Карти ТАРО - 2

  • 69 771
  • 723
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 380
Значи по теб ще залита и в теб ще се влюбва. Grinning Поизплашила си го може би малко момчето... Grinning Не е очаквал май сърдечни тревоги. Mr. Green Ако последния пункт е за вашите взаимоотношения, то всичко отива много надобре. Grinning Ще се окопити набързо какво му се е стоварило. Рицар чаши говори колко е влюбен, а 8-цата мечове показва колко окован се чувства в момента, не разбира явно какво се случва с него. Но тя е бърза карта и скоро ще се освести. Mr. Green Този паж мечове ми говори за таен интерес към теб...може би любопитство и разпитване, а може би показва че ще прикрива чувствата си. И тройката карти след това може би символизира скъсването му със стария начин на живот?  newsm78 Той...популярен ли е сред девойките? В смисъл такъв...падал ли си е по малко по-безгрижни връзки? Тройката малко ме затруднява в тълкуването, но така или иначе всичко се развива отлично. Кралицата мечове явно си ти, а рицар чаши е неговото чувство.

# 526
  • Мнения: 127
Значи по теб ще залита и в теб ще се влюбва. Grinning Поизплашила си го може би малко момчето... Grinning Не е очаквал май сърдечни тревоги. Mr. Green Ако последния пункт е за вашите взаимоотношения, то всичко отива много надобре. Grinning Ще се окопити набързо какво му се е стоварило. Рицар чаши говори колко е влюбен, а 8-цата мечове показва колко окован се чувства в момента, не разбира явно какво се случва с него. Но тя е бърза карта и скоро ще се освести. Mr. Green Този паж мечове ми говори за таен интерес към теб...може би любопитство и разпитване, а може би показва че ще прикрива чувствата си. И тройката карти след това може би символизира скъсването му със стария начин на живот?  newsm78 Той...популярен ли е сред девойките? В смисъл такъв...падал ли си е по малко по-безгрижни връзки? Тройката малко ме затруднява в тълкуването, но така или иначе всичко се развива отлично. Кралицата мечове явно си ти, а рицар чаши е неговото чувство.

Паж на копията е паж на жезлите. Копия - жезли, с Артурово таро съм. А иначе си е точно такъв - човек на свободната любов, то и аз съм такава...  Laughing А накрая е паж на чашите, не рицар, моя грешка.
Главно ме интересува тоя комбинация: паж жезли - крал щитове - 8 чаши - Страшният съд обърнат.

# 527
  • Мнения: 4 380
Ти още карти да беше извадила пък после прави комбинации. Laughing Вадят се по две, максимум три карти. Иначе така и ще си умуваме коя карта с коя да тълкуваш.

# 528
  • Мнения: 127
Е, нали трябва да се правим на можещи, сега...  Mr. Green
Сериозно.
По принцип, когато ме интересува въпроса, гледам така - на всяка важна позиция, а тука всички са важни, слагам по 3 карти.
Сега си имам свое тълкуване на въпроса или по-скоро усещане, но си мисля, че може да е в следствие на моята собствена нагласа, все пак съм замесена в случая, и затва питах.
Как да е, мисля, че схванах кое и как...не обичам много-много да гледам на себе си, но понякога се налага  Rolling Eyes

# 529
  • Мнения: 78
Ти още карти да беше извадила пък после прави комбинации. Laughing Вадят се по две, максимум три карти. Иначе така и ще си умуваме коя карта с коя да тълкуваш.

Аз съм напълно съгнасна с Xenia ,а  теб Ummagumma искам да те питам дали предния път като беше задала някакъв въпрос тук във форума ,пак беше за същия човек? (после ще ти кажа защо питам)

# 530
  • Мнения: 78
Момичета ,искам да ви попитам нещо .От известно време имам проблем с 4 жезли-постоянно ми излиза или като пояснителна карта или като ми излезе нещо гадно и питам как да го избегна или как да се държа и на "какво да Не правя " или "какво ми пречи " -цап -4 жезли... Close За  мен тази карта значи среща ,празник ,веселие ,посрещане  или изпращане ,дори преместване в друго жилище и в общи линии до там.Ако някой от вас се сеща за някакво друго значение да казва ,защото нищо от тези не ми се вързва никак!  Tired Tired

# 531
  • Мнения: 127
Ти още карти да беше извадила пък после прави комбинации. Laughing Вадят се по две, максимум три карти. Иначе така и ще си умуваме коя карта с коя да тълкуваш.

Аз съм напълно съгнасна с Xenia ,а  теб Ummagumma искам да те питам дали предния път като беше задала някакъв въпрос тук във форума ,пак беше за същия човек? (после ще ти кажа защо питам)

Да, за същия е. По какъв повод е питането? Simple Smile
А иначе ще обърна внимание на, даже не знам как да го нарека, така че ще му кажа отметка  Laughing , а не забележка - искам да се науча да говоря и тълкувам по-точно.
А за твоя въпрос, 5R, скромното ми мнение е, че 4 жезли като проблем може да значи търсене на идеална ситуация. На мен ми се появява като съвет, когато картите вече се изнервят от досадните ми въпроси и така един вид ми казват: "Виж кво, стига си питала за щяло и не щяло, няма нищо перфектно, а ти искаш всичко да е такова, и то без да си мръднеш пръста". И то без да искам да звучи грубо, като цяло за мен тая карта като пояснение на проблем е това - искаш пълното щастие, безусловно, или просто не искаш да се изправиш срещу проблемите. В един такъв смисъл на спокойствие и лесно ежедневие без сътресения, такова щастие.

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 19:25 от Ummagumma

# 532
  • Мнения: 78
Благодаря ти за отговора  Ummagumma ,а теб те питах защото като се загледах в последния ред сега и преди виждам една и съща карта -Страшния съд  като последна ,само че сега е обърната ... Мисля си ,че това ,което е трябвало да стане тогава или вече е станало или м-би се случва нещо ,което те отдалечава от промяната ,кояято търсиш.Като ти гледам картите бих те посъветвала да се оттеглиш от момчето за известно време-напълно да се отдръпнеш за малко и така ще можеш много по-реално да прецениш нещата за себе си ,а и ще можеш да му дадеш възможност той сам да реши дали и какво иска от отношенията ви Simple Smile
Мисля ,че той както и много други от тяхната порода в момента страда от "синдрома на задушаването "  ,сякаш малко се  е уплашил ,че нещата могат да станат сериозни и той да изпусне контрола.Затова бих те посъветвала наистина да заемеш пасивна позиция-пък каквото стане  Whistling Остави го като е толкова "тежък" ,в противен случай само ще се оплетеш още повече и не виждам да се получат нещата  Sick

# 533
  • Мнения: 307
Здравейте и от мен.Стана ми интересно и се записвам да ви чета.
Имам  въпрос като лаик "засега" Simple Smile Може би сте ги обсъждали,но не можах да прочета всичките ок.60 стр.,написани до сега.

Коя колода карти Таро е най добре да си купя.
В нашите книжарници има 6 вида.
-...на Уайт
-Артурово таро
-Ритуално на Златната зора
-... на търсещия
-...на друиди и ...
- 22 карти на Бош

Благодаря  bouquet

# 534
  • Мнения: 1 008
Лунен ангел-най-добрата е тази,която е най-добра за теб-тази,която ти харесва.За мен това е приказното таро.За теб вероятно някое друго. Simple Smile

# 535
  • Мнения: 307
Лунен ангел-най-добрата е тази,която е най-добра за теб-тази,която ти харесва.За мен това е приказното таро.За теб вероятно някое друго. Simple Smile

Благодаря ти Вероника,ще следвам интуицията си Simple Smile

# 536
  • Мнения: 36
Лунен Ангел, права е Вероника  -  някои автори смятат, че твоята колода "ще те познае" - ще усетиш нещо по- различно, когато я видиш.

Аз например няколко години бях с Артурово Таро - много си го обичах ( и все още де).   Но наскоро случайно видях Таро на Търсещия -  първо името му ми стана интересно, после...   Ами трябваше да си ги купя.  и сега съм в  еуфория, много им се радвам.   Grinning

5R,  благодаря за помощта. Мисля, че е това наистина.     bouquet
В крайна сметка реших, че не му е дошло времето да решавам,  че трябва да се "кротна"  -  и сега всичко си е наред.  Не съм забравила идеите си, но съм ги отложила временно.   

Но в новата ми колода Обесеният изглежда съвсем различно.  Много красиво и необичайно...   Направо ми даде усещане за надежда някаква.   Party

# 537
  • Мнения: 1 008
Момичета-имам нужда от помощ при тълкуването на една по моему доста силна комбинация-





Въпросът беше за близкото професонално бъдеще-тълкувам го като голяма промяна,избор,който ще трябва да правя и като пътуване,но в случая колесницата е тиква-което може да означава и,че нещата не са такива каквито изглеждат.Вие как мислите?
П.С.-1-колелото на съдбата,2-влюбените,3-колесницата

# 538
  • Мнения: 78
Цитат
Въпросът беше за близкото професонално бъдеще-тълкувам го като голяма промяна,избор,който ще трябва да правя и като пътуване,но в случая колесницата е тиква-което може да означава и,че нещата не са такива каквито изглеждат.Вие как мислите?
П.С.-1-колелото на съдбата,2-влюбените,3-колесницата


Според мен този избор(промяна) -Влюбените е нещо ,което "чака"  да се осъществи от преди или пък е бил направен и сега просто трябва да се реализира .Колесницата на 3то място значи ,че в края на краищата ще вземеш решение -ще поемеш нещата в твои ръце ,а дори и пътуване ,както ти сама предположи ,а факта ,че в твоята колода  колесницата е от приказката за пепеляшка ме навява на мисълта ,че ако се почудиш още време и не направиш този избор ,после вече ще е късно или  ще изпуснеш шанса си (каляската се превръща в тиква след 12 ч. )

# 539
  • Мнения: 307
Eachtra, наистина тази идея ми е много близка- за избора по интуиция...
Оттам ме вълнува и следния въпрос.При различните колоди има ли разлики в тълкуването?И до каква степен интуицията е важна за тълкуването?

Общи условия

Активация на акаунт