Любители на котки, тема 5

  • 24 191
  • 470
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 164
Хаха,момичета какви са тези представяния и кой как изглеждал в старата тема. hahaha Все измисляте нещо! Simple Smile  bouquet
Да кажа и аз-Джинджар изобщо не си я представях така.За другите горе долу ми е еднаква представата. Crazy Hug  bouquet
Междувременно моята приятелка на селото не си вдига телефона и нямам представа как са онези изоставени мъничета. Sad

# 16
  • Мнения: 5 173
А аз направих набързо къщурка на ШЕли. С вилен покрив е. Утре ще чакаме

# 17
  • Мнения: 812
Пу, Пу...Големи сте убавици. Аз няма да слагам снимка, да не плаша децата. Да докладвам: Откак Алка си сменя кожуха, се мие по - рядко. Явно усеща, че падат много косми и тя ги гълта и после повръща... ooooh! Та явно животинката разбира и позанемари малко хигиената. Днес реших да я изкъпя. За втори път откак я имаме. Окопахме се с дъщерята в банята, напълних един леген с топла вода до половината и помъкнах маца на хигиенизация. Бях се настроила да бъда надрана, нахапана и пр. екстри. Нищо подобно! Пльоснах кетката в лиенчето и оная не мръдна оттам гаче ли цял живот в лиеня е живяла. Сапунисвам, плакна, оная ми ти само върти главата да гледа на къде отива водата. Сапунисах я два пъти и хубавко я изплакнах. И моля ви се като я извадих от лигена чак тогава се разрева. Взе да мяца, ще кажеш че ми викаше "Що ма извади от топлата вода мааа...."  Joy Такива ми ти работи с нейна светлост. Сега е чистичка, пухена, и пуща още повече косми  ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 951
Вkllючвам  се  и   аз.

# 19
  • Мнения: 416
Хайде и аз да се включа Simple Smile
kaffeetrmker_2 Добро утро!!!

# 20
  • Мнения: 5 173
Сега е чистичка, пухена, и пуща още повече косми  ooooh!
хаха, друг път да знаеш да не я къпеш толкова често hahaha

# 21
  • DE
  • Мнения: 521
Много сте ранобудни, красавици!  bouquet

Шушулче, ако наистина всеки момент я чакаш да роди, по-добре я вкарай вътре, защото иначе може да се завре някъде, където няма да можеш да достигнеш котетата, ако тя ги зареже и се наложи да помагаш в отглеждането.

# 22
  • Мнения: 5 173
Споко, тя е инструктирана като започне да ражда, да ме вика. Че като я вкарам сега, ще има да ми се катери по учебниците и лекциите и ми отиде ученето

# 23
  • Мнения: 416
хахаххаха Джеса все лягаше на лекциите ми... де поне да влизаше нещо у главицата й ,че да ходи вместо мен на изпити     Crazy

# 24
  • Мнения: 5 173
хахаххаха Джеса все лягаше на лекциите ми... де поне да влизаше нещо у главицата й ,че да ходи вместо мен на изпити     Crazy
и Шели е така, вчера я снимах за доказателство, но снимки по-късно ще пусна, ако не ме мързи ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 540
...
И Рижко милинкото,...  видях, че в темичката dog.bg е писало едно момиче, че ще се опита данаправи нещо по въпроса , rorrr ще можеш ли да задържиш Рижко още малко ???  Praynig
Може пък да има късмет това сладурче и да се намерят стопани и за него  Praynig

Видях, че е писала, да. Варианта, който тя предлага, обаче, не може да се осъществи, защото Рижко не би понесъл кастрация (т.е. упойка), както и големи пътувания и хоцкания.
Писах на една организация Приятели на четири крака, отговориха ми с предложение да им се обадя. Хубавото обаче е, че засега задържаме Рижко  Simple Smile Затова ще им пиша обратно, че засега удържаме положението и, че непременно ще им звънна след известно време, за да говорим.
Е, хубава новина е, че Рижко засега е "наш"  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 770
Добро утро и от мен !  Simple Smile Подразбирам ,че нямаме още пингвинчета !  Joy Аз се надявах тази нощ.  Simple Smile Шушулче , щом живеем в един квартал , ако си на лекции и пингвинката вика , аз ще отида.Лошо е, че ще се наложи да ме свестяваш после.  Sad

П.п. Май само Джинджdidi_hris и аз възприехме идеята да излезем от землянките ?!  Joy

# 27
  • Мнения: 1 540
Хей, светнете ме и мен - какъв е този албум, който правите? Нека и аз да се сложа  Blush

# 28
  • Мнения: 3 770
Може да смениш аватара си , а албума ще е за по хард пози !  Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 416
Аз почнах да избирам снимки вече за албума, а и новички ще си направя с Джеса   Hug
А за албума на котенцата ни.... и там ще вмъкна Джеса, нали може   Embarassed  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт