Френски га(р)джета и ма(дa)ми - 14

  • 17 309
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • на езерото
  • Мнения: 263
 Честит Празник и от нас  bouquet
  Ронка, Честит Рожден Ден на малкото ти съкровище  bouquetМного радост и щастие Ви желая!
  Мегита, не се отчайвай трудно е но няма как, успех ти желая и честито за квартирата Heart Eyes
 Мише, целувки на малчуганите и приятна почивка Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 2
Привет и от мен Павчето  Wink най–накрая и аз да се включа към френските ма(да)ми  Laughing ние, с тати и Дани живеем в Carcassonne, а иначе сме от Долината на розите – Казанлък, надявам се да ни приемете към вас и да ни сложите на картата  newsm03 newsm03 newsm03

# 287
  • Мнения: 2 907
Ей Роца пак ме разсмя с тея икони  Laughing По същество Роцке - идея нямам дали на изток или на запад.

А за пц-то съм болна напарво. Другия месец като се преместим ще го дам на преинсталиране на ХП.

Добре дошла на Павчето. И аз съм между другото от К-к.
Ех, Каркасон, това беше дестинацията на тазгодишната ни ваканция, която уви, няма да се състои.

Вчера в нашия градец имаше бал попюлер до 4 сутринта. Познайте как ми тежи главата днес.

# 288
  • У дома
  • Мнения: 135
Момичета, каква е тази варицела при вас толкова рано? Сестра ми е във Франция омъжена, Giovanny на 9.07 направи годинка и малко преди да си дойдат бил с варицела. Моля Ви кажете , не слагат ли там ваксина? А за хепатит Б?
Поздрави на всички

# 289
  • UK
  • Мнения: 1 351
 
Момичета, каква е тази варицела при вас толкова рано? Сестра ми е във Франция омъжена, Giovanny на 9.07 направи годинка и малко преди да си дойдат бил с варицела. Моля Ви кажете , не слагат ли там ваксина? А за хепатит Б?
Поздрави на всички


 Ще следя за отговор  Peace

 Един въпрос. Чак сега се усетих, че става въпрос за френски празник та какъв е той  newsm78 ( а аз се чудя защо мъжа ми не е на работа  ooooh!)

 Много сте мили момичета  Hug Много ви благодаря   bouquet С нетърпение чакам да се срещнем в центъра на Париж  Party

# 290
  • Мнения: 702
За Варицелата без паника
нищо страшно не е нашата лекарка ни обясни че в момента има бум на Варицелата
Мойта Габи уж е ваксинирана от БГ ама пак я прихвана а голямата дъщеря изобщо не я е карала и не се зарази та споко всичко е индивидуално
Между другото пъпките почти изчезнаха вече

За иконите според мен къдет сърце ти подскаже ги сложи Роц не съм чувала това за северната стена Laughing

Честит френски национален празник  bouquet

Мегита значи ще сте извън Париж но има РоР влакчета с които бързи се стига до града аз пътувам с такъв като ходя на гости на зълвата
Кофтито е че понякога рядко де но се случва да има проблеми с тях

Кой ще се престраши да пусне нова тема  Simple Smile

# 291
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 655
аз се престраших :

нова тема, по случай празника Wink

# 292
  • FRANCE
  • Мнения: 2 227
Ронка, честито на малката сладуранка! Да е жива и здрава и много да ви радва.
За виждането супер. На мен ми е най-удобно  сабота или неделя, тази още ще сме с пъпки, нп другата вече ще сме на линия. Ти къде живееш? Аз съм в Мондонвил, близо е до Бланиак и летището.

приятен ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт