Карти ТАРО - 2

  • 69 692
  • 723
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 380
За мача:

Испания- Крал мечове
Италия- Сила.

 Grinning И моите карти казват Италия. Wink

# 466
  • Мнения: 78
Ето и моите карти за мача,да поясня само ,че ги теглих малко преди началото
Императрицата -Италия
9 мечове - Испания Simple Smile

# 467
  • Мнения: 793
За мача:

Испания- Крал мечове
Италия- Сила.

 Grinning И моите карти казват Италия. Wink
Гледам,че играят продължения и викам чакай да хвърля едни карти  Simple Smile Паднаха се много интересни карти.
Италия - Обесеният
Испания - Колелото на съдбата
Как ги тълкувате вие? Аз съм склонна да предположа,че Испания ще бие.

# 468
  • Мнения: 78
За мача:

Испания- Крал мечове
Италия- Сила.

 Grinning И моите карти казват Италия. Wink
Гледам,че играят продължения и викам чакай да хвърля едни карти  Simple Smile Паднаха се много интересни карти.
Италия - Обесеният
Испания - Колелото на съдбата
Как ги тълкувате вие? Аз съм склонна да предположа,че Испания ще бие.

Аз го тълкувам така: Испанците нещо ще зациклят ,а Италия тотално ще преобърнат нещата с "главата надолу".. Mr. Green

Ксения ,за крадлата и аз сложих карти по каретата и се насочих към 3тото-Дяволът ми излезе там и по-то4но на 111блок се падна 8чаши  и мисля ,че е там.А конкретно върху каре 4 ,на 142ри блок имах 7 чаши...мисля,че е в него.Може би няма да е зле да се хвърлят едни карти ,за това дали изобщо ще се разкрие случая. Rolling Eyes

# 469
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Може би няма да е зле да се хвърлят едни карти ,за това дали изобщо ще се разкрие случая. Rolling Eyes

И без карти ще ви кажа - няма да се разкрие най-вероятно!  Laughing То не е смешно де, ама...

# 470
  • Мнения: 4 380
За мача:

Испания- Крал мечове
Италия- Сила.

 Grinning И моите карти казват Италия. Wink
Гледам,че играят продължения и викам чакай да хвърля едни карти  Simple Smile Паднаха се много интересни карти.
Италия - Обесеният
Испания - Колелото на съдбата
Как ги тълкувате вие? Аз съм склонна да предположа,че Испания ще бие.

Аз го тълкувам така: Испанците нещо ще зациклят ,а Италия тотално ще преобърнат нещата с "главата надолу".. Mr. Green

Ксения ,за крадлата и аз сложих карти по каретата и се насочих към 3тото-Дяволът ми излезе там и по-то4но на 111блок се падна 8чаши  и мисля ,че е там.А конкретно върху каре 4 ,на 142ри блок имах 7 чаши...мисля,че е в него.Може би няма да е зле да се хвърлят едни карти ,за това дали изобщо ще се разкрие случая. Rolling Eyes

На мен на цялото 3-то каре ми излиза 8 чаши. newsm78 Което също би могло да говори за крадлата, но 7 меча е къде по-подходяща. Аз бих казала, че авторката може би живее в 3-то каре. newsm78 Трябва да я питам тя къде е че да не ловим нейната енергетика в случая. newsm78

По въпросът ще се разкрие ли случая, картите ми мълчат. По-точно казват че се работи усилено по въпроса.

Егати, тези до дузпи стигнаха! Shocked ooooh!

# 471
  • Мнения: 4 380
Ааааа....Испания победи. ooooh! Пууу! newsm78

# 472
  • Мнения: 793
Картите не ме излъгаха за резултата от мача  Mr. Green

# 473
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
хахаха! с тия мачове ще ме убиете просто!
утре вечер кои играят? и аз д се включа тоя път!  Crazy baby_neutral

# 474
  • Мнения: 4 380
Гадост. Много силни противници и явно в процеса на самия мач доста наклоняват везните в една или друга посока. Карти трудно ги ловят да им се не види. Sick

# 475
  • Мнения: 793
хахаха! с тия мачове ще ме убиете просто!
утре вечер кои играят? и аз д се включа тоя път!  Crazy baby_neutral
Утре нямало да има мачове  Wink На 25ти ще има и ще можем пак да се пробваме-ще играят Германия-Турция, на 26ти: Русия-Испания

# 476
  • Мнения: 5 134
Абе вие май въобще не сте фенки, а? Аз едвам не получих инфакрт по време на играта, защото бях убедена в победата, обаче накрая вече не издържах! Хехе, само да отбележа, че моята карта от вчера си беше много, много ясна: Испания ще е шампион!

Може би защото аз така искам, но те са единственият жълто-червен отбор останал в играта Simple Smile

Макар че вече всички полу финалисти имат червено, а и два от тях жълто в знамената  Mr. Green

Сега ще си дам картите за двата полу финала:

1. Испания-Русия: Пфууу, не, не ми харесва това изобщо бяло и такава руса, бяла женица (Атина). По-скоро Русия, ама дано да греша Simple Smile


2. Германия-Турция: Първата изтеглена не можах да я разтълкувам нито за едните, нито за другите, макар че с толкова много жълто и червено, по-скоро Германия, само дето този овен е много, как да кажа, турски: нали те правят курбани с овнешно  Party


Значи засега ще се въздържа, още повече че аз съм толкова пристрастна за Испания и Германия, че ми е просто НЕВЪЗМОЖНО да предкажа какво им предстои

# 477
  • Мнения: 1 008
И аз познах Grinning В случая вратарят изпрати Испания напред-тоест Отшелника-вратарят е самотникът,отделеният.Пък и голям срещу малък аркан-ще хвърлям и за другите мачове.

Елена-ти теглиш по една карат за мач ли newsm78

# 478
  • Мнения: 793
Абе вие май въобще не сте фенки, а?
Аз за първи път през живота си се интересувам от футбол и то заради картите  Mr. Green

# 479
  • Мнения: 111
Тези 3 карти ми показват ,че в момента има някакъв конфликт ,че може би твоя приятел е направил нещо глупаво или необмислено и е позволил на други хора да се намесят в отношенията ви...така като ги гледам направо си мисля да няма намесен 3ти човек във връзката ви?
Че има конфликт е вярно Peaceа дали има намесен 3ти човек кой знае Thinking Laughingлично аз не смея да питам за тези неща картите Rolling Eyes
Втората подредба естествено ми харесва повече GrinningКралицата на пентаклите ме описва идеално като нрав, но на последна позиция нещо не мога да я схвана като значение newsm78
Специални благодарности за труда Hug

Общи условия

Активация на акаунт