От къде мъжки халат за баня?

  • 10 197
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
 Аз имам чаршафи на Тач, уникални са! просто невероятни...няколко пъти такива случки им се случват в пералнята (щото съм малко разсеяна) и нищо им няма. Така, че и халатите предполагам ще са супер.

# 16
  • Мнения: 479
Ние миналата година си купихме 2 комплекта чаршафи на Тач и оттогава само тях редуваме да ползваме.

Можете да си представите колко пране са отнесли, но не са мръднали  Simple Smile

А халата още не съм го прала, но иначе не пуска никакви мъхчета, попива идеално, изобщо мъжът ми казва, че е удоволствие да се носи. Остава проблемът, че е  скъп, та затова изчахме повод, за да го купим  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 184
Само да поясня за фирмите Панагюрище. Има няколко Панагюрище 2001, Панагюрище 2005 и тем подобни. Но оригинала са Панагюрище 1962. Ето и сайта http://panagiurishte1962.com/ Имат много готини неща на много добри цени. Аз съм купувала от тях и никога до сега не съм имала проблем с качеството. Така че внимавайте от коя фирма купувате. Мисля, че на сайта са указани и магазините.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 830
Ron4eto, не желая да споря, само ще покажа халата на мъжа ми въпросния дето и до ден днешен ме дразни вече 6 месеца и скоро ще е в кофата за боклук:
http://panagiurishte1962.com/catalog/116/660
Въпросният халат за същата сума закупих от магазина на ул.Граф Игнатиев!Продавачката ми каза,че халатите са турско производство с турски материали, така че кой е оригинала и кой не - всеки да си преценява!

# 19
  • Мнения: 1 712
Аз препоръчвам халатите на "ЯНА",ползваме такива за цялото семейство и сме много доволни.Качеството е на ниво .Заводите в Плевен и Панагюрище изнасят нон стоп за Европа.

# 20
  • Мнения: 113
Ние миналата година си купихме 2 комплекта чаршафи на Тач и оттогава само тях редуваме да ползваме.

Можете да си представите колко пране са отнесли, но не са мръднали  Simple Smile

А халата още не съм го прала, но иначе не пуска никакви мъхчета, попива идеално, изобщо мъжът ми казва, че е удоволствие да се носи. Остава проблемът, че е  скъп, та затова изчахме повод, за да го купим  Simple Smile

какво имаш предвид под скъп?  newsm78 защото напоследък това понятие е доста разтегливо... Simple Smile))

# 21
  • Мнения: 479
Цитат
какво имаш предвид под скъп?  newsm78 защото напоследък това понятие е доста разтегливо... Simple Smile))

Съгласна съм с теб  Laughing Струва 125 лв.- води се Soft cotton, но имаше и по-евтини, пак на Тач.

Но аз бях твърдо решила да му купя най-хубавия, колкото и да струва, защото той от отдавна си мечтае  Simple Smile

# 22
 Laughingаз ще ви кажа че най хубавите халати са в хом студио,не са от най-евтините но нито кърпи нито халати не са ни мръднали за толкова време............ето сйта www.homestudio.bg Joy

# 23
  • Мнения: 113
Цитат
какво имаш предвид под скъп?  newsm78 защото напоследък това понятие е доста разтегливо... Simple Smile))

Съгласна съм с теб  Laughing Струва 125 лв.- води се Soft cotton, но имаше и по-евтини, пак на Тач.

Но аз бях твърдо решила да му купя най-хубавия, колкото и да струва, защото той от отдавна си мечтае  Simple Smile

хмм.. звучи добре Simple Smile а откъде?

# 24
  • Мнения: 4 784
От Хоум студио съм купувала страхотни халати и кърпи.

# 25
Laughingаз ще ви кажа че най хубавите халати са в хом студио,не са от най-евтините но нито кърпи нито халати не са ни мръднали за толкова време............ето сйта www.homestudio.bg Joy
съгласен съм с теб... халатите на хом студио са много по качествени от тези на тач пък цените са същите...

Общи условия

Активация на акаунт