Карти ТАРО - 2

  • 69 801
  • 723
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 641
Да. Направиха ми впечатление корабите и на двете карти.

Имам и една молда ще може ли някой и на мен да ми прати съчетанията на картите.Моял. Sad

Кои съчетания ?

# 196
  • Мнения: 4 380
На въпрос свързан със здравословно състояние след лошите карти излизат кралица пентакли, 10 пентакли обърната и 2 пентакли.
Възможен ли е добър изход? Притеснява ме 10, че е обърната.

Аз винаги се затруднявам да гледам на здравословни въпроси на таро. Там е работата, че по отношение на здравето те като правило си имат други, различни значения.
Бих направила хипотеза, че ще има материална загуба. Може би човекът мисли за заем или кредит, който обаче няма да може да върне и ще влезне в по-големи дългове. За това говори 2-ката пентакли. newsm78

Всичко това може да е свързано с материалната страна на проблема със здравето, което звучи по-вероятно заради 10-ката. Ако не... newsm78 "преход от едно състояние в друго"+ обърната десятка не звучи хич добре. newsm78 Бих поставила допълнителни карти.

Цитат
Момичета предполагам  

Не, момчета. Предишната беше Паж мечове и последвана от 2-ка пентакли, направих заключение че става въпрос за 2 момчета.

Ети, прати ми мейла си на лични и ще ти ги пратя съчетанията.

# 197
  • Мнения: 1 277
Какво виждате в 7 чаши?
Картата е пълна със символи, но въпреки това ме затруднява.
Нещо ми липсва за я завърша като тълкуване в съзнанието си.



Пиянство. Самозалъгване, заблуда. Затваряш си очите за реалната ситуация. Искаш много,  нямаш нищо. Виждаш ли, чашите са под водата или просто са имажинерни изображения. Картата показва някакви фантазии, блянове, пясъчни кули...

Тази карта е от колодата Друиди и Уика (т.е. тази, която имам аз). Отворих книжката да проверя за 7 чаши- пише почити същото, което и Ксения е написала.

# 198
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ети, прати ми мейла си на лични и ще ти ги пратя съчетанията.

Може ли и на мен? Имах ги, но съм ги затрила някъде!  Sad Мейла ми го има в профила.

# 199
  • Мнения: 4 380
Цитат
Тази карта е от колодата Друиди и Уика (т.е. тази, която имам аз). Отворих книжката да проверя за 7 чаши- пише почити същото, което и Ксения е написала. 
 

Да бе, може и от там да е...Вече не помня коя карта от къде взимах. Grinning Ама аз въобще ви се чудя за какво са ви тези книжки...Това са класически колоди по Райдер Уейт. Взимате основното значение и останалото е символиката на конкретната карта. Wink

Селин, ще пратя и на теб.

# 200
  • Мнения: 641
Как разпитвате картите когато не е ясно?
Теглите напосока от колодата или редите подред както са подредени след размесването?

П.П. Какви са тези съчетания?

# 201
  • Мнения: 1 277
Ама аз въобще ви се чудя за какво са ви тези книжки...Това са класически колоди по Райдер Уейт. Взимате основното значение и останалото е символиката на конкретната карта. Wink


Права си, ама някои сме начинаещи и още си ползват пищовите Grinning. Преди няколко дена за първи път се "престраших" да гледам без книжка. В сряда ще разбера дали съм познала. 

# 202
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Как разпитвате картите когато не е ясно?
Теглите напосока от колодата или редите подред както са подредени след размесването?

П.П. Какви са тези съчетания?

Тегля напосоки.

Става въпрос за съчетания от карти, които имат определено значение, като излязат. (ама и аз го обясних  ooooh!)

# 203
  • Мнения: 4 380
Ама аз въобще ви се чудя за какво са ви тези книжки...Това са класически колоди по Райдер Уейт. Взимате основното значение и останалото е символиката на конкретната карта. Wink


Права си, ама някои сме начинаещи и още си ползват пищовите Grinning. Преди няколко дена за първи път се "престраших" да гледам без книжка. В сряда ще разбера дали съм познала. 

И аз още ползвам пищови за някои карти. Но не от книжка. Всичко има в и-нет. Разпечатих си още преди да получа първата си колода. После в процеса си дописвах на ръка разни любопитни нещица намирани тук и там...Няма да казвам тази разпечатка вече на какво прилича. Laughing Вчера и с кафе я олях даже, трябва да си разпечатя нова, но първо ще трябва дописваното от мен да го напечатя. Grinning

Рамбо, както скаш, така теглиш. Важното е да зададеш правилно въпроса на картите за да знаят на какво да ти отговарят.

Докато ти беше заета, аз разпращах няколко руски файла със съчетания на карти. 3 от книгата на Вера Склярова "Энциклопедия сочетаний" и 1 събиран от разни форуми.

# 204
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз бях намерила много съчетания в един БГ форум, но когатореших да си ги сваля така и не можах да го намеря! А преди това, като си търсех нещо се ми се увираше в очите!  Rolling Eyes

И аз не разчитам само на книгите. В нета съм намирала невероятни неща просто. Особено когато става въпрос за наредби. В книгите дават много малко и то обикновено класическите - КК и подковата.

Сега се пробвам да се сетя къде съм навряла една много интересна подредба свързана с астрологията. Редят се 12 карти в кръг, като 12те дома (има разширен вариант и по 3 карти за дом). Можеш да направиш нещо като хороскоп на човека, много подробен при това, но с таро. Много интересни неща са ми излизали.

# 205
  • Мнения: 793
Сега се пробвам да се сетя къде съм навряла една много интересна подредба свързана с астрологията. Редят се 12 карти в кръг, като 12те дома (има разширен вариант и по 3 карти за дом). Можеш да направиш нещо като хороскоп на човека, много подробен при това, но с таро. Много интересни неща са ми излизали.
Ау това звучи много интересно. Дано да я намериш  Simple Smile

# 206
  • Мнения: 4 380
Това ли е подредбата?

http://www.astroland.ru/prediction/tarot/astro.htm

Селин, Мейла ти в профила е скрит.

# 207
  • Мнения: 641
Ами да, пак съм  изтървала.
Ксения, ще ми ги пратиш ли?

# 208
  • Мнения: 4 380
Ами да, пак съм  изтървала.
Ксения, ще ми ги пратиш ли?

Прати си мейла де! Grinning

# 209
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Това ли е подредбата?

http://www.astroland.ru/prediction/tarot/astro.htm

Селин, Мейла ти в профила е скрит.

Оф, много съм зле значи!  ooooh! Joy Ще ти го пратя!

Да, същата подребна, но аз я имам на БГ спо-подробно описание на домовете! Ще ги пусна след мъничко, че се пробвах нагледно да я покажа върху натална карта.

Общи условия

Активация на акаунт