Карти ТАРО - 2

  • 69 797
  • 723
  •   1
Отговори
# 450
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Как ще се развият отношенията м/у мен и любимия човек?любопитно ми е дали и при ваша подреба ще се яви този крал на чашите Simple Smileе , и не само това де Wink


Утре ще пробвам!

# 451
  • Мнения: 111
Как ще се развият отношенията м/у мен и любимия човек?любопитно ми е дали и при ваша подреба ще се яви този крал на чашите Simple Smileе , и не само това де Wink


Утре ще пробвам!
Предварително благодаря! Hug

# 452
  • Мнения: 4 380
Цитат
Имам една молба някоя от вас когато има време да ми хвърли едни карти с въпрос -Как ще се развият отношенията м/у мен и любимия човек?

Аз и да ти гледам сега, не съм сигурна че картите ще говорят истината. Sick Нещо са разстроени и ще ги оставя известно време да престоят подредени. Тази нощ може и да преспя с тях и утре ще пробвам на нещо проверяемо първо. newsm78

# 453
  • Мнения: 111
Аз след като ги подредя не знам защо не ги усещам както трябва newsm78 ей го и сега така все едно ги виждам за първи път Shockedи реших известно време да не ги подреждам пък да видим Thinking а иначе редовно си преспивам с тях Laughingсамо дето такива нощи са ми доста бурни ,само карти сънувам и ми говорят ли говорят, после цял ден съм кат парцал Mr. Green вие имате ли този "проблем"?

# 454
  • Мнения: 4 380
Аз в началото ги сънувах постоянно и без да спя с тях, сега рядко.  Това е свързано с установяване на връзка между теб и картите.

# 455
  • Мнения: 5 134
Аз пък не питам картите за футбол, защото съм ДИВ фен и не искам да си развалям кефа, хехе Simple Smile Майтапя се, а и освен това почти винаги знам кой ще предвари предварително; само дето не ставам за еврофутбол, защото усещането ми идва чак като видя отборите на терена  Laughing

Аз картите май съм ги сънувала веднъж, ама не си спомням какво ми казаха ...

# 456
  • Мнения: 5 134
ееее, значи заради вас и аз не се сдържах и попитах в крайна сметка кой ще стане шампион. това знаме като го гледам е с цветовете на Испания, но пък поразително ми напомня и на турското по символика, а и на старото СССР-ско Simple Smile. Значи, не се знае още, хаха

# 457
  • Мнения: 78
Вие за резултатите от мача хвърляте  Laughingа мен ме накараха да хвърля карти за числата от тото 6 от 49 Joyизтегих ги де ,но още не съм пуснала фиша Laughing
Бях писала ,че постоянно ми се появява във всякакви подредби Крал на чашите, хвърлих 3 пояснителни карти специално за подредбата Духовно развитие където ми се падна като карма и излезнаха 10 пентакли, 8 меча и 4 жезли и тотално се обърках Rolling Eyes newsm78
Имам една молба Praynigнякоя от вас когато има време да ми хвърли едни карти с въпрос -Как ще се развият отношенията м/у мен и любимия човек?любопитно ми е дали и при ваша подреба ще се яви този крал на чашите Simple Smileе , и не само това де Wink

пп.Елена , новата колода много ми харесва! Hug

И аз реших да ти хвърля едни и първо попитах :Как ще се развият отношенията помежду ви ,но забравих да поставя срок и виж какво ми излезе



Тези 3 карти ми показват ,че в момента има някакъв конфликт ,че може би твоя приятел е направил нещо глупаво или необмислено и е позволил на други хора да се намесят в отношенията ви...така като ги гледам направо си мисля да няма намесен 3ти човек във връзката ви?

След като тези 3те карти не ми харесаха рееших да си задам въпроса по коректно за отношенията ви до края на годината и виж какво излезе:


Тези са много по-хубави ,нали Simple Smile
Харесва ми кралица пентакли на 3та позиция ,не че 10те чаши са лоши ,но при мен винаги като излезе така значи само едно - каквото и както поискам ,ще се го постигна ,колкото и да е трудно винаги резултата е желаният.Изглежда всичко ще бъде наред! Heart Eyes Heart Eyes


Сега обаче се замислям-каква според вас щеше да е разликата,ако на 3то място вместо кралицата беше Крал пентакли?Само според мен кралицата говори повече за продължаващ-неизчерпан процес,тенденция-напр. крал е ако си пожелаеш кола  и значи да!- искаш я имаш я и толкова.Кралица ми звучи като сега искам кола, после искам нови джанти ,след това спулери и т.н.А може и да показва само това как а ще се чувства във връзката ,без да се вижда как ще е той.Какво мислите вие? Simple Smile

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 11:05 от 5R

# 458
  • Мнения: 793
Елена, честита ти колода  Laughing Много е готина.

Аз снощи сънувах,че отивам при някакви циганки да ми гледат на Таро - бяха облечени точно както ги дават по филмите  - с ярки дрехи и кърпи на главите и с тъмен грим на очите. Обаче не си спомням какво ми каза като ми гледа едната  Thinking Май нещо не позна много

# 459
  • Мнения: 641
Аз снощи сънувах,че отивам при някакви циганки да ми гледат на Таро - бяха облечени точно както ги дават по филмите  - с ярки дрехи и кърпи на главите и с тъмен грим на очите. Обаче не си спомням какво ми каза като ми гледа едната  Thinking Май нещо не позна много

Да не си си боядисала косата с "палете"?  Laughing

# 460
  • Мнения: 793
Аз снощи сънувах,че отивам при някакви циганки да ми гледат на Таро - бяха облечени точно както ги дават по филмите  - с ярки дрехи и кърпи на главите и с тъмен грим на очите. Обаче не си спомням какво ми каза като ми гледа едната  Thinking Май нещо не позна много

Да не си си боядисала косата с "палете"?  Laughing
Докато зацепя за какво ми говориш  Joy Не съм, даже съвсем бях изключила за тая глупава реклама, защото от 100 години сигурно не съм гледала телевизия. Сънувала съм няколко пъти сънища с картите ама повечето не си ги спомнях на сутринта. С изключение на един по-силен сън.

# 461
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Преди много ги сънувах картите! Но след един сън, повече никога не са ми говорили по този начин... то и няма нужда май...
Беше много брутален!
Тогава точно имах някакви терзания в отношенията с мъжа ми (тогава още гаджалък само карахме  Laughing) и все сънувах разни гадни сънища с него. Та една нощ сънувах че се караме за нещо, не помня подробностите, само че той сякаш не беше той. И аз много отчаяна отидох при една гадателка на Таро в една странна къща. Тя не искаше да ме приеме, но аз настоях.
Зададох си въпросите, тя хвърли картите и ми излязоха много лоши неща! Тя нищо не каза за картите, но аз като ги видях веднага ги разтълкувах.
И напарво онемях! Бях на път да се разплача. Попитах я още нещо и жената ми каза тогава с една особена усмивка: "Видя каквото искаше да видиш! Защо все ме питаш? Да те лъжа ли искаш? Ти знаеш всички отговори!"

Тия й думи така силно са се загнездили в мозъка ми! Ама не веднъж и дваж са ме отървавали от кофти състояние и самозаблуда!

Иначе никога не съм спала с картите. Не смея, защото и без това имам много бурен нощен живот и много астрални пътувания. Кусур са ми и картите. Сега съвсем не смея заради малкия. Но наяве често си ме теглят, искат да им обръщам внимание, като дечица са!  Grinning

Магия, какво да правиш!  Heart Eyes Blush

# 462
  • Мнения: 1 008
И аз за мача
Испания-отшелникът

Италия-

Аз ги тълкувам като победа за Испания,но трудна,понеже Италия ще поведе и ще реши да изпусне кокала и да търси по-голяма победа,тоест ще се успокоят и тогава ще победи Испания- newsm78Или просто така ми се иска

# 463
  • Мнения: 4 380
Според мен картите ти са по-склонни към Италия. newsm78 Аз не съм вадила още за мача. Друг казус ме тормози и дойдох да споделя. Една ръка-добре, много-още по-добре. Помагайте!

Реших да търся ето тази крадла:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=306266.0

На всяка Люлинска част извадих по карта и 7 меча се падна на 10-та част. Със сигурност крадлата живее там.

Ето я картата на 10-та част:

http://keep4u.ru/full/080622/a90ca2547f8a811525/jpg

Разбих територията на 5 карета както следва:

В първото каре са следните блокове:
153-157

151-152
146-149
159-158
101

На първото падна 4 жезъла.

Във второто каре:

102-103
104
106
169

На второто каре падна Паж пентакли

В третото каре са следните блокове:

109
110
111
112

На 3-ото падна 8 чаши

В четвъртото:

143-145
136-142
131-132-133-134-135

На 4-тото падна 7 меча.   Shocked Ето я нашата крадла. Sick

И в петото каре:

122-123
122А
117А
118
120-121
119
116-115
114

На петото падна Асо пентакли.

Много еднозначно картите набелязват 4-тото каре. Обаче...разложени по блокове нещо не говорят много категорично. Хайде който иска предизвикателство да помага да изчислим блока на крадлата!

# 464
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Утре ще се пробвам, ако ми остане време и не забравя!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт