Любители на котки - тема 6

  • 23 703
  • 386
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 591
Да се запиша и аз

И честит празник на рожденичката! Много радости и прекрасни мигове желая   bouquet

Хайде болните маците бързо да оздравяват Praynig

А моята маца наистина се оказа с фалшива бременност и няма да имаме котета Cry

# 16
  • София
  • Мнения: 5 726


Ех най-после.Мерси Диид 69.
Това е за рождения ти ден.

Whitewitch - не се ядосвай,може пък това да е за добро.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 951
Жалко  за  мацата.

# 18
  • Мнения: 416
seat-katadidi_hris нали знаете след закуска какво следва ? Фитнес с Ретиииииии !  Joy
  При мен фитнеса е щуреене с Джеса вечер, голяма гонитба се оформя...ежене...хапане... и после  smile3524. Сутрин нямам много време за това...

# 19
  • София
  • Мнения: 1 951
Завиждам, ви благородно  за  беснеещите  котета.Моята  не  си  пада  по това.Една  кротка,спяща.Рядко   играе.

# 20
  • Мнения: 591
Завиждам, ви благородно  за  беснеещите  котета.Моята  не  си  пада  по това.Една  кротка,спяща.Рядко   играе.

Мойте и двамата са такива. Занимават си се двамата, ако въобще им се занимава, но като цяло спят по цял ден

# 21
  • София
  • Мнения: 5 726
Искам и аз спяща и мързелуваща.Всеки ден като се прибирам и отключвам се чудя как ли ще заваря къщата.

# 22
  • Мнения: 1 540
Диди, честит рожден ден и от мен!!!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
А моето се оказа нощна птица - по цял ден се чуди в кой да се гушне и да спи, а като стане 22 часа като че ли пощурява - препуска из цялата къща, хапе каквото намери и са принудих да го заточавам да спи в коридора. Така ми се искаше да се гушкаме в леглото вечер, но такъв дивак съпруга не го допуска Cry

# 24
  • Мнения: 416
Аз бях сложила една такава снимка в момент на игра...като се беше наежила...няма да я слагам пак,че Диди не я хареса ....  Mr. Green  Днес мисля да и взема къщурка или предмет за чесане на ноктенца  newsm78 ( незнам как се казва) Решила съм докато мъжо го няма да я глезя и да и обръщам повечко внимание.
mausbeni аз вече свикнах като се прибера и да гледам къщата с главата надолу Laughing, като не е котката ще е мъжо,така че...
radinna сигурно е свършила някоя голяма работа и й е олекнало  Joy при нас е така...

# 25
  • София
  • Мнения: 5 726
При нас е само от котката.Приятеля ми е по подреден и от мен,той само ми се кара,че не съм подредена като него. Crazy
Не мога да си обесня какво точно прави Пинко,че събира завивката и я сваля на пода newsm78.
Сега е погнал една кутия и всеки ден я сваля от шкафчето и я влачи нанякъде,а кутията е 2-пъти по голяма от него.

# 26
  • Мнения: 3 770
mausbeni , благодаря за цветето , пилетата ще ги оставя на Рети !  Laughing


 Whitewitch ,  rorrr благодаря !  Hug Здраве и късмет и на вас и домашните любимци !  Peace


 didi_hris , няма смисъл от цяла къщурка , само ще ти пречи , а и не са и евтини ! Ако бяхме наблизо щях да ти дам моята , която съм командировала в избата.Купи само драскалка и може би препарат за привличане , за да я научиш да си точи ноктенцата там!  Peace

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Честит рожден ден, Диди и от мен!

С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си;
смелост - да ги осъществяваш;
търпение, за да ги постигаш;
и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

# 28
  • Мнения: 3 770
Благодаря , МиленикаHug В момента преследвам най-голямата си мечта , дано не падна по пътя !   Laughing

# 29
  • Мнения: 686
 И аз да се запиша в темичката.
 Дано да стане ,както казвате,писа бързо да свикне с новия дом.На първо време няма да я пускаме на вън в двора ,че не е добре ограден и може да забегне.Дано само не я изтървем ,докато преместваме и подреждаме багажи.А ,впоследствие дали ще може да се научи да ходи до тоалетна на двора,при условие ,че досега е ходила в банята на пода?

Общи условия

Активация на акаунт