ИКЕА?!?!, ИКЕА!!!- Тема 3

  • 37 176
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 292
Мерси за отзивите ви за шкафчетата, купувам ги!

За цените в бъдещата БГ  ИКЕА, макар и с гръцки франчайз не се притеснявайте, не може да са по-високи отколкото останалите им магазини!! Не говорим за 1-2 лева разлика , а за повече от 20-30!Аз като икейски фен се отбивам когато мога и в чужбинските икеи и не бих казала, че има голяма разлика в цените-някои неща са по- евтини, други по-скъпи, но разлика в промоциите има. В австрийската икеа има седмични и месечни промоции, ето миналата седмица беше най-продавания артикул етажерката БИЛИ на половин цена!
Прави ми впечатление, че СОМО имат много икейска стока, но на главозамайващи цени #Cussing out

То да я построят тази ИКЕА, за цените не берете грижа newsm55

# 16
  • Мнения: 4 202
Мерси за отзивите ви за шкафчетата, купувам ги!

За цените в бъдещата БГ  ИКЕА, макар и с гръцки франчайз не се притеснявайте, не може да са по-високи отколкото останалите им магазини!! Не говорим за 1-2 лева разлика , а за повече от 20-30!Аз като икейски фен се отбивам когато мога и в чужбинските икеи и не бих казала, че има голяма разлика в цените-някои неща са по- евтини, други по-скъпи, но разлика в промоциите има. В австрийската икеа има седмични и месечни промоции, ето миналата седмица беше най-продавания артикул етажерката БИЛИ на половин цена!
Прави ми впечатление, че СОМО имат много икейска стока, но на главозамайващи цени #Cussing out

То да я построят тази ИКЕА, за цените не берете грижа newsm55

Има съществена разлка между цените в солунската Икеа и цените в другите държави, ето защо се пртеснявам за цените и в България, при положение, че гърци ще я управляват.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 47
запис от мен   Peace  susan дано да си права за цените в БГ Икеа -та , че иначе  #Cussing out

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
От въпросните шкафчета имаме 3 черни в апартамента ни в Гърция. Ако се закрепят стабилно,няма проблем да се слагат и по-тежки неща.Аз съм много доволна, прибрани са, не заемат много място,а вършат идеална работа.

И аз съм скептична по отношение на цените в бъдещата Бг-ска ИКЕА...

Някой може ли да ми каже точните им размери, че искам да проверя нещо... В края на другата седмица ще ходя до солунската ИКЕА и си набелязвам някакви работи отсега.

# 19
  • Мнения: 4 202
От въпросните шкафчета имаме 3 черни в апартамента ни в Гърция. Ако се закрепят стабилно,няма проблем да се слагат и по-тежки неща.Аз съм много доволна, прибрани са, не заемат много място,а вършат идеална работа.

И аз съм скептична по отношение на цените в бъдещата Бг-ска ИКЕА...

Някой може ли да ми каже точните им размери, че искам да проверя нещо... В края на другата седмица ще ходя до солунската ИКЕА и си набелязвам някакви работи отсега.


Ми то си ги пише:

ширина: 51 см
дълбочина: 19 см
височина: 39 см
3 бр. в пакет

# 20
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Не можах да видя къде пише размерите, затова... Embarassed
Мерси! Hug

# 21
  • Мнения: 2 641
Здравейте,

а дали няма в ИКеа и стелажи за обзавеждане на дрешник. Мисля си го от известно време вместо да ги давам на мебелна къща да ги прави дали няма готови. Мисля че в Бриколаж бях гледала миналата година ама бяха много скъпи.

# 22
  • Мнения: 3 576
В каталозите съм виждала от тези металните рафтчета и чекмеджета за вграждане... не знам дали такова търсиш, защото и мен ме интересува за гардеробна.
Като цени не съм гледала други, за да кажа дали са по-евтини от Бриколаж например.

# 23
  • Мнения: 1 951
ИКЕА работи ли в неделя? За Букурещ става въпрос.
Сигурно сте го коментирали в предните две теми, но нямам възможност да ги изчета  Blush

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 47
да работи и в неделя

 10 am–8 pm   

Успех в пазаруването  Peace

# 25
  • Мнения: 1 951
да работи и в неделя
10 am–8 pm  

Успех в пазаруването  Peace

Благодаря   bouquet

# 26
# 27
  • Мнения: 1 449
Susan,

редактирай първия си пост и вкарай двата линка за ИКЕА  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190574.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239828.0

# 28
  • На село
  • Мнения: 873
Ходихме семейно миналата седмица за три дни до Солун, а аз не пропуснах да мина и през Икея  Wink. Взех си някои дреболии за вкъщи, между които и едни разделители за чекмеждета. За съжаление не съм уцелила размера. Момичета, могат ли да се връщат разопаковани стоки в Икея и ако да - в какъв срок? И дали някой е връщал нещо в Солунската Икея?

# 29
  • Мнения: 3 215
Не съм връщала нищо,но мисля,че можеш да върнеш дори и да е разопаковано. То и няма как да е опаковано и да си видяла,че не ти върши работа.Колкото по-бързо го върнеш,толкова по-добре,защото ще се успокоиш.Не знам дали имат някакви срокове,но по принцип и да имат едва ли са супер кратки,така че не се безпокой излишно.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт