Карти ТАРО - 2

  • 69 766
  • 723
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4 380
xenia, съжалявам,че любимият ти отбор е загубил. Знам какво е като гледам приятелят ми как увесва нос след такива мачове.
Вчера теглих карти за мача Испания - Германия пак показаха  много категорична победа за Испания. Паднаха се : Испания - Светът , Германия - Принцеса Мечове.

Светът им се е паднал, защото ще си събират багажеца за към Испания. Laughing Crossing Arms

# 496
  • Мнения: 1 008
Аз като представител на испанска гимназия съм пристрастна Simple SmileИнтересно-при мен-се падат
Испания-
Германия-
А сега де? newsm78

# 497
  • Мнения: 793
xenia, съжалявам,че любимият ти отбор е загубил. Знам какво е като гледам приятелят ми как увесва нос след такива мачове.
Вчера теглих карти за мача Испания - Германия пак показаха  много категорична победа за Испания. Паднаха се : Испания - Светът , Германия - Принцеса Мечове.

Светът им се е паднал, защото ще си събират багажеца за към Испания. Laughing Crossing Arms
Да ама виж при мен колко депресарски изглежда Принцеса мечове
Не ми прилича на карта за победа  Rolling Eyes

# 498
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Така като гледам какво ви излиза, май още не може да се каже кой ще спечели!

# 499
  • Мнения: 641
С тези мачове е много смешно. Винаги някой казва единия отбор а друг- другия.
Ето аз изтеглих 10 меча за Испания и Колесницата за Германия.

Победител ще е Германия  Joy
От на Вероника картите също излиза да е Германия.

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 15:49 от Рамбо Силек

# 500
  • Мнения: 78
На мен ми излизат много не убедителни  карти за мача ... или поне аз не ги разбирам нещо , ето :
Отшелника за Германия




6чаши за Испания

Вие какво мислите?

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 17:53 от 5R

# 501
  • Мнения: 1 008
Предния път,когато ми излезе отшелника за мач-беше символ на вратаря,който спаси мача,тоест може да се стигне до дузпи според твоите карти.
Да-май излиза Германия-макар,че при два големи аркана-Умереността не е за подценяване Simple Smile

# 502
  • Мнения: 78
Аз си мисля,че когато картите дават уклончиви отговори значи , че мача ще бъде оспорван и не се знае още какво точно ще стане.Например за Русия и Испания картите ми бяха напълно ясни (не помня какво точно се беше паднало) и самия мач нямаше нито поврати ,нито нещо изключително.За Турция и Германия ми излизаха подобни на тези и наистина турците играха много на ниво и мача беше много интересен.Това ме кара да си мисля,че и на финала ще има интересно шоу на равносилни отбори. Rolling Eyes

# 503
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз си мисля,че когато картите дават уклончиви отговори значи , че мача ще бъде оспорван и не се знае още какво точно ще стане.Например за Русия и Испания картите ми бяха напълно ясни (не помня какво точно се беше паднало) и самия мач нямаше нито поврати ,нито нещо изключително.За Турция и Германия ми излизаха подобни на тези и наистина турците играха много на ниво и мача беше много интересен.Това ме кара да си мисля,че и на финала ще има интересно шоу на равносилни отбори. Rolling Eyes

Именнно!

# 504
  • Мнения: 78
Ок ,признавам се за виновна  Neutral Face
Не издържах и теглих пак още 2 карти  и този път бяха по-категорични  - ИМПЕРАТРИЦАТА за Германия и МАГЪТ за Испания
При това положение мога по-уверено да кажа 3:1 за Германия  smile3521 ,но ще видим...

# 505
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз не съм дърпала карти, но интуицията ми подсказва за Германия. Ще видим! Thinking

# 506
  • Мнения: 641
 Joy  Ох , нищо не познах  Joy

# 507
  • Мнения: 5 134
ееее, значи заради вас и аз не се сдържах и попитах в крайна сметка кой ще стане шампион. това знаме като го гледам е с цветовете на Испания ...



Е те това е, още преди полуфиналите си го казаха картите ... Simple Smile
Трябва да им вярвам повече.

# 508
  • Мнения: 78
Мда,аз просто се отказвам да любопитства мза спортни събития- нищо не излиза Sad

# 509
  • Мнения: 641
Ами всъщност аз не бях сигурна в картите си. Crazy
Моят мъж вика "Ако си сигурна за Германия да заложа на еврофутбола".
Пък аз: "Не съм сигурна. Така казват картите ама не съм сигурна".
Добре, че не заложи  Laughing

Може и да ми се сърдят, а може и да трябва да си купувам нова колода. Не знам. Blush

Общи условия

Активация на акаунт