Карти ТАРО - 2

  • 69 761
  • 723
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 78
Хехе, какво хубаво оправдание за нова колода  newsm03
Не се бях сетила за това ,но иначе и аз съм си поръчала не една ,а дори 2  Embarassed Embarassed Embarassed
Може като пристигнат да опитам с тях да позная нещо за олимпиадата   animal037  animal085 newsm39


А това е линк към един tarot podcast  където всяка седмица (мисля, че в понеделник) излиза ново предаване по някакъв начин свързано с таро.Авторката е Leisa ReFalo  и от юли 2006-та вече има 83 предавания ,които можете да чуете или изтеглите от този сайт :

http://www.myspace.com/tarotconnection  , въщност тук са някои подбрани  и последните 30 по хронология ,а на
http://tarotconnection.net/   са всички излезли ,архивирани по дати .


П.С Всичко е на английски!

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 12:27 от 5R

# 511
Мацки имам нужда от помощ.Не мога да си разчета картите правилно.Гледайки на един и същи въпрос в един момент ми излиза едно а в др. съвсем различно и имам чувството че ми олавят емоциите и в еднин момент ми показват страховете ми в другия това което искам да видя.Та ви моля да ми хвърлите едни карти Blush ако не съм много нахална за да видя на кое да вярвам.И тъй като се научих че трябва да се задава конкретен момент(период) въпроса ми е следния Когато един приятел преодолее съвсем чувствата си кам една между нас може ли да се получи нещо? защото има разни варианти ама ме спират разни неща.Та имам нужда от помощ.

# 512
  • Мнения: 1 008
 eti_to
изтеглих три карти-
2-ка мечове-която означава,че си била склонна да си затвяраш очите пред несъвършенствата-ето я


8-ца жезли,която свързвам с напускане,преместване,промяна,израстване-емоционално


и накаря-3-ка мечове,която е символ на разбитото сърце,но и на преодоляване на сърдечна криза

# 513
  • Мнения: 4 380
Ами всъщност аз не бях сигурна в картите си. Crazy
Моят мъж вика "Ако си сигурна за Германия да заложа на еврофутбола".
Пък аз: "Не съм сигурна. Така казват картите ама не съм сигурна".
Добре, че не заложи  Laughing

Може и да ми се сърдят, а може и да трябва да си купувам нова колода. Не знам. Blush

Не се впрягай! Мачове на таро много трудно се предсказват. По всички известни ми таро-форуми имаше прогнози изключително за Германия, а тя виж каква стана. Laughing

# 514
Вероника благодаря ти много значи картите не са ми показвали страховете ми,ами са ми казвали какво ще се случи,но аз не исках да го възприема.
А за мечовете и на мен са ми малко трудни да ги разгадая,въпреки че и аз теглих карти за мача и ми излезе победа за Испания и вчера бях странно сигурна за победата им,даже сама се учудих от себе си.Но това за мачовете е много добра тренировка на картите.
Селин много хубав аватар.Бебока е много сладък  baby_neutral пу пу да не са му уроки  Crazy ,да ти е жив и здрав

# 515
  • Мнения: 36
Здравейте, момичета!   Simple Smile   От няколко години чета този форум, въпреки че почти не съм писала досега, и не мога да повярвам, че не съм попадала на темата за Таро!    От около 7-8 год. имам колода, която много си обичам, и с прекъсвания, разбира се, си я ползвам.   

Сега, да не си помислите, че съм много добра - определено не,  но пък имам желание да се уча, и любов към картите.   Hug   Проблемът е, че съм много нетърпелива, и не винаги вниквам в нещата  -  особено когато не ми казват това, което искам.   Tired

Много ще се радвам да ме приобщите към вашата дружинка, която както виждам е много весела и задружна.     bouquet

# 516
  • Мнения: 36
А, и пропуснах да ви кажа  -    намерих темата в най- подходящия от всички възможни моменти, когато съм малко на кръстопът и търся  отговори...   но не ми беше хрумнало да питам картите.   Simple Smile   Сякаш решението само "ме откри".
Само че...   картите като че ли не ми говорят за моите въпроси.    Sad    Или аз съм сложила бариера и не искам да ги разбера по някаква причина.     Sad

Надявам се, че няма да ми откажете малко помощ  -   много ми е нужна в този момент,   решението е в мен, пред мен   -  знам го, но не го виждам.     

Но пък...   имам надежда, което е повече, отколкото имах преди.    Hug   Благодаря за хубавата тема! 

# 517
  • Мнения: 78
Здравей Eachtra! Hug Добре дошла в темата! По какви интересни начини информацията ни намира ,когато ни е нужна ,нали Simple Smile
Защо си решила ,че картите не отговарят на въпросите ти?Всъщност е възможно -може да не отговарят ,ако във въпроса ти не се съдържа смисъл или ,ако атава въпрос за нещо ,което е напълно различно от това, коет опредстои да ти се случи ,но ти в момента още не го виждаш...в такива случаи (от опит го казвам) картите сякаш мълчат.След време се оказва ,че те всъщност са ти давали не отговор, а съвет.За мен това е "магията" на таро ,когато с картите започнете взаимно да си говорите и както те те разбират ,така започнеш да ги разбираш и ти...Simple Smile Просто се опитай да се отдалечиш от конкретните въпроси -медитирай ,успокой се или просто не мисли за нещата (колкото и да е трудно понякога) и тогава ще се учудиш ,колко по-лесно и подредено може да е всичко.  Hug

# 518
  • Мнения: 641
Не се впрягай! Мачове на таро много трудно се предсказват. По всички известни ми таро-форуми имаше прогнози изключително за Германия, а тя виж каква стана. Laughing

Мдааа. Изложих се  Joy

Eachtra, здравей!
.. и не винаги вниквам в нещата  -  особено когато не ми казват това, което искам.   Tired

И аз съм така. Затова ми е по-лесно да гледам на друг без да знам подробности за човека.

# 519
  • Мнения: 36
Благодаря за съвета, 5R.    Simple Smile   Мисля, че искам прекалено много отговори и ясни решения от тях,  които обаче още не му е дошло времето да разбера.   Проблема е, че се колебая дали да напусна работата си, в която вложих много труд и усилия...   Confused  И започнах да се чудя дали това наистина е моето призвание, дали да не пробвам в друга сфера, но в коя?  newsm78   

Снощи, след като ги побърках от въпроси и редене   -     те най накрая ми казаха едно смислено нещо:     Имам ужасно много и противоречиви желания, които трябва да овладея и да станат по- реални.    Все едно ми казаха  -    не ни питай сега,  слез на земята първо, успокой се и тогава.    Grinning

Но дори и днес...   когато съм спокойна и мисля трезво  -    пак не ги разбирам...   Противоречат си...

Рамбо Силек,   затова, дори и когато гледам на себе си  -   предпочитам да съм с друг човек, на който да "разказвам" - така се дистанцирам и мисля по- ясно.   Пробвай.    Hug

# 520
  • Мнения: 127
Така, сега ще ви създам малко работа  Laughing Ако ви се работи, де. Просто искам да проверя дали прекалено пристрастно не тълкувам тия карти.
Подредбата е за конкретен човек.
Мисли спрямо мен: 9 чаши. Пояснителни карти: 10 щитове \пентакли\, крал на жезлите обърнат, 9 мечове.
Чувства спрямо мен: 3 мечове. Пояснителни карти: рицар на чашите, 7 чаши, Колелото на съдбата наобратно.
Моментно състояние, не свързано с мен: 8 мечове наобратно
Какво ще направи в близко бъдеще: паж на копията наобратно, пояснителни: Крал на щитовете, 8 чаши, Страшният съд наобратно
Накъде се е запътила ситуацията: кралица на копията, пояснителни: рицар на чашите, асо чаши, 5 чаши обърнато, Императрицата като край.
Понеже емоциите замъгляват преценката ми, интересно ми е вие какво бихте казали тук...

# 521
  • Мнения: 36
Имам въпрос...  за едно съчетание, което ми излиза / в различни варианти / цял ден днес -   9 чаши  и  Обесеният

Нали ви казах, че съм в период на много въпроси и колебания - най- вече за работата.

Теглих по 3 карти за 3 въпроса, защото така и не ми ставаше ясно какъв е отговора:
   
1.   Да напусна ли работа?     Падна се  9 чаши  -  ?  / мисля, че беше 8 копия, но не съм си записала точно/ - Обесеният;
2.  Как да напусна работа?     9 чаши  -   рицар щитове  -  Обесеният
3.  Какво ще стане като напусна?    8 копия  -   9 чаши рицар щитове          newsm78

Сигурна съм, че искат да ми кажат нещо ....   направо ми крещят вече,   обаче аз май отказвам да ги разбера?   Струва ,и се, че май ми казват да направя жертва...   Да не действам прибързано?   

Моля ви,  много са ми необходими  други тълкувания, които не са пристрастни като мен.    Hug

# 522
  • Мнения: 78
Имам въпрос...  за едно съчетание, което ми излиза / в различни варианти / цял ден днес -   9 чаши  и  Обесеният

Нали ви казах, че съм в период на много въпроси и колебания - най- вече за работата.

Теглих по 3 карти за 3 въпроса, защото така и не ми ставаше ясно какъв е отговора:
   
1.   Да напусна ли работа?     Падна се  9 чаши  -  ?  / мисля, че беше 8 копия, но не съм си записала точно/ - Обесеният;
2.  Как да напусна работа?     9 чаши  -   рицар щитове  -  Обесеният
3.  Какво ще стане като напусна?    8 копия  -   9 чаши рицар щитове          newsm78

Сигурна съм, че искат да ми кажат нещо ....   направо ми крещят вече,   обаче аз май отказвам да ги разбера?   Струва ,и се, че май ми казват да направя жертва...   Да не действам прибързано?   

Моля ви,  много са ми необходими  други тълкувания, които не са пристрастни като мен.    Hug


Според мен картите ти казват точно това ,което си мислиш- не бързай толкова...рицар пентакли говори за това ,че все още си в етапа на "градене " на бъдещите си успехи и удовлетворение в работата и  че без бързане  всичко ще си дойде по местата точно както искаш ти.Simple Smile  Обесеният на 3та позиция също говори за забавяне. На "как" да напуснеш мисля ,че ти казва да го направиш както си решила, но не все още 9 чаши в тази комбинация май говори ,че няма да е пълно удовлетворението ти ,дори и да напуснеш - особено ,ако го направиш в този момент.Като прибавим и Обесеният към 9 чаши ми изжлежда сякаш напускането ти е само началото на истинската ти борба - необходимата жертва...  newsm78

# 523
  • Мнения: 4 380
Така, сега ще ви създам малко работа  Laughing Ако ви се работи, де. Просто искам да проверя дали прекалено пристрастно не тълкувам тия карти.
Подредбата е за конкретен човек.
Мисли спрямо мен: 9 чаши. Пояснителни карти: 10 щитове \пентакли\, крал на жезлите обърнат, 9 мечове.
Чувства спрямо мен: 3 мечове. Пояснителни карти: рицар на чашите, 7 чаши, Колелото на съдбата наобратно.
Моментно състояние, не свързано с мен: 8 мечове наобратно
Какво ще направи в близко бъдеще: паж на копията наобратно, пояснителни: Крал на щитовете, 8 чаши, Страшният съд наобратно
Накъде се е запътила ситуацията: кралица на копията, пояснителни: рицар на чашите, асо чаши, 5 чаши обърнато, Императрицата като край.
Понеже емоциите замъгляват преценката ми, интересно ми е вие какво бихте казали тук...

Какво си му направила на горкия човечец? Grinning Той е имал такива добри чувства и намерения спрямо теб. Изглежда си му разбила сърцето. Човекът се чувства на дъното, но скоро ще му мине. Най-вероятно ще се впусне в сексуални авантюри, което ще се развие в ново влюбване в друга.

# 524
  • Мнения: 127
Така, сега ще ви създам малко работа  Laughing Ако ви се работи, де. Просто искам да проверя дали прекалено пристрастно не тълкувам тия карти.
Подредбата е за конкретен човек.
Мисли спрямо мен: 9 чаши. Пояснителни карти: 10 щитове \пентакли\, крал на жезлите обърнат, 9 мечове.
Чувства спрямо мен: 3 мечове. Пояснителни карти: рицар на чашите, 7 чаши, Колелото на съдбата наобратно.
Моментно състояние, не свързано с мен: 8 мечове наобратно
Какво ще направи в близко бъдеще: паж на копията наобратно, пояснителни: Крал на щитовете, 8 чаши, Страшният съд наобратно
Накъде се е запътила ситуацията: кралица на копията, пояснителни: рицар на чашите, асо чаши, 5 чаши обърнато, Императрицата като край.
Понеже емоциите замъгляват преценката ми, интересно ми е вие какво бихте казали тук...
Какво си му направила на горкия човечец? Grinning Той е имал такива добри чувства и намерения спрямо теб. Изглежда си му разбила сърцето. Човекът се чувства на дъното, но скоро ще му мине. Най-вероятно ще се впусне в сексуални авантюри, което ще се развие в ново влюбване в друга.

Точно това ме притеснява, какво съм му направила. По мое мнение - нищо. Дълго време бяхме приятели, отскоро имаме някакво  подобие на чисто физическа връзка, нищо сериозно, той почна да показва някакъв плах сантимент, знам, че за него е нормално да не е много гръмогласен в пристрастията си, отвръщах му по точно същия начин, че и по-явно, и...той ми се разсърди  Laughing Това стана преди два дни, съвсем скоро. А последните две позиции са конкретно за нашите отношения, т.е. какво ще направи спрямо мен и къде отиват отношенията ни като цяло.
Затова питам тук, защото ми е напълно непонятно какво се случи, нито съм го обидила, нито каквото и да било друго.  А картите са много сериозни,  не искам да си измислям значения  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт