Тайната на дългата и здрава коса - 36

  • 22 958
  • 416
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 782
Интересна анкета, наистина, аз пък се изненадах от отговорите на другите  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 14
И аз да се включа.
От вчера чета темата за тривитаминола и маската за коса и сега с нетърпение чакам да дайде weekend-а за да си я направя(иначе няма да мога да се справя с малката  Grinning)Много съм развълнувана ,като чета на колко много главици са им пораснали буйни косици  Laughing.Така ми се иска  да ви се похваля и аз някой ден с дълга и здрава нова коса.Никога не ми е била такава в интерес на истината.   А за анкетата разбира се ,че НЕ.Та аз едвам я чакам да порасне ....
Хайде пожелавам успех на всички,пожелайте ми и вие.

# 47
  • Мнения: 4 496
Пожелаваме!
Добре дошла!  bouquet

# 48
  • Мнения: X
... а ако не се слага Тривитаминол, може ли да израстнат нови косъмчета -  непорастналите от луковичките? Защото аз правя без Тривитаминол.(много ме е срам да споделя, но преди доста години, като малка, имах навика да си скубя косата, явно нещо като тик. нещо подобно на гризането на нокти и с възрастта отмина. Обаче до ден днешен се безпокоя дали не съм си увредила така луковичките и никога от тях да не порастне косъмче... Cry)
 
Hug mariela80, успех!

# 49
  • Мнения: 3 050
мис арк а някакви отзиви да знаеш за серията за слънце-защита на Лореал?   bouquet

# 50
  • Mонтана
  • Мнения: 413
като малка мама все ме водеше на фризъор и те се ме подстригваха късо,оттогава съм намразила късата коса и заради нито един мъж не бих се подстригала късо,дори и заради моят съпруг,сега съм с коса една педя под раменете и ще 4акам да стане една педя над дупето:))надявам се с помощта на маските които си пишем тук,та моят отговор е твърдо НЕ.

# 51
  • Мнения: 1 248
Тони, за склад не знам, но има един магазин за фризьори на ул. "Цар Борис ІІІ" - като тръгнеш от Съдебната палата по посока НДК се пада от дясната страна, тези дни като разхождам бебето ще мина да погледна кой е точния номер.

Евелинар, точно за нещо такова питам!   bouquet Направо ми четеш мислите. Grinning
И на моя скъп му е мерак да съм руса, ама не мисля, че ще се възприема...светла съм, да се задоволява с толкова. Mr. Green

МисАрк,Аничка  Hug вие ли сте най-влюбените тук, милички мои?  Hug JoyParty
Да ви кажа навремето, преди 10-12 години, може би бих му угодила на моя и бих се подстригала...но той винаги e харесвал дългите коси(като повечето мъже Thinking). А аз умирам за къса коса, но не ми отива. Tired

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 16:42 от tony_t

# 52
  • Мнения: 14
... а ако не се слага Тривитаминол, може ли да израстнат нови косъмчета -  непорастналите от луковичките? Защото аз правя без Тривитаминол.(много ме е срам да споделя, но преди доста години, като малка, имах навика да си скубя косата, явно нещо като тик. нещо подобно на гризането на нокти и с възрастта отмина. Обаче до ден днешен се безпокоя дали не съм си увредила така луковичките и никога от тях да не порастне косъмче... Cry)
 
Hug mariela80, успех!
Пожелаваме!
Добре дошла!  bouquet


Благодаря  Simple Smile

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 15:36 от mariela80

# 53
  • Мнения: 4 496
... а ако не се слага Тривитаминол, може ли да израстнат нови косъмчета -  непорастналите от луковичките? Защото аз правя без Тривитаминол.


Тривитаминолът го слагаме, за да са по-здрави изникващите косъмчета. Той не влияе на това дали ще изникнат или не.
За скубането не мога да отговоря. Мен ме скубят децата пък не съм оплешивяла... newsm78

tony_tJoy

мис арк а някакви отзиви да знаеш за серията за слънце-защита на Лореал?   bouquet

Не съм чувала. Или съм, но не помня...Това ми напомня, че все забравям да си взема Гинко билоба... Joy

# 54
  • Мнения: X

Тривитаминолът го слагаме, за да са по-здрави изникващите косъмчета. Той не влияе на това дали ще изникнат или не.
За скубането не мога да отговоря. Мен ме скубят децата пък не съм оплешивяла... newsm78


Това звучи окуражително - все пак те са трички  bouquet (да са живи и здравички flower dancing).

# 55
  • Мнения: 965
Във ветеринарната аптека на "Шипченски проход" също има Тривитаминол, поне така беше преди месец, когато взех поредното шишенце. 5.50 струваше.

Още се чудя Р.Ф или Фито... не знам защо на външен вид Р.Ф. ми изглежда по-хубав?! Може би той ще е първият, а после ще взема Фито  Whistling

Сега стоя с масчицата, после пак ще облея с лайка, само че този път ще я варя в минерална вода. И друг път съм го правила и резултатът ми харесва  Flutter

да ви се похваля - днес взех поредният изпит, още 3 + държавен  bowuu

# 56
  • Мнения: 4 496
Има трета дама, отговорила с ДА в анкетата.  newsm18 newsm18 newsm18
Коя е? Да си признае бързо! Mr. Green
Анелия? Whistling

# 57
  • Мнения: 965
Мис арк, справка  Wink - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301601.0 - №9

Аз тази трета дама, ако не се лъжа още вчера я гледах, или греша  Whistling Да си признава бързо коя е, без бой  Joy

# 58
  • Мнения: 4 496
Тц. До преди два часа бяхме само две.
Айде де, може и на ЛС. Crossing Arms Crazy

# 59
  • Мнения: 92
За анкетата - по - скоро "Не". Но той не би ми казал такова нещо, иска да имам дълга коса, аз също искам, така че няма конфликти по този въпрос  knit

Общи условия

Активация на акаунт