Любители на котки - тема 6

  • 23 697
  • 386
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 293
Аз отдавна не съм писала, щото съм в едно такова смотано настроение и само чета, че да не пиша глупости. Confused Снощи след много тежка словесна "престрелка"  не можах да заспя до 5 сутринта . Цъках, цъках каналите и се загледах в Анимал планет. Що ли ми трябваше Whistling Даваха за едно коте, което по спешност го оперираха, щото глътнало игла със все конеца Shocked Извадиха му една губерка от тумбака и мен както ми беше криво като ревнааааах. Ужас. Пък мойте малчовци като усетиха, че нещо ми има и се напреварваха да ми се галят и гушат. Сега като погледнах снимката на Пусанка и пак рев. Милата, дано поживее още.
И за Рижко си мисля, дано има шанса да му определят правилната диагноза и най-вече да има лечение. Оффф, извинете, спирам да пиша, че да не ви развалям настроението и на вас. Аман от мене си вече.  Cry

# 376
  • София
  • Мнения: 1 825
Да, едно мое близко семейство имаха подобен проблем - котето набарало една игла и като си играло кончето и я глътнало. Добре че стопанката точно в този момент шиела и тръгнала да си търси иглата и видяла крайчето на конеца да стърчи от устичката. Рентгенът показал, че иглата е глътната с дебелия край напред и препоръчали на стопаните да изчакат котето да я изака. Това било най-неприятното чакане в живота им, но завършило с успех.

# 377
  • Мнения: 1 540
Ударих на камък с намирането на транспорт на Рижко до София  Confused
С влак не става, защото искат паспорт на котето, където да пише, че е здраво, ваксинирано и не опасно за околните. Надали ще разрешат да се качи Рижи на влака, защото той видимо е болен, дишането му се "чува"  Sad
Питах в Ин Тайм, които в един форум пише, че са транспортирали котета - категорично отказаха.

Остава вариантът някой познат (на познат, на познат, на познат), който ще пътува с кола до София, да го заведе.
Помагайте! Става въпрос за около 23-ти юни (понеделник). Дайте да разпитаме всички наши познати, дали някой от тях няма да пътува тогава до София! Много ще е гадно това да е пречката Рижи да не отиде до София Sad Отсега ви моля за помощ, за да не е в последния момент и да има време да попитаме всички дали някой познат не се е запътил натам! Рижи ще е в кафез, храна няма да е нужно да му се дава.
Хелп!  Praynig

# 378
  • Мнения: 854
Ударих на камък с намирането на транспорт на Рижко до София  Confused
С влак не става, защото искат паспорт на котето, където да пише, че е здраво, ваксинирано и не опасно за околните. Надали ще разрешат да се качи Рижи на влака, защото той видимо е болен, дишането му се "чува"  Sad
Питах в Ин Тайм, които в един форум пише, че са транспортирали котета - категорично отказаха.

Остава вариантът някой познат (на познат, на познат, на познат), който ще пътува с кола до София, да го заведе.
Помагайте! Става въпрос за около 23-ти юни (понеделник). Дайте да разпитаме всички наши познати, дали някой от тях няма да пътува тогава до София! Много ще е гадно това да е пречката Рижи да не отиде до София Sad Отсега ви моля за помощ, за да не е в последния момент и да има време да попитаме всички дали някой познат не се е запътил натам! Рижи ще е в кафез, храна няма да е нужно да му се дава.
Хелп!  Praynig
Аз пак с моя дог.бг...ама да кажа. Пусни тема в Къщата на кучето - може да се намери пътуващ човек там.

А другото е, че чета мненията на лекарите във Ветфорума там. Всички са единодушни, че най=добре за него е да се прегелда в Стара Загора. При проблеми не малко хора от цялата страна тичат там. Дали има някакъв шанс да го заведеш там?

# 379
  • Мнения: 1 540
За съжаление нямам никаква възможност да водя котето извън града. Засега вариантът е жената от София да вземе Рижи. В столицата със сигурност ще го диагностицират, най-малкото там има наистина загрижени ветеринари. Може да се окаже, че операция не е нужна.

# 380
  • София
  • Мнения: 1 951
Дано  се  намери  човек,който  да  доведе  Риж в  Сф.

# 381
  • Мнения: 416
Аз ако чуя някой да пътува за София и ще му кажа за Рижко....

# 382
  • Мнения: 3 050
Дано за Рижко се осигури транспорт  Praynig

Вижте и това-
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=237657&cat=23

Толкава са пухенки и сладки, дано се намери кой да ги вземе и да ги гушка  Heart Eyes Heart Eyes Praynig
(случайно попаднах на обявата, но ще се радвам да помогна на стопанката им) Peace

# 383
  • Мнения: 812
 smile3507 Добро утро мацки? Хайде, ставайте поспаланки. Нещо взехте да липсвате...Ааамахааа...Аз вчера имах много работа из къщи. Сутринта ме посрещна голяма топка косми повърната на килима в хола. Алина съответно влече корем и опашка и се изнася скорострелно към балкона. Там обаче едно листо от бенджамина имало нахалството да падне на земята. И тя нали е "съветвана", че растенията не се ядат, ровят и дъвчат, веднагически ръц назад и се зачуди горката къде да се скрие. Накрая се нави до крака на масата и клепа като мишка в трици. Много беше сладка милата. Призна се за виновна без да е направила беля. После се сдобрихме и си помъркотихме за следобедна дрямка. По назад видях едни бели писанчовци - големи сладури. Искам и аааааз!

# 384
  • София
  • Мнения: 1 951
Добро  утро!Днес  черпя!Ставам  на  36  години.Почерпката ще  я  оставя  за  мъничко  по - късно,като  се  събудят  и  останалите,момичета и  котачета.
Тази  нощ  Пухка  не  заспа.Препускаше  навсякъде,където  имаше  достъп.
Черпя!!!

# 385
  • Мнения: 812
Добро утро и честит рожден ден!


Моля, всички да заповядат тук

# 386
  • Мнения: 5 173
НОВА ТЕМА
специално за прелетната птица  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт