Съдбата ми изигра лоша шега

  • 5 218
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
И този месец пак нищо.При положителен тест за бременност,при промяна в гърдите и гадене,току що ми се развалиха илюзиите ,че е станало.Немога да разбера БТ не се свали преди да настъпи М.Как да го тълкувам?Сутринта си правих тест .ДВЕ ЧЕРТИ-радост за всички в къщи,а сега сме Тъжни ,преди няма и един час ми дойде М. Cry

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Стефи, чакай малко. сигурна ли си, че това ти е М? може да е кървене, при повечето бременни жени се случва такова зацапване около датата на очакваната М. защо не отидеш утре на лекар? не се оптчайвай, само мога да предполагам как се чувствате. изчакай малко все пак!

# 2
  • Мнения: 7 716
На мен се случи същото. С всички признаци. После ходих на лекар да се консултирам. Обясни ми, че се получава оплождане на яйцеклетката, но по-някаква причина тя не се имплантира. Тъжно за мен... Но лекарката каза, че това си има и положителни страни. Значи има овулация, подвижни плувци, оплождане, просто природата си казва думата. Понякога се получава некачествена оплодена яйцеклетка и тя се абсорбира от матката в рамките на месечния цикъл. И понеже ти се наблюдаваш разбираш за това. Доста често жената не разбира, ако не е целенасочено бебеправенето, особено при по-младите момичета. Това не означава в никакъв случай, че следващия път ще има пак проблем. Успех и вярвай!!!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Наистина Софи това може да е само зацапване. Изчакай до утре и иди на лекар. Не бързайте да се отчайвате.
Стискам палци.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Стефи, извинявай че ти обърках името.  Embarassed
Ще трябва да ти купувам костюм май Simple Smile)

# 5
  • Мнения: 7 716
А, да внимавай, че често при имплантирането се получава леко кървене и може да си бременна. Дано да е така. След това няма проблеми с бремеността. На мене при първата бременост беше така.

# 6
Здравей Стефи !
Подкрепям с две ръце мненията на момичетата и стискам палци !

# 7
Цитат на: Lali
А, да внимавай, че често при имплантирането се получава леко кървене и може да си бременна. Дано да е така. След това няма проблеми с бремеността. На мене при първата бременост беше така.

  Колко дни е това леко кървене?

# 8
Благодаря на всички Ви дано да сте прави.След кървенето ли да отида на лекар или може по време на кървенето?Вярно е не е много,но е тъмно чернето,не не кафеникаво зацапване.Ще се побъркам.Интересното е,че "зърната ми",са тъмно кафяви,до сега поне не бяха такива.

# 9
  • Мнения: 1 497
Стефи, дори и да не си бременна това, което казва Лали:
Цитат
Значи има овулация, подвижни плувци, оплождане, просто природата си казва думата. Понякога се получава некачествена оплодена яйцеклетка и тя се абсорбира от матката в рамките на месечния цикъл. И понеже ти се наблюдаваш разбираш за това. Доста често жената не разбира, ако не е целенасочено бебеправенето, особено при по-младите момичета. Това не означава в никакъв случай, че следващия път ще има пак проблем. Успех и вярвай!!!


е самата истина!

# 10
Цитат на: wa_wa
Стефи, чакай малко. сигурна ли си, че това ти е М? може да е кървене, при повечето бременни жени се случва такова зацапване около датата на очакваната М. защо не отидеш утре на лекар? не се оптчайвай, само мога да предполагам как се чувствате. изчакай малко все пак!

  Като свърши зацапването ако си направя втори тест,какъв ли ще е той.Нямам сили да отида на лекар и да ми каже ,че евентуално е имало оплождане,но само толкова. Cry

# 11
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Цитат на: Стефи
Благодаря на всички Ви дано да сте прави.След кървенето ли да отида на лекар или може по време на кървенето?Вярно е не е много,но е тъмно чернето,не не кафеникаво зацапване.Ще се побъркам.Интересното е,че "зърната ми",са тъмно кафяви,до сега поне не бяха такива.

няма какво да чакаш! това да е първото нещо, което трябва да направиш УТРЕ, да отидеш на лекар!!!!!!!!!!!!!!!!!
не го отлагай, важно е, самата ти разбираш колко много!

# 12
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Цитат на: Стефи
Цитат на: wa_wa
Стефи, чакай малко. сигурна ли си, че това ти е М? може да е кървене, при повечето бременни жени се случва такова зацапване около датата на очакваната М. защо не отидеш утре на лекар? не се оптчайвай, само мога да предполагам как се чувствате. изчакай малко все пак!

  Като свърши зацапването ако си направя втори тест,какъв ли ще е той.Нямам сили да отида на лекар и да ми каже ,че евентуално е имало оплождане,но само толкова. Cry

недей така, няма място за страх. ако е просто зацапване трябва да се спре кървенето и малко да се подпомогне да се закрепи! всички те подкрепяме, моля те не отлагай.
а след това ще говорим за другите неща

# 13
  • Мнения: 254
Stefi, Az napalno podkrepiam wa che triabva da otidesh na lekar oshte utre sutrinta. I az te molia da ne otlagash.  
Az sam pochti sigurna che implantachiata e minala otdavna zashtoto ako ne beshe nikoga niamashe da imash polugitelen test. Dokolkoto az znam hormona koito se otchita pri testa zapochva da se proizvegda samo sled implantaciata.
Pri mnogo bremennosti ima takova karvene v nachaloto I ako se vzemat merki navreme niama nishto strashno. Prosto otidi na lekar oshte utre.
Gelaia ti uspeh, I silno ti stiskam palci

# 14
  • Враца
  • Мнения: 5 199
сега видях това за имплантацията-доколкото съм чела имплантацията е около 7-9 ден след оплождането, като това не са твърди цифри разбира се, mary e права, че май преди имплантацията тест за бременност не може да отчете достатъчно ниво на хормона

# 15
  • Мнения: 7 716
Значи на мене теста ми беше положителен и то следобяд. Имплантацията става на 7-8 ден след оплождането, но ако оплодената яйцеклетка не е наред женският организъм е по-силен и я абсорбира. Просто природата си казва думата. И повярвай ми така е по-добре /в рамките на месечния цикъл/, защото продължаваш следващия месец без проблеми с бебеправенето, а след спонтанен аборт например - трябва да се изчака известно време. Така ми каза лекаря.  Сигурна съм, вярвам, че при теб всичко ще е успешно и наред. Просто ти давам обяснение. При първата ми бременост имах леко кървене три месеца около датата на М. И после разбрах, че това се случвало понякога. И всичко приключи успешно, но това не  намалява безкрайното ми желание да имам бебе сега от човека, който толкова обичам.

# 16
  • Мнения: 1 071
Стефи,независимо дали си бременна или не ти трябва да отидеш на лекар.Не се отчайвай,дори и да не е станало,следващият път ще стане.Ако пък е станало лекарят трябва да е осведомен че имаш кървене.
Успех и ти стискаме палци!

# 17
  • Мнения: 920
Стефи - спокойно. Не приемай каузата за загубена. Наистина е много важно да те види лекар...недей да чакаш. (ти самата си мед. работник - и ако не беше объркана от емоции...сама би си препоръчала веднага да посетиш лекар).

Стискам много всичките си 4 палци!

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Стефи как си? ходи ли на лекар? дано всичко да е наред

# 19
  • Мнения: 1 497
Абе щом не се обажда още, може и е кацнал щъркела и да търчат наляво-надясно.

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Дано да е това  Bulb

# 21
Престраших се и отидох на лекар.Хубавата новина е Че съм бременна ,а лошата е че не мога да задържа бебето. Cry Всичко е мн.объркано и незнам дали мога да го обясна.Значи яйцеклетката е оплодена и закрепена на маточната лигавица,обаче този месец имам втора овулация,която не е нормална и е сега.От отделянето на втората зряла яйцеклетка се е получило кървенето.Зародиша,ще падне сам до ден ,два,защото вместо да се натрупва хормона прогестерон който е за задържане на бременността,в момента "властва" хормона естроген,който гони Зародиша.С две думи все едно съм вземала противозачатъчни.Много е тъпо нали.Наревах се.Но вече съм по спокойна.Хубавото е ,че ви послушах,и отидох на лекар.Сега през ден ще ме наблюдават на ехограф и ако се получи същата аномалия,да можем навреме на я предотвратим.
  Лошото е ,че вече не сме на почивка,ежедневието пак ни е погълнало и незнам съпругът ми кога пак ще ми олучи оволацията.
  Тъжно ,нали? Cry
  Но след като веднъж стана ще стане и още....и можеби още веднъж.

# 22
  • Мнения: 920
Стефи миличка съжалявам за тази новина. Първо на първо - добре че си се наплакала....второ на второ.....(дано ме разбереш правилно) погледни го от положителния аспект - имам предвид - на вас двамата като партньори всичко ви е наред, съвместими сте; поединично - отново всичко ви е наред - ти овулираш...че и по два пъти (извинявам се ако звучи като черен хумор), а той има нормални оплождащи плувци......погледнато от тази страна ми се струва малко и положително това ти преживяване.

Сега се успокой - опитай се да изчакаш търпеливо тези два, три дни за които говори лекарят.....ние междувременно ще си ги стискаме всичките палци - понякога стават чудеса.

Важното е да гледаш напред.....утрето винаги идва....но е важно как ще го посрещнеш. Трябва да запазиш спокойствие и да покажеш цялата сила на характера си....ти ще се справиш...а ние сме тук когато и за каквото ти потрябваме.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 686
Дръж се, мила. Бъди оптимист. Може пък и да стане така, че всичко да е наред. Стискам ти палци от все сърце!

# 24
  • Мнения: 1 497
Стефи, ние откога приказваме за тестовете за овулация. Ще я улучи като си направиш теста и той се окаже положителен. След това 3 дни подред действате. Виж темата за тестовете.

# 25
  • Мнения: 461
Стефи, съчувствам ти за това, което ти се е случило Cry  Стискам палци следващия път да се получи, сега поне знаеш че може.

# 26
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Стефи, много съжалявам за всичко това! Sad Все пак стискам палци, може пък да стане чудо!  Sign Exclamation Ако ли не, ще стане другия месец, не губи вяра!  Wink

# 27
  • Мнения: 3 634
Миличка Стефи, горе с главата. Както много са казали, ако един път то ще стане и втори... (то по същата логика и аз би трябвало да съм спокойна, че ще стане и при мене).

Миличка, много прегръдки и целувки от нас и успех следващия път...  Wink

# 28
  • Мнения: 4 324
И аз се присъединявам към стисканаето на палци, мила Стефи.
Важното е че веднъж е станало, значи ПАК ЩЕ СТАНЕ, само имай вяра и търпение  Sign Exclamation

# 29
Стефи, помисли си само колко е хубав факта, че си заченала и че си имала овулация. Изчакай спокойно следващия месец, при теб значи е сигурно, че ще стане, просто бебчо си избира зодия, мисли го така -  задава се бебе с характер .
Стискам ти палци и успех !

# 30
това съм аз,  просто пак бях забравила да се регистрирам, наистина гледай с оптимизъм!

# 31
  • Мнения: 254
I az mnogo sagaliavam za sluchiloto se i iskrenno ti sachustvam.
Obache mislia che oshte ne e zagubemo vsichko. Ako ne si izhvarlial ploda mogat da ti dadat progesteron za zadargane. Ima progesteron na  tabletki a sashto i ingekcii na tazi osnova. Zashto ne se obadish na tvoiata lekarka I da ia popitash kakvo misli za tova. Znam che sa dosta skapi no neznam nikakvi konkretni ceni.

# 32
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Стефи много съжалявам, това си е направо игра на съдбата.
хубавото е, че почти всичко ви е наред, ще улучите момента, това може да подейства добре на съпруга ти- като знае, че няма проблеми със самите плувци и да се оправят нещата. следвай това, което ти казва лекарят-важно е!

# 33
Благодаря Ви на всички задобрите думи и хубавите пожелания.Бебо е още в мен,но продължавам да кървя.За съжалиние нищо не може да се направи.Няма смисъл да вземам допълнително прогестерон Cry ,няма да помогне.Утре съм на лекар.Ако сърчицето му е престанало да бие,ще ме кюректират.А аз немога нищо да направя,за да си задържа детенцето.
   Но пред мен има още много месеци ,много надежда и много сълзи Cry .

# 34
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ох, Стефи, късаш ми сърцето направо! Не се измъчвай, не го нарича детенце, така много по-трудно ще го превъзмогнеш! Tired Face
Гледай само напред, моля те!

# 35
  • Мнения: 147
Стефи,Стефи мила Стефи,и аз като останалите момичета се моля за теб .Бъди много силна,и не се отчайвай.Вярвам,че следващият път ще е успешен.Пожелавам ти го от сърце!!!!

# 36
  • Мнения: 1 497
Стефи, разсъждавай така: "Бог си знае работата". Много е неприятно, но ние сме тук да се подкрепяме взаимно. Всички сме в една лодка, така, че няма да потъваме я!

# 37
Стефи, миличка, присъединявам се към останалите .
И аз съм с теб и те прегръщам силлнноооо !  remybussi
Хубавото тепърва ти предстои !  Hands Thumbsup

# 38
  • Мнения: 1 071
Стефи,присъединявам се и аз.Съжалявам много за станалото,но това е все пак знак че можеш да заченеш.Мисли си просто че е въпрос навреме!И че природата си знае работата.
Не се отчайвай,ние сме с теб!

# 39
  • Мнения: 299
Стефи много ми е мъчно за теб. Когато мъката ти се поуталожи , ако въобще това е възможно ако имаш интерес ще ти дам адреса на моя доктор който е специализирал в паталогични бремености, иначе работи и в майчин дом. няма да ти пиша повече неща защото сега не е момента.

# 40
Здравей мила ,Стефи!
Напълно разбирам каво ти е в момента /наскоро се случи и на мен/.  Cry Знам, много боли ,и болката не е физическа ,а душевна. ВАЖНОТО Е да не се отчайваш ,погледни от хубавата страна на нещата
 / нямате проблеми с "направата" Wink /
 
Горе главата!!!                                            Поздрави!!!

# 41
Цитат на: Anonymous
Здравей мила ,Стефи!
Напълно разбирам каво ти е в момента /наскоро се случи и на мен/.  Cry Знам, много боли ,и болката не е физическа ,а душевна. ВАЖНОТО Е да не се отчайваш ,погледни от хубавата страна на нещата
 / нямате проблеми с "направата" Wink /
 
Горе главата!!!                                            Поздрави!!!

 ЗАБРАВИХ ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт