Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 60
Препоръчайте ми добър нефролг или уролог

# 61
Здравейте! Много спешно моля някой да ми препоръча очен специалист в гр.Варна.
Майка ми е много зле с очите от няколко месеца се лекува в очна клиника Свети Николай Чудотворец но няма подобрение и не могат да разберат от къде идва проблема😣 Аз съм страшно притеснена за нея и Незнам какво да правя!

# 62
Здравейте! Много спешно моля някой да ми препоръча очен специалист в гр.Варна.
Майка ми е много зле с очите от няколко месеца се лекува в очна клиника Свети Николай Чудотворец но няма подобрение и не могат да разберат от къде идва проблема😣 Аз съм страшно притеснена за нея и Незнам какво да правя!

отидете в Света Петка новата на Терапията.

Аз търся за дядо ми двама специалисти - за плексит предполагам травматолог или терапевт някакъв и гастроентеролог.

# 63
Д-р Саша Захариева, офталмолог. Преглед 10 минути - нищо против, но резултатът е лоша корекция, налагаща незабавно посещение при друг очен лекар. Дотогава - мъка за очите, главоболие и пълна неспособност да си върша работата, която е свързана с много четене. Но да кажем, че за това обвинявам и себе си. Трябваше вероятно АЗ да настоявам да проверим как виждам и наблизо, а не само надалече.  Все едно, не го направихме, така че сега не си виждам телефона, не мога да чета и т.н. Но не за това ми е думата. Най-разочароващото е, че познавам тази жена от 1986 г. Затова най-много ме - не възмути, натъжи, е пълната загуба на морала. Продаде ми лещи на безумна цена, надвишаваща точно 2 пъти реалната. Знаейки, че впоследствие мога да проверя, знаейки къде работя, виждайки, че не съм примерно пенсионер, който не знае да работи с компютър и интернет. Това ме потресе много … да разбира, че повече няма да ме види като клиент и въпреки всичко да не устои на изкушението. Касова бележка естествено няма. Избрах я измежду много други опции именно поради факта, че я познавам отпреди 35 години, но за съжаление няма да повторя.

# 64
  • София
Да добавя една дама в ЧЕРНИЯ списък.
Бояна Милева- невролог в Св.Иван Рилски. Ужасно отношение, претупва нещата и ако разбира нещо от неврология, значи не и личи.
Гледа неразбиращо и чак отегчено.
С нищо не ми помогна, единствено ме натовари с поведението си. Категорично не препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт