркела и да търчат наляво-надясно.

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Дано да е това  Bulb

# 21
Престраших се и отидох на лекар.Хубавата новина е Че съм бременна ,а лошата е че не мога да задържа бебето. Cry Всичко е мн.объркано и незнам дали мога да го обясна.Значи яйцеклетката е оплодена и закрепена на маточната лигавица,обаче този месец имам втора овулация,която не е нормална и е сега.От отделянето на втората зряла яйцеклетка се е получило кървенето.Зародиша,ще падне сам до ден ,два,защото вместо да се натрупва хормона прогестерон който е за задържане на бременността,в момента "властва" хормона естроген,който гони Зародиша.С две думи все едно съм вземала противозачатъчни.Много е тъпо нали.Наревах се.Но вече съм по спокойна.Хубавото е ,че ви послушах,и отидох на лекар.Сега през ден ще ме наблюдават на ехограф и ако се получи същата аномалия,да можем навреме на я предотвратим.
  Лошото е ,че вече не сме на почивка,ежедневието пак ни е погълнало и незнам съпругът ми кога пак ще ми олучи оволацията.
  Тъжно ,нали? Cry
  Но след като веднъж стана ще стане и още....и можеби още веднъж.

# 22
  • Мнения: 920
Стефи миличка съжалявам за тази новина. Първо на първо - добре че си се наплакала....второ на второ.....(дано ме разбереш правилно) погледни го от положителния аспект - имам предвид - на вас двамата като партньори всичко ви е наред, съвместими сте; поединично - отново всичко ви е наред - ти овулираш...че и по два пъти (извинявам се ако звучи като черен хумор), а той има нормални оплождащи плувци......погледнато от тази страна ми се струва малко и положително това ти преживяване.

Сега се успокой - опитай се да изчакаш търпеливо тези два, три дни за които говори лекарят.....ние междувременно ще си ги стискаме всичките палци - понякога стават чудеса.

Важното е да гледаш напред.....утрето винаги идва....но е важно как ще го посрещнеш. Трябва да запазиш спокойствие и да покажеш цялата сила на характера си....ти ще се справиш...а ние сме тук когато и за каквото ти потрябваме.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 686
Дръж се, мила. Бъди оптимист. Може пък и да стане така, че всичко да е наред. Стискам ти палци от все сърце!

# 24
  • Мнения: 1 497
Стефи, ние откога приказваме за тестовете за овулация. Ще я улучи като си направиш теста и той се окаже положителен. След това 3 дни подред действате. Виж темата за тестовете.

# 25
  • Мнения: 461
Стефи, съчувствам ти за това, което ти се е случило Cry  Стискам палци следващия път да се получи, сега поне знаеш че може.

# 26
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Стефи, много съжалявам за всичко това! Sad Все пак стискам палци, може пък да стане чудо!  Sign Exclamation Ако ли не, ще стане другия месец, не губи вяра!  Wink

# 27
  • Мнения: 3 634
Миличка Стефи, горе с главата. Както много са казали, ако един път то ще стане и втори... (то по същата логика и аз би трябвало да съм спокойна, че ще стане и при мене).

Миличка, много прегръдки и целувки от нас и успех следващия път...  Wink

# 28
  • Мнения: 4 324
И аз се присъединявам към стисканаето на палци, мила Стефи.
Важното е че веднъж е станало, значи ПАК ЩЕ СТАНЕ, само имай вяра и търпение  Sign Exclamation

# 29
Стефи, помисли си само колко е хубав факта, че си заченала и че си имала овулация. Изчакай спокойно следващия месец, при теб значи е сигурно, че ще стане, просто бебчо си избира зодия, мисли го така -  задава се бебе с характер .
Стискам ти палци и успех !

Общи условия

Активация на акаунт